reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam się porannie i kawowo!!
Ostatnio kawa strasznie mi ratuje życie rano. Nie mogę się dobudzić... Dziś w nocy byłam tak zmęczona że olałam koszmary córki. Jak się obudziła mówiąc że ma koszmar to nawet nie miałam siły z nią gadać :( włączyłam jej bajkę-usypiajkę (przy której ona zazwyczaj zasypia - ja zresztą też) i więcej nie pamiętam :)
Aaa i naprawdę serdecznie polecam gaviscon! Wypiłam wczoraj na noc i dziś funkcjonuję jak człowiek! Nie mam mdłości i niestrawności :) I oby tak zostało
 
reklama
I zapewne tak będzie. umowa przedluzy mi sie do porodu i później ten 1000 płacą, ale myslalam że macierzynskiego jest 12 mc a nie 6, kurde zobaczymy u mnie, będe wiedzieć dam znać:)
Macierzynski ogólnie rok. Ale to jest w dwóch etapach macierzyński i rodzicielski . I akurat wypada rok bez dnia czy dwóch zależy jaki rok mamy. ;)
 
W ciąży mozna podnosić do 5 kg to chodzi o wiązała i lozysko zeby sie sie odkleilo
Tylko 5 kg? Ja tam jak już noszE mloda to na boku. No ale wiadomo brzucha na razie brak. a ona jeszcze chce skakać tańczyć kręcić się ( tak zw samolocik)
@aga6 odpocznij, no niestety musisz trochę poleżeć i będzie dobrze. I powodzenia na USG.

I ja się witam. Jakieś śniadanie muszę zrobić, nie mam na nic ochoty. Pada u nas. Fajnie chłodno się zrobiło.
 
reklama
Do góry