reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@aga6 jeśli Ci się nie śpieszy to aliexpress, chyba że jakiś sklep typu "wszystko po 5zł"? ;)
My też mieliśmy zaczekać do 3msc żeby wszystkich poinformować, ale oczywiście nie daliśmy rady jako, że mama mojego mężczyzny przebywa za granicą wysłał jej smsa ze zdj z usg:
Droga babciu! Jako przyszły, nowy członek rodziny, chcę się gorąco przywitać! Mam 8 tygodni i 1,5 centymetra. Zaczynam już jakoś wyglądać, chociaż moja głowa to połowa mnie całego. Zaczynają rozwijać mi się oczy i uszy, a nawet paluszki i rączek i nóżek. Można już zobaczyć mój kręgosłup, a nawet posłuchać, jak bije serduszko! Uff... jeszcze długa droga przede mną, żeby osiągnąć perfekcyjny wygląd, ale damy radę! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zobaczymy się i uściskamy 2 marca. Całuje, Twoja wnusia (tak przynajmniej rodzice mówią...)
Hihihihi

Cudny sms!!
 
reklama
Mnie sie nigdy od polowy ciazy lekarze nie mylili co do plci, ale zawsze 2-3 mi sprawdzalo, bo moj prowadzacy i lekarze z certyfikatem.
W sumie tylko jeden jak cala ciaze okresla, to rzeczywiscie jest wieksze ryzyko pomylki :)

Ja tylko wozek bede uzywac, a gdy dziecko bedzie wieksze to nosidelko mei tai, bo mam po ostatnim dzieciu :)
I bedzie to dla mnie wygoda, bo dwoje starszakow do przedszkola bede prowadzac :)

Co do kontroli z Zusu, to znam tylko jedna osobe, ktora to spotkalo. Miala L4 lezace. I jeszcze jakies problemy jej robili, ale wszystko dobrze sie skonczylo.
 
To 3mamy kcuki za siostre zawsze fajnie jak kuzynostwo ten sam rocznik:)
Fajnie by bylo. Ona sie nie zabezpieczala wcześniej ,ale nie zaszla, zaniedbala swoje zdrowie i stad efekty ,musialam ja z rodzicami jak male dziecko poprowadzic za reke do specjalisty i umawiać dopiero teraz bierze leki, z tego co wiem to jej maz tez jakies tam problemy ma wiec nie wiadomo do konca czemu tej ciazy nie bylo, podleczy sie to sie okaze. Ona sama mi pisala,ze jak słyszy ,ze jej kolezanki w ciąży to płakać jej sie chce. W sumie jest mloda ma czas jeszcze ,ale jednak juz by chciala
 
@Adeline89
To Twoja teściowa jak mój tato- na początku sam mi nie wierzył, a parę dni później zadzwoniła do mnie jego siostra, pogratulowala i w ogóle... było tak:
-O ciocia, już wiesz... od taty?
-nieee...
-od mamy???
-nieee... od babci...
Ahaaaa, czyli babcia też już wie:rolleyes2:
Ostatnio nawet sąsiadka mnie zaczepila z pytaniem, czy będzie bejbik... haha
 
@Adeline89
To Twoja teściowa jak mój tato- na początku sam mi nie wierzył, a parę dni później zadzwoniła do mnie jego siostra, pogratulowala i w ogóle... było tak:
-O ciocia, już wiesz... od taty?
-nieee...
-od mamy???
-nieee... od babci...
Ahaaaa, czyli babcia też już wie:rolleyes2:
Ostatnio nawet sąsiadka mnie zaczepila z pytaniem, czy będzie bejbik... haha
Hehe nie którzy tak maja, teściowa pewnie tez już by telefonowala. W tamtym roku trafilam do szpitala niestety ,ale ze złej przyczyny musialam sie pozegnac z malenstwem, maz zostawil syna pod jej opieka rano powiedział co sie stalo dopiero, to za 15min każdy dzwonił do męża siostry,brat, bo już informacje poszły, a ja chcialam wspolczucia uniknac i tych tel.
 
A ja Wam powiem że się zastanawiam teraz nad kupnem wózka dziewczyna wystawiła na fejsie wózek3w1 taki jak ja chce firmy bebetto w kolorze grafitowym za 650 zł jeszcze do tego jest z mojego miasta na zdjęciach wózek w idealnym stanie żałuję tylko że tak szybko bo dopiero co weszłam w 12 tc więc jeszcze kupa czasu ale taką cena..
 
Ja byłam w ciąży z moimi 2 siostrami. Ale średnio mi to na dobre wyszło. Moja mama ma niestety straszne tendencje do porównywania. I ciągle słyszałam że jedna siostra to, druga tamto (np ja leżę a one przecież chodzą) potem porównywała dzieci i sposoby opiekowania się (dlaczego ty nie jesz czekolady, dlaczego Wiki jeszcze nie siada) itp itd i tylko kompleksów się można nabawić :(

Byłam też w ciąży w tym samym czasie co koleżanka - i to już było super - wspierałyśmy się i pocieszałyśmy :)
No i na forum tutaj oczywiście byłam.
Ojej kazde dziecko jest inne i ma swoj czas. Moja teściowa zawsze zlote rady dawala co jej córka daje swoim dzieciom co dobre,ale nie sluchalam robilam co uwazalam
 
Mnie sie nigdy od polowy ciazy lekarze nie mylili co do plci, ale zawsze 2-3 mi sprawdzalo, bo moj prowadzacy i lekarze z certyfikatem.
W sumie tylko jeden jak cala ciaze okresla, to rzeczywiscie jest wieksze ryzyko pomylki :)

Ja tylko wozek bede uzywac, a gdy dziecko bedzie wieksze to nosidelko mei tai, bo mam po ostatnim dzieciu :)
I bedzie to dla mnie wygoda, bo dwoje starszakow do przedszkola bede prowadzac :)

Co do kontroli z Zusu, to znam tylko jedna osobe, ktora to spotkalo. Miala L4 lezace. I jeszcze jakies problemy jej robili, ale wszystko dobrze sie skonczylo.
Ja w tamtym roku bylam u czterech lekarzy kazdy mowil dziewczynka,a byl chlopiec
 
reklama
A ja Wam powiem że się zastanawiam teraz nad kupnem wózka dziewczyna wystawiła na fejsie wózek3w1 taki jak ja chce firmy bebetto w kolorze grafitowym za 650 zł jeszcze do tego jest z mojego miasta na zdjęciach wózek w idealnym stanie żałuję tylko że tak szybko bo dopiero co weszłam w 12 tc więc jeszcze kupa czasu ale taką cena..
Do tego czasu jeszcze pełno wózków bedzie [emoji846]
 
Do góry