reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
Oba porody sn pomimo tego że syn ważył 3970 a córa 4200 ale ja też wysoka i szeroka teraz jak nic nie będzie się działo też sn.
 
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
Ja raczej cc bo mialam w marcu 2017 i do tego mam problemy ze wzrokiem
 
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)
Przytulam mocno :* jak juz będziecie mogli się starać to na pewno uda się od razu w pierwszym cyklu! Będę mocno trzymać za was kciuki :*
 
Ja bym chciala rodzic sn. Juz jedno sn mam za soba i drugiego panicznie sie boje ale chce sprobowac. Mam nadzieje, ze bedzie mi dane :)

Mdlosci mnie mecza straszne...najgorsze, ze chce mi sie jesc ale nie moge nic przelknac. Jedna kanapke jem godzine. Jak sie najem to mdlosci mijaja az znow nie zglodnieje i tskie zamkniete kolo :/ Bardzo szybko robie sie glodna..i to nie głód, ze mam na cos ochote tylko ssie mnie w zoladku boleśnie. Dzis u gina poprosze o jakis lek na to, bo jakbym byla sama w domu to jeszcze bym wytrwala ale mam male dziecko, ktorym ciezko sie zajac a od poniedzialku bede z nia sama od rana i boje sie czy dam rade jak bedzie mi tak slabo ciagle :(
 
Ja nie mysle o tym ,nie wiem sama , ostatnio cc okazalo sie byc koniecznym, gdybysmy czekali nie wiadomo co by było. Teraz szpital raporty zdaje z kazdego porodu jaki był powod do zrobienia cc przez te nowe zmiany. I ten psycholog ktory ma z nami wywiad robic rzekomo tragedia jakas.
 
Ja bym chciala rodzic sn. Juz jedno sn mam za soba i drugiego panicznie sie boje ale chce sprobowac. Mam nadzieje, ze bedzie mi dane :)

Mdlosci mnie mecza straszne...najgorsze, ze chce mi sie jesc ale nie moge nic przelknac. Jedna kanapke jem godzine. Jak sie najem to mdlosci mijaja az znow nie zglodnieje i tskie zamkniete kolo :/ Bardzo szybko robie sie glodna..i to nie głód, ze mam na cos ochote tylko ssie mnie w zoladku boleśnie. Dzis u gina poprosze o jakis lek na to, bo jakbym byla sama w domu to jeszcze bym wytrwala ale mam male dziecko, ktorym ciezko sie zajac a od poniedzialku bede z nia sama od rana i boje sie czy dam rade jak bedzie mi tak slabo ciagle :(
Mialam tak na początku jak zjadłam to pozniej miałam mega wzdecia i bol w brzuchu, teraz już mi minęło
 
Ale będziesz miała ladniutką piłeczkę przed soba [emoji7]
Ja waga startowa 68kg przy 164 cm niestety.. Non stop mam wzdety brzuch..



Ja bym 80 nie chciała przekroczyć... ciekawe jak to bedzie



Ja też zacznę się hamować właśnie:/
Ja to startuje z waga 79 przy 174 cm:) w poprzednich ciążach dobijalam 100! A startowałam z nizszej wagi. Ale teraz czuję że jest inaczej, jeszcze nic nie przytyłam a potrafiłam w pierwszym trymestrze nawet 4 kg przybrać!!!
 
reklama
Do góry