reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A się nawet dziś nie przywitalam witam Was w ten leniwy dzień :rofl: muszę się pochwalić że w przychodni ortopedycznej znaleźli moja kartę że zdjęciami i mam ja odebrać 20 sierpnia :blink: nie chce mi się dziś wstać leżę jeszcze w łóżku pogoda nie zaciekawa :oo: chyba póki co skoczę tylko sobie płatki zrobić w mleku :rolleyes2: coś czuje że ten tydzień zleci moment dzięki temu że to święto jest nudno tak samemu w domu :) A przyszły to pewnie już całkiem bo mam trochę spraw do załatwienia:)
 
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D
Mi obojętne ,ale czuje ,ze chyba znów syn bedzie od zawsze czułam ze bede miec synow [emoji23] moj syn by sie mega cieszył. Fajnie by bylo coś innego doswiadczyc miec dziewczynke, moj maz mowi,ze wtedy wlosy z glowy by sobie powyrywal jak byla by nastolatka i chlopacy przychodzili [emoji23]
 
Moze dla Ciebie.. mi daje choc troche spokoju w glowie
Nie wiem czy taki spokoj daje, te kobiety co sa po stratach z gory sa przekreslone i od razu wychodzi im zle, mimo,ze dziecko następne moze byc zdrowe, to co to za badanie dla mnie dziwne, nie potrzebnie stresuje. Jak ma sie wiek ,czy kogos w rodzinnie kto ma wady tak samo zla historie pisze. Ja tego badania nawet nie chce.
 
Mi obojętne ,ale czuje ,ze chyba znów syn bedzie od zawsze czułam ze bede miec synow [emoji23] moj syn by sie mega cieszył. Fajnie by bylo coś innego doswiadczyc miec dziewczynke, moj maz mowi,ze wtedy wlosy z glowy by sobie powyrywal jak byla by nastolatka i chlopacy przychodzili [emoji23]

Mój to już przewrażliwiony :) Póki co niby śmieje się, ale widzę że w przyszłości chłopcy będą drażliwym tematem :) Jak Młoda opowiadała ostatnio że się całowała z chłopakami w przedszkolu i że jeden jej się oświadczył (na kolanach i z pierścionkiem) to mój mąż miał taką strasznie głupawą minę :) Ale generalnie córeczka tatusia :) No ale teraz mówi że już by syna chciał
 
Mi obojętne ,ale czuje ,ze chyba znów syn bedzie od zawsze czułam ze bede miec synow [emoji23] moj syn by sie mega cieszył. Fajnie by bylo coś innego doswiadczyc miec dziewczynke, moj maz mowi,ze wtedy wlosy z glowy by sobie powyrywal jak byla by nastolatka i chlopacy przychodzili [emoji23]
Ja też chyba gdzieś w głębi duszy mam nadzieję na syna :) to moje pierwsze dziecko ale jakoś tak z narzeczonym zwracamy się cały czas do niego [emoji14] w rodzaju męskim :) Ale oczywiście będziemy się cieszyć obojętnie co będzie. oby zdrowe :). W przyszłym tygodniu mam prenatalne więc już coś się wyjaśni. A kiedy robicie usg na płeć? Tu w Holandii muszę się osobno umówić na rozpoznanie płci kiedy będę chciała. No chyba że będę czekała do 20 tygodnia bo wtedy i tak jest usg.
 
Ja też chyba gdzieś w głębi duszy mam nadzieję na syna :) to moje pierwsze dziecko ale jakoś tak z narzeczonym zwracamy się cały czas do niego [emoji14] w rodzaju męskim :) Ale oczywiście będziemy się cieszyć obojętnie co będzie. oby zdrowe :). W przyszłym tygodniu mam prenatalne więc już coś się wyjaśni. A kiedy robicie usg na płeć? Tu w Holandii muszę się osobno umówić na rozpoznanie płci kiedy będę chciała. No chyba że będę czekała do 20 tygodnia bo wtedy i tak jest usg.
Ja na zwyklym usg miala potwierdzona w 13 tyg
 
reklama
Witam
Ja juz po małych zakupkach teraz trzeba trochę posprzątać. Syn dzis wraca z obozu pilkarskiego przeleciał tydzien i bardzo mu sie podobalo przynajmniej tak przez telefon mowil ;) corka od dzis na dietce wczoraj z nią bylam u dietetyczki i od dzis zaczynamy walke z jej kg . Tak ok 7kg jak by schudla bylo by ok.
U nas dzis jakos pochmurno i wieje dziwna ta pogoda.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty a trochę dzis tego jest.
A jesli chodzi o płeć to u mnie wszyscy by chcieli dziewczynke a ja czuje ze bedzie na odwrót i bedzie chlopiec :) oj ubranka tez najchętniej juz bym zaczeła kupowac ......
@Kayah pamietamy pamietamy :) jesli chodzi obobjawy to tez czekam z utęsknieniem az sie skończą.
@aga6 oby te plamienia byly tylko pozostaloscia tych wczorajszych.Dobrze ze masz dzis te prenatalne bo przynajmniej przebadaja Cię dokładniej i będziesz spokojniejsza
 
Do góry