reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny wy tez macie takie durne sny mnie sie ciagle takie glupoty snia odkąd w ciąży jestem. W ogóle jakas taka nie spokojna jestem. A maz twierdzi,ze smutna jestem bardzo.
Mi tez sie snia glupoty..
A smutna to nie jestem ale ciagle zamyslona i martwie sie czy wszystko bedzie oki
 
reklama
Cześć dziewczyny... mogę do Was dołaczyć? OM 27.05. Pozytywna beta 23.06. Test oczywiscie również ;) ciaża potwierdzona w 7t1d caly 1cm szczęscia i serduszko 148bpm. W niedzielę zaczęlismy 9tc. Od poczatku na duphastonie i od 7tc jeszcze na luteinie. Ze wzgledu na poprzednią ciaze w ktorej lezalam plackiem do 23tc. Krwiaki. Teraz jak na razie jest ok. Odpukać zeby nic się nie przyplatało. Mam 35lat. To moja 3 ciąża nie licząc wczesnego poronienia w lutym tego roku. 3 dni po tescie pozytywnym beta zaczęla spadać. Mam 13 letniego syna i 14miesieczna corkę. Czuję w kosciach ze tym razem też bedzie córcia.
Gratulacje trzymamy kciuki
 
Cześć dziewczyny... mogę do Was dołaczyć? OM 27.05. Pozytywna beta 23.06. Test oczywiscie również ;) ciaża potwierdzona w 7t1d caly 1cm szczęscia i serduszko 148bpm. W niedzielę zaczęlismy 9tc. Od poczatku na duphastonie i od 7tc jeszcze na luteinie. Ze wzgledu na poprzednią ciaze w ktorej lezalam plackiem do 23tc. Krwiaki. Teraz jak na razie jest ok. Odpukać zeby nic się nie przyplatało. Mam 35lat. To moja 3 ciąża nie licząc wczesnego poronienia w lutym tego roku. 3 dni po tescie pozytywnym beta zaczęla spadać. Mam 13 letniego syna i 14miesieczna corkę. Czuję w kosciach ze tym razem też bedzie córcia.
Witaj :) rozgosc sie! Trzymam kciuki za nudne 9 miesiecy ;)
 
Cześć dziewczyny... mogę do Was dołaczyć? OM 27.05. Pozytywna beta 23.06. Test oczywiscie również ;) ciaża potwierdzona w 7t1d caly 1cm szczęscia i serduszko 148bpm. W niedzielę zaczęlismy 9tc. Od poczatku na duphastonie i od 7tc jeszcze na luteinie. Ze wzgledu na poprzednią ciaze w ktorej lezalam plackiem do 23tc. Krwiaki. Teraz jak na razie jest ok. Odpukać zeby nic się nie przyplatało. Mam 35lat. To moja 3 ciąża nie licząc wczesnego poronienia w lutym tego roku. 3 dni po tescie pozytywnym beta zaczęla spadać. Mam 13 letniego syna i 14miesieczna corkę. Czuję w kosciach ze tym razem też bedzie córcia.
Witamy! Ja mam nadzieję że u nas będzie syn. Mąż stawia na kolejną córkę.
 
W poprzedniej ciaży ciagle bylam smutna i zamyslona, bo okropnie martwilam sie czy wszystko będzie dobrze. Teraz nie wiem nawet kiedy te 9 tyg minelo. Nie myśle. Czy moze inaczej- mysle pozytywnie. Jeszcze chwilę i koniec 1 trymestru a to oznacza, ze juz bedzie z górki. Chyba ciaza mija szybcirj jak ma sie w domu male dziecko bo na nic nie ma sie czasu. Aha jestem juz na L4..
 
A kiedy mialas ostatnia miesiączke?

Om była 19.06, owu była gdzieś w granicach 4-7.07 bo tym razem wyjątkowo nic nie czułam...

Lekarz też powiedział że mam malutką torbiel na jajniku i jedna pękła bo jest płyn w brzuchu i być może stąd silne bóle brzucha.

Kolejna wizyta 14.08 a ja chyba umrę do tego czasu z niepokoju :o
 
reklama
W poprzedniej ciaży ciagle bylam smutna i zamyslona, bo okropnie martwilam sie czy wszystko będzie dobrze. Teraz nie wiem nawet kiedy te 9 tyg minelo. Nie myśle. Czy moze inaczej- mysle pozytywnie. Jeszcze chwilę i koniec 1 trymestru a to oznacza, ze juz bedzie z górki. Chyba ciaza mija szybcirj jak ma sie w domu male dziecko bo na nic nie ma sie czasu. Aha jestem juz na L4..
No cos w tym jest, dopiero bylam w 5tc a dzis juz 9+0:-)
Corka bardzo absorbująca jest, czesto dnia mi brakuje (tez jestem juz na l4) bo z nia sie duzo w domu bawie bo w te upały to średnio ze spacerami :/ no i mi slabo sie robi bo mało jem
 
Do góry