reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D
 
reklama
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D
Oczywiście że najważniejsze żeby było zdrowe.... Ja tam bardzo bym chciała dziewczynkę (mam po córce dużo rzeczy i jakoś tak zawsze chciałam mieć córki). Ale jakoś tak jak z córką od razu czułam że dziewczynka, tak teraz czuję że chłopak
 
Tylko 5 kg? Ja tam jak już noszE mloda to na boku. No ale wiadomo brzucha na razie brak. a ona jeszcze chce skakać tańczyć kręcić się ( tak zw samolocik)
@aga6 odpocznij, no niestety musisz trochę poleżeć i będzie dobrze. I powodzenia na USG.

I ja się witam. Jakieś śniadanie muszę zrobić, nie mam na nic ochoty. Pada u nas. Fajnie chłodno się zrobiło.
To sa normy,a jak w domu wiadomo masz dziecko to nic nie poradzisz
 
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D
Mi to obojętne ale mam przeczucie na chłopca :) ale pewnie zle odbieram sygnały [emoji23]
 
Jeśli chodzi o to wynagrodzenie to już Wam mówię, bo ja miałam umowę do dnia porodu. Po porodzie pojechałam do ZUSu złożyłam wniosek o zasiłek i rzeczywiście oni to rozdzielają na macierzynski i rodzicielski ale tak jest nawet jak masz normalna nadal trwająca umowę :) składasz oświadczenie czy chcesz mieć przez cały okres 80% czy przez 6 miesięcy 100% a później 60%. Z tym 1000 zł to jest tak ze jeśli Twoje zarobki były na takim poziomie ze na zasiłku nie dostaniesz 1000zl tylko np. 800 zł to ZUS daje Ci te 200 zł, bo 1000 to takie minimum. Jesli zarabiałaś więcej no to wiadomo, trzeba sobie obliczyć te 80% :)
 
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D
Oj tak ja cały czas myślę :D ogólnie chciałabym dziewczynkę ale mój facet tak mi wkrecil chłopca że jak mówiłam rodzicom o usg że maluch się ruszał to mówiłam w formie męskiej :D ogólnie to moje pierwsze dzieciątko więc w sumie nie ma to dla mnie różnicy ale na pewno jak nie teraz to w przyszłości będę chciała mieć córkę :p
 
reklama
Do góry