reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Nie wiem czy taki spokoj daje, te kobiety co sa po stratach z gory sa przekreslone i od razu wychodzi im zle, mimo,ze dziecko następne moze byc zdrowe, to co to za badanie dla mnie dziwne, nie potrzebnie stresuje. Jak ma sie wiek ,czy kogos w rodzinnie kto ma wady tak samo zla historie pisze. Ja tego badania nawet nie chce.
Jednak mimo wszystko nie będzie to prawdopodobieństwo 1:5 osób (no chyba, że faktycznie z dzidziusirm coś będzie nie tak)moim zdaniem. Z resztą ja też potem mam spotkanie z genetykiem z wynikami badań to mimo komputetowych wyliczanek też weźmie pod uwagę naszą historię. Mimo wszystko wolę wiedzieć. I tak tak samo będę kochać naszego dzidziusia.
 
reklama
Witam
Ja juz po małych zakupkach teraz trzeba trochę posprzątać. Syn dzis wraca z obozu pilkarskiego przeleciał tydzien i bardzo mu sie podobalo przynajmniej tak przez telefon mowil ;) corka od dzis na dietce wczoraj z nią bylam u dietetyczki i od dzis zaczynamy walke z jej kg . Tak ok 7kg jak by schudla bylo by ok.
U nas dzis jakos pochmurno i wieje dziwna ta pogoda.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty a trochę dzis tego jest.
A jesli chodzi o płeć to u mnie wszyscy by chcieli dziewczynke a ja czuje ze bedzie na odwrót i bedzie chlopiec :) oj ubranka tez najchętniej juz bym zaczeła kupowac ......
@Kayah pamietamy pamietamy :) jesli chodzi obobjawy to tez czekam z utęsknieniem az sie skończą.
@aga6 oby te plamienia byly tylko pozostaloscia tych wczorajszych.Dobrze ze masz dzis te prenatalne bo przynajmniej przebadaja Cię dokładniej i będziesz spokojniejsza
Fajnie,ze cora chce tylko pamietajcie ,zeby po diecie nie wracać do starych nawyków za bardzo, bo wszystko wroci. I pilnuje zeby pozniej jej sie gubienie kg nie spodobalo, bo to latwa droga do anoreksji czlowiek chce więcej i więcej
 
Hej dziewczyny przede wszystkim powodzenia na wizytach. Czekamy na samw dobre wieści.
@aga6 dobrze że dziś też masz tą wizytę może po drugim usg będziesz spokojniejsza.

@Kayah Witamy sie ponownie[emoji12] dobrze że już co raz mnie mdłości oby tak dalej. Już zaraz pewnie będą mijać. A długo zamierzasz pracować?
 
Fajnie,ze cora chce tylko pamietajcie ,zeby po diecie nie wracać do starych nawyków za bardzo, bo wszystko wroci. I pilnuje zeby pozniej jej sie gubienie kg nie spodobalo, bo to latwa droga do anoreksji czlowiek chce więcej i więcej
Ja juz przez to przechodzilam i wiem ;) to bedzie bardziej zmiana nawykow i odstawienie slokosci i słodkich napojów niz dieta. Bo ja tego dieta w sumie nie nazwala bym tylko zdrowym odzywianiem :)
 
Jednak mimo wszystko nie będzie to prawdopodobieństwo 1:5 osób (no chyba, że faktycznie z dzidziusirm coś będzie nie tak)moim zdaniem. Z resztą ja też potem mam spotkanie z genetykiem z wynikami badań to mimo komputetowych wyliczanek też weźmie pod uwagę naszą historię. Mimo wszystko wolę wiedzieć. I tak tak samo będę kochać naszego dzidziusia.
U mnie usg nic nie zmieni tez, z synem nie robilam wcale takich badan i zero stresów. Moja kolezanka robila wszystkie badania wyszło,ze zdrowe dziecko,a urodziła z zespolem Downa takze one tez sie mylą lekarze nie sa jasnowidzami nie raz nawet sa wady ktore usg nie wykryje takze, ja dopóki dziecka na żywo nie zobaczę i nie zbadaja bede i tak w stresie
 
Ja też już mam ochotę coś malutkiego kupić ale obiecałam sobie że dopiero jak skończę 12 tydzien i przede do tej bezpieczniejszej fazy ciąży to coś kupię. Ja w nasywoma sobotę jadę na urlop do Polski na 3 tygodnie i się zastanawiam czy iść sobie w ostatnim tygodniu w Polsce na usg o płeć czy umówić się tutaj od razu jak wrócę. Ostatni tydzień urlopu to będzie 14 tydzien ciąży. Polozna mówiła że najlepiej patrzeć po 15 tyg. A miała którąś z was tak w poprzednich ciazach że z usg wyszło co innego niż przy porodzie? Ciocia mojego narzeczonego miała z usg dziewczynkę i aż do ostatniego usg było pewne że dziewczynka a tu poród i się okazało że wyszedł chłopak...
 
Ja bym chciała drugą córkę fajnie jak są siostry. No ale zobaczymy wiadomo że najważniejsze że zdrowe.
Byłam dziś zrobic tsh i ft4 ciekawa jestem wyniku bo endo za dwa tyg ale chce sobie kontrolować.
 
reklama
Ja też już mam ochotę coś malutkiego kupić ale obiecałam sobie że dopiero jak skończę 12 tydzien i przede do tej bezpieczniejszej fazy ciąży to coś kupię. Ja w nasywoma sobotę jadę na urlop do Polski na 3 tygodnie i się zastanawiam czy iść sobie w ostatnim tygodniu w Polsce na usg o płeć czy umówić się tutaj od razu jak wrócę. Ostatni tydzień urlopu to będzie 14 tydzien ciąży. Polozna mówiła że najlepiej patrzeć po 15 tyg. A miała którąś z was tak w poprzednich ciazach że z usg wyszło co innego niż przy porodzie? Ciocia mojego narzeczonego miała z usg dziewczynkę i aż do ostatniego usg było pewne że dziewczynka a tu poród i się okazało że wyszedł chłopak...
Ja skonczylam 12tc i co? I te glupie plamienia.. juz nie wierze w bezpieczny termin ciazy.. ja bede cokolwiek kupowac pewnie pod koniec
 
Do góry