reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Tydzień? Ja już się bujam 3-4 tygodnie [emoji849] no przecież nie pojadę w aucie bez klimy jak na zewnątrz jest ponad 30°, porażka jakaś, ale z głową to ja od dziecka mam problem, migreny i te bajki, kto wie, to rozumie
Ja mialam raz takie migreny rok, to musialam zmienic stanowisko pracy, a jak przychodziłam z niej to od razu lozko i spanie, w szpitalu ladowalam po pare razy miala rezonans ,tomograf i nic a juz myslalam ze mam guza taki bol.
 
A w ktorym tc bylas na pierwszej wizycie? Mi jutro wychodzi 7+0 i jestem ciekawa co zobacze. Jak nic nie bedzie to za tydzien mam umowiona kolejna wizyte. Mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebna to 150 zl zostanie w kieszeni.
Ja myślę ze zobaczysz bo ja byłam w 6+3 i biło ładnie :)
 
Witam. Wróciłam właśnie z pierwszej wizyty, i efekt jest taki, że wiem, że nic nie wiem. Nawet nie ustalił terminu. Usg trwało sekundę, zobaczył kropkę, potwierdził i tyle. Dostałam zestaw podstawowych badań i mam wrócić za 3tyg. Prewencyjnie ze względu na wiek (36) dał mi luteinę, ale nie wiem czy jest w sumie taka potrzeba. Według om to 7tc (1.06) ale wiem, że owulację miałam 16.06 więc stwierdził że to 5tc. A na genetyczne mam iść w okolicy 11-12tc. Pytanie jednak którego liczonego ogólnie od om czy według usg?

i jeszcze pytanie? czy ktoś też ma takie problemy z bólem głowy? czuję się jakbym miała gigantycznego kaca od tygodnia, ciężko funkcjonować. Jak sobie radzić?
Ja sobie zadzwoniłam tam gdzie mnie wysłali na prenatalne i Pani mi powiedziała ze robią w 12 tyg. Zapytała o date osyatniej @ i sama sobie obliczyla
 
reklama
Pierwszą ciążę prowadziłam całkiem prywatnie (łącznie z badaniami - za wszystko płaciłam...). Teraz mam z pracy pakiet LuxMed, ale i tak się waham czy nie wrócić do mojego położnika...
Niestety nie wierzę w lekarzy na nfz.
 
Do góry