reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja ostatnio z męża siostrą w ciąży a teraz ze swoją siostrą [emoji12] ale to na prawde byłoby nieźle jakby sie okazało że ona też w ciąży i zaszłyście w tym samym czasie.
No terminy w tym samym czasie [emoji23] jak z synem bylam w ciąży to wlasnie ciotka byla,szwagierka,kuzynki meza, i kolezanka moja najblizsza z dziecinstwa. Teraz tez jedna kolezanka moja sie stara wiec mysle,ze w koncu jej sie uda i bedziemy miec z tego samego roku. Siostra tez by chciala,ale leczy sie poki co,bo ma tarczyce i nawet jak probowala zajsc nie udawalo sie, tez ma nadwagę i chciala by zrzucic cos moze to tez jest problem zeby zajsc
 
reklama
Ja czekam jeszcze 3 tygodnie i powiemy rodzicom meza i rodzenstwu o ciazy no i synol moj sie dowie. Ja sie dziwie,ze szwagier jeszcze w zakładzie sie nie dowiedział, chyba jednak mistrzowie nie gadają, bo znaja moje sytuacje tym bardziej,ze mialam ostatnio w tamtym roku
 
Ogólnie chyba łatwiej o pomyłkę w tę stronę. Że ma być dziewczynka, a jednak rodzi się chłopczyk. Bo jak już lekarz dojrzy coś między nogami, to ryzyko pomyłki jest mniejsze. Chyba że pępowina namiesza:p


Pojadę chyba zaraz do luxmedu odebrać w końcu badania na grupę krwi, hiv i kiłę. Miała to zrobić wczoraj jadąc do internisty po to L4, ale byłam tak nieprzytomna z niewyspania, że zapomniałam.
A po obiedzie pojadę chyba do moich rodziców. Ogólnie czas odebrać dziecko z wczasów, posiedzę tam jeszcze do niedzieli i poodpoczywam. Miałam jechać jutro, ale że dziś się wyjątkowo dobrze czuję, jestem w miarę wyspana i głowa mnie nie boli, to chyba się dzisiaj zbiorę. Kto wie, jak się będę czuła jutro.
Ja dzis mam usg w jednym a w drugim musze odebrac -.-
 
Ja ubranek mam cos i po córce i po synu :) ale na pewno będę dokupywała ;) wózek to pewno pod sam koniec a inne rzeczy typu wanienka,fotelik itp to są w neutralnych kolorach i takie pewnie będę kupowała .
 
A któraś z Was planuje używać chustę zamiast wózka lub wymiennie?
Co myślicie o pieluszkach wielorazowych?
 
U nas siostrzenica męża sie stara i bardzo bym się ucieszyla jak by wkoncu im sie udalo i byśmy razem były w ciąży
 
Ja też już mam ochotę zacząć kupować wyprawkę, ale mama uspokaja mnie, żeby jeszcze chwilę poczekać... I chyba poczekam, dotąd jak się potwierdzi płeć. Mój facet marzy o córeczce tatusia, ja też marzę o małej Michasi, ale tak samo ucieszymy się z chłopca :-) Tym bardziej, że gdzieś w głowie mam, że będzie chlopczyk
 
reklama
Do góry