reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ależ mi się dziś nic nie chce :( Ciężka noc za mną (nie wiem czemu ale Młoda koszmary straszne miała i się budziła - już nie pamiętam kiedy ostatnio tak miała) Więc ja dziś nie do życia :( A ekspres do kawy w pracy w naprawie :(( I w ogóle źle mi jakoś :(
Ja wypilam koktajl banan truskawka ,a później mi bylo złe,a teraz zas bym cos zjadla
 
reklama
Ależ mi się dziś nic nie chce :( Ciężka noc za mną (nie wiem czemu ale Młoda koszmary straszne miała i się budziła - już nie pamiętam kiedy ostatnio tak miała) Więc ja dziś nie do życia :( A ekspres do kawy w pracy w naprawie :(( I w ogóle źle mi jakoś :(
Piona.. moja co chwile poplakiwala przez sen.. jestem nieprzytomna -.- ja chce 20 stopni!!!
 
Piona.. moja co chwile poplakiwala przez sen.. jestem nieprzytomna -.- ja chce 20 stopni!!!
Popieram wniosek o 20 stopni!!
Tyle że moja 7 lat i już daaawno nie miała tak złej nocy :( Przypomniały mi się akcje z czasu jak była mała - budziła się z potwornym rykiem i przez 10 mi nie było kontaktu, a potem się okazywało że nogi ją bolą (bóle wzrostowe). Zdarzało jej się tez że przez sen krzyczała, szarpała się, nie dała dotknąć itp - straszne to było bo ona się nie budziła wcale.
 
Popieram wniosek o 20 stopni!!
Tyle że moja 7 lat i już daaawno nie miała tak złej nocy :( Przypomniały mi się akcje z czasu jak była mała - budziła się z potwornym rykiem i przez 10 mi nie było kontaktu, a potem się okazywało że nogi ją bolą (bóle wzrostowe). Zdarzało jej się tez że przez sen krzyczała, szarpała się, nie dała dotknąć itp - straszne to było bo ona się nie budziła wcale.
Takie momenty choc są trudne trzeba przetrwac.. moja miala alergie na bialka mleka krowiego i zanim doszlismy o co chodzi miala 30 minutowe ataki placzu i krzyku.. robila sie przy tym purpurowa. Jak zmienilismy mleko z dnia na dzien minelo <3
 
Popieram wniosek o 20 stopni!!
Tyle że moja 7 lat i już daaawno nie miała tak złej nocy :( Przypomniały mi się akcje z czasu jak była mała - budziła się z potwornym rykiem i przez 10 mi nie było kontaktu, a potem się okazywało że nogi ją bolą (bóle wzrostowe). Zdarzało jej się tez że przez sen krzyczała, szarpała się, nie dała dotknąć itp - straszne to było bo ona się nie budziła wcale.
Sa też tzw lęki nocne i dziecko sie zachowuje własnie tak jak opisujesz bez kontaktu
 
Sa też tzw lęki nocne i dziecko sie zachowuje własnie tak jak opisujesz bez kontaktu
Testy alergiczne niby miała i wsio ok - te zwykłe. Miała tez komputerowe i tam wyszła kazeina i roztocza (co by się zgadzało z moimi obserwacjami). I u niej to raczej niedojrzałość układu nerwowego była (no i mega bóle wzrostowe), bo jak zasypia to w pierwszej fazie snu ma drgawki (mój mąż też) a jak była młodsza i oglądała bajki to tez miała takie odruchy różne. Przebadana i już lepiej. Ale strasznie to wszystko wyglądało.
Zresztą jak była mała to miała też bezdechy (np przy szcziepeniach - pamiętam jak się na mnie skrzywiła baba jak nie pozwoliłam jej dac 2 zastrzyków na szczepieniu tylko 1, zmieniła zdanie jak się młoda zapowietrzyła po 1 zastrzyku i baba nie wiedziała co robić.
 
reklama
Do góry