reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja nie wiem ile teraz waze, bo sie boje wejsc na wage...widze po sobie ze przytylam sporo. W kazdym razie startowalam z wagi 61 kg przy 170cm wzrostu. W pierwszej ciazy startowalam z wagi 63 i na poczatku schudlam 4 kg a nastepnie przybralam 24 :p
 
No to ja 173 i waga 74 [emoji6]

@Adgam tulę mocno i trzymam kciuki !!! Cały czas będę i dawaj znać co i jak !!!

Witam nowe mamusie [emoji6]

Co do mdłości to mam to samo, jak nie zjem to mnie mdli, a jak chce coś zjeść to mnie mdli jeszcze bardziej, bo na nic ochoty nie mam !!! Ale tak dosłownie
 
No to ja 173 i waga 74 [emoji6]

@Adgam tulę mocno i trzymam kciuki !!! Cały czas będę i dawaj znać co i jak !!!

Witam nowe mamusie [emoji6]

Co do mdłości to mam to samo, jak nie zjem to mnie mdli, a jak chce coś zjeść to mnie mdli jeszcze bardziej, bo na nic ochoty nie mam !!! Ale tak dosłownie
No wypisz wymaluj ja też tak mam
 
Dzięki za dobre słowa. Teraz najdłuższe 3 tygodnie mnie czekają...

W pierwszej ciąży przytyłam 22kg, ale startowałam z 47kg ☺️ Teraz wagę początkową mam 5kg wyższą ☺️ I nie chciałabym przekroczyć 70kg pod koniec... Ale w sumie jem na co mam ochotę, dzisiaj już jestem po drugim śniadaniu... Co chwilę jestem głodna...
O, widze ze czesciowo idziemy leb w leb :D
Ja do poprzedniej ciazy tez startowalam z waga 47, do porodu mialam 15 kg wiecej, a teraz na wstepie mam 5 kg wiecej niz ostatnio :)
No wolalabym zamknac sie w tych 62 kg, nigdy wiecej nie wazylam przy kazdej z ciaz.
 
U mnie mdłości brak. Tylko potworne zmeczenie, bóle glowy i ciagle jestem głodna.

Co do CC to córkę rodziłam w Bielsku Bialej w klinice Esculap. Teraz nie biore niczego innego pod uwagę. Oczywiscie CC platna ale kwota do przejscia.
 
reklama
Dziewczyny a wiecie juz czy bedziecie rodzić SN czy CC?
U mnie zdecydowanie CC ze wzgledu na poprzednia CC,krotki okres miedzy ciążami i duze dzieci. Syn SN 4kg. Córka CC 4350...az sie boję ile bedzie miało kolejne. Sama jestem raczej drobna waze teraz 57kg. W ciazy przytylam tylko 9kg a córcia gigant haha... jesli dalej bedzie utrzymywała die tendencha wzrostowa to chyba sie poplaczę.
Ja też pewnie cc bo też miałam w marcu 2017 A synek ważył 4420g.

Startuje z wagą 60 Ale nic mi się nie chce jeść tylko kindery wcinam.
 
Do góry