reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
 
reklama
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)
Mam wielką nadzieję, że niedługo znów zapoczątkujecie nowe życie :* Powodzenia!
 
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
Witaj! Gratuluję ciąży :)
Ja będę miała cc :)
 
Om była 19.06, owu była gdzieś w granicach 4-7.07 bo tym razem wyjątkowo nic nie czułam...

Lekarz też powiedział że mam malutką torbiel na jajniku i jedna pękła bo jest płyn w brzuchu i być może stąd silne bóle brzucha.

Kolejna wizyta 14.08 a ja chyba umrę do tego czasu z niepokoju :o
To faktycznie za szybko poszlas, ja miałam miesiączke 5.06 a owulacje 24 i dopiero w piatek bylo widac pecherzyk i cialko bez serduszka. Takze twoja dzidzia ma czas kochana dwa tygodnie to minimum do pęcherza i cialka
 
Ja miałam pierwsze cc i drugie też chętnie bym tak urodziła .. Dziurę w brzuchu i tak już mam a przynajmniej wiem co mnie czeka...
 
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
Syn mój mial 4200, i 62 cm, cc bez krzywy kregoslup, duzy plod i poronienia wcześniejsze, nie wiem jak teraz bedzie
 
Dzięki za dobre słowa. Teraz najdłuższe 3 tygodnie mnie czekają...

W pierwszej ciąży przytyłam 22kg, ale startowałam z 47kg ☺️ Teraz wagę początkową mam 5kg wyższą ☺️ I nie chciałabym przekroczyć 70kg pod koniec... Ale w sumie jem na co mam ochotę, dzisiaj już jestem po drugim śniadaniu... Co chwilę jestem głodna...
 
Dzięki za dobre słowa. Teraz najdłuższe 3 tygodnie mnie czekają...

W pierwszej ciąży przytyłam 22kg, ale startowałam z 47kg [emoji5] Teraz wagę początkową mam 5kg wyższą [emoji5] I nie chciałabym przekroczyć 70kg pod koniec... Ale w sumie jem na co mam ochotę, dzisiaj już jestem po drugim śniadaniu... Co chwilę jestem głodna...
Ja dopiero bede jeść sniadanie. Apetyt tez mam ,ale staram sie jeść z glowa. Ja z synem strarowalam z 63kg przytylam do 95kg po ciąży zeszlo do 68 kg a po paru latach przytylam do 80 kg [emoji23] bylam na diecie i teraz waze 58 boje sie zeby nie przytyc zbytnio i efektu jo-jo dlatego staram sie hamować
 
reklama
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.

Ale będziesz miała ladniutką piłeczkę przed soba [emoji7]
Ja waga startowa 68kg przy 164 cm niestety.. Non stop mam wzdety brzuch..

Dzięki za dobre słowa. Teraz najdłuższe 3 tygodnie mnie czekają...

W pierwszej ciąży przytyłam 22kg, ale startowałam z 47kg [emoji5] Teraz wagę początkową mam 5kg wyższą [emoji5] I nie chciałabym przekroczyć 70kg pod koniec... Ale w sumie jem na co mam ochotę, dzisiaj już jestem po drugim śniadaniu... Co chwilę jestem głodna...

Ja bym 80 nie chciała przekroczyć... ciekawe jak to bedzie

Ja dopiero bede jeść sniadanie. Apetyt tez mam ,ale staram sie jeść z glowa. Ja z synem strarowalam z 63kg przytylam do 95kg po ciąży zeszlo do 68 kg a po paru latach przytylam do 80 kg [emoji23] bylam na diecie i teraz waze 58 boje sie zeby nie przytyc zbytnio i efektu jo-jo dlatego staram sie hamować

Ja też zacznę się hamować właśnie:/
 
Do góry