reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Też mam jakieś takie neutralne po córce - wózek, łóżeczko, leżaczek, nawet rowerek - zielone kupowałam z myślą o tym że jak będę mieć 2 kiedyś to bez sensu znowu kupować...

A co do hobby to ja ostatnio robię miniaturki - córce dla lalek - plecaki, zeszyty, książki, kredki, farbki itp - ostatnio jej tez szkołę dla lalek zrobiłam :)
Super hobby!
Lubilam robic takie rzeczy kiedy mialam z 10 lat dla moich lalek barbie :D

Ja amatorsko lubie fotografowac, a poza tym chetnie pieke wymyslne ciasta i torty :)
 
reklama
U nas też już z rodziny wszyscy wiedzą. My sie często widujemy. Minimum raz w tygodniu jak tak ciepło wszyscy są na działce. I jak już moja mama i siostra wiedziały. Potem babcia o dziadek. To juz było ciężko ukryć przed resztą. A mój M to w ogóle chciał powiedzieć od razu całemu światu. Więc mówię dobrw powiedz hehe
 
Ojej kazde dziecko jest inne i ma swoj czas. Moja teściowa zawsze zlote rady dawala co jej córka daje swoim dzieciom co dobre,ale nie sluchalam robilam co uwazalam
Też generalnie robiłam jak uważam i w sumie dalej robię. Ale były momenty że było mi przykro gdy ja np leżałam z zagrożoną ciążą a mama sugerowała że sobie wymyślam bo moje siostry chodziły...
Teraz bardzo często upominam moją mamę bo przy Wiki jej się zdarzają teksty "no ale jak to ty jeszcze nie jeździsz na rowerze, Lenka już umie", no i ja wtedy wkraczam z tekstem "A Wiki nie umie i co z tego?" i staram się żeby nie odczuwała babcinych uwag.
 
Moja mama dziś pierwszy raz zabiera moją córkę na noc. Mamy wolną chate. Noe wiem co robić czy isc gdzies na miasto na kolacje, czy do kina. Czy odpoczywać w domu i sie lenić[emoji12]
 
Też generalnie robiłam jak uważam i w sumie dalej robię. Ale były momenty że było mi przykro gdy ja np leżałam z zagrożoną ciążą a mama sugerowała że sobie wymyślam bo moje siostry chodziły...
Teraz bardzo często upominam moją mamę bo przy Wiki jej się zdarzają teksty "no ale jak to ty jeszcze nie jeździsz na rowerze, Lenka już umie", no i ja wtedy wkraczam z tekstem "A Wiki nie umie i co z tego?" i staram się żeby nie odczuwała babcinych uwag.
Moj tez jest 100razy inny od kuzynow, niejadek, nie chce jezdzic na rowerze jest spokojny,a tamte lobuzy niczego sie nie boja nurkuja, cuda nie widy nawet ten co ma 5 lat , tez mowila,ze moj nie je itp,w dupie to mam to moje dziecko wyjatkowe i takie kocham ,a ktos to nie syn.
 
reklama
A ja Wam powiem że się zastanawiam teraz nad kupnem wózka dziewczyna wystawiła na fejsie wózek3w1 taki jak ja chce firmy bebetto w kolorze grafitowym za 650 zł jeszcze do tego jest z mojego miasta na zdjęciach wózek w idealnym stanie żałuję tylko że tak szybko bo dopiero co weszłam w 12 tc więc jeszcze kupa czasu ale taką cena..
Super okazja. Ja sama spacerowke bebetto nico za 750/800 zl kupilam
 
Do góry