reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam mamusie. Jak czytam to mnie strach chwyta. 6 lipca pojawiły się dwie kreski na teście. U lekarza byłam już 16 lipca gdyż w domu panowała choroba bostońska i się bałam o fasolkę. Lekarz stwierdził wczesna ciążę, pęcherzyk ciążowy. Ale wczoraj zaczęłam płacić i znów poleciałam do lekarza. Wziol mnie na usg i według niego nic się nie dzieje. Pęcherzyk z cialem żółtym jest dalej większy niż poprzednio ale serce jeszcze nie bije. Dał luteine i nic poza tym. Plamie dalej ale takie bardzo jasne prawie nie zauważalne. Odpoczywać za bardzo nie mogę gdyż w domu 16 miesięczny synek.
Hey a ktorego mialas ostatnia miesiączke?
 
reklama
Dziewczyny wy tez macie takie durne sny mnie sie ciagle takie glupoty snia odkąd w ciąży jestem. W ogóle jakas taka nie spokojna jestem. A maz twierdzi,ze smutna jestem bardzo.
 
Dziewczyny wy tez macie takie durne sny mnie sie ciagle takie glupoty snia odkąd w ciąży jestem. W ogóle jakas taka nie spokojna jestem. A maz twierdzi,ze smutna jestem bardzo.
Mój narzeczony sny ma za mnie... okropne rzeczy mu się śnią.

Szefowej jak wczoraj powiedzialam o ciazy to powiedziala ze widac ze taka wyciszona jestem [emoji848] powiedzialam ze w sumie nie bo mam dużo pracy ale ogólnie cierpliwości mam mniej niż zwykle (czyli teraz w ogole)
 
Cześć dziewczyny... mogę do Was dołaczyć? OM 27.05. Pozytywna beta 23.06. Test oczywiscie również ;) ciaża potwierdzona w 7t1d caly 1cm szczęscia i serduszko 148bpm. W niedzielę zaczęlismy 9tc. Od poczatku na duphastonie i od 7tc jeszcze na luteinie. Ze wzgledu na poprzednią ciaze w ktorej lezalam plackiem do 23tc. Krwiaki. Teraz jak na razie jest ok. Odpukać zeby nic się nie przyplatało. Mam 35lat. To moja 3 ciąża nie licząc wczesnego poronienia w lutym tego roku. 3 dni po tescie pozytywnym beta zaczęla spadać. Mam 13 letniego syna i 14miesieczna corkę. Czuję w kosciach ze tym razem też bedzie córcia.
 
reklama
Hej.
No niestety nie będę razem z Wami marcowa mamą :(
Tak jak myślałam poronienie w toku.
W badaniu wszystko ok, ale na usg już akcji serduszka nie było. Trochę mi łezki poleciały jak wypisywalam zgodę na zabieg. Dostałam tabletkę dopochwowa żeby szybko poszło.
teraz czekam.
Jest mi smutno ale tak jak kiedyś tu pisałam matka natura wie lepiej i widoczne płód się źle rozwijał. Sprobujemy znowu z mezem jak juz bedzie mozna.
i nie piszcie ze Waam przykro tylko trzymajcie za nas kciuki żeby następnym razem się udalo!
Powodzenia życzę wszystkim i też za Was trzymam kciuki :)
Trzymam kciuki i dużo mocy przesyłam! [emoji110] [emoji92]
 
Do góry