reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Moja mama dziś pierwszy raz zabiera moją córkę na noc. Mamy wolną chate. Noe wiem co robić czy isc gdzies na miasto na kolacje, czy do kina. Czy odpoczywać w domu i sie lenić[emoji12]
Jeszcze dwa moesiace temu mialabym milion pomyslow na taki wieczor.Ja jeszcze nie mialam okazji pozbyc sie na noc corki;) ale dzisiaj pewnie i tak zostalabym w lozku i objadala sie zeby potem uslyszec od meza :" nie dziwne ze ci niedobrze jak tyle jesz" :-D
 
O! No popatrz, to bym nie powiedziala, ze tyle osob moze sie pomylic. Ale zaraz, bo to byla ta twoja tragicznie zakonczona ciaza przed 20 tyg tak?
To w sumie mozna sie jeszcze mylic na tym etapie...
Tak,ale mialam lekarza kiedys takiego co 13 tydz rozpoznał i bylo tak jak mowil, nie raz lekarz mysli,ze to pempowina a to fifolek [emoji23] ale dziwie,ze ze dwoch od prenatalnych nie poznalo,a usg bylo dobre
 
Wyluzuj nic ci nie zrobią w nosie ich mniej ciesz się ciąża korzystaj z wolnego
No wiem wiem :*
Właśnie zabrałam się za sprzątanie. Ile można leżeć. W ogóle leje duzo wiecej płynu do płukania, polubiłam taki intensywny zapach prania [emoji7]
A ja Wam powiem że się zastanawiam teraz nad kupnem wózka dziewczyna wystawiła na fejsie wózek3w1 taki jak ja chce firmy bebetto w kolorze grafitowym za 650 zł jeszcze do tego jest z mojego miasta na zdjęciach wózek w idealnym stanie żałuję tylko że tak szybko bo dopiero co weszłam w 12 tc więc jeszcze kupa czasu ale taką cena..
Okazja. Mi one tez sie podobają. Jak bym miała gdzie to pewnie bym wzięła A czeka nas jeszcze przeprowadzka.

Ja w ogóle patrzylam i chyba chce bysmy kupili taki wózek jak kiedyś były, pompowane koła i na paskach do bujania. Będzie ciężki ale mam nadzieję ze będziemy mieszkać juz w domku i nie bede musiała to nigdzie tachac po schodach. Ja lubię przeglądać takie rzeczy ale jakby nie nastawiam się na żadną rzecz. Myślę ze wszystko kupimy z głową po Nowym Roku. Do października nam minie szybciutko, pozniej listopad, ja już wtedy żyje świętami Bożego Narodzenia - zamęczę Was tym tematem jeszcze [emoji23]
 
Ja też już sporo mam po córce. Nautralne rzeczy też sie na pewno znajdą. Jak bedzie chłopak to wózek przynajmniej mam. A jak dziewczynka to nie wiem czy chce znowu ten niebiesko czarny hehe
Ja mam sporo rzeczy niwersalnych, np. Czarny wozek, posciele w szarosciach lub bezach, biale dodatki.
Ubranka mam typowo dziewczece, dla synka trzebaby dokupic :)
 
reklama
Moja mama dziś pierwszy raz zabiera moją córkę na noc. Mamy wolną chate. Noe wiem co robić czy isc gdzies na miasto na kolacje, czy do kina. Czy odpoczywać w domu i sie lenić[emoji12]
Hehe jeszcze zabraknie Ci noca cory, ja tak mialam ,ze jak juz syna nie bylo to ta cisza mi przeszkadzala [emoji23] dziwnie sie czułam z mezem, z przyzwyczajenia w nocy szlam zobaczyc jak spi,a go nie bylo. Jedz gdzies korzystaj
 
Do góry