reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny czy Wam też tak piersi napuchly i są obolałe? Nie mogę stanika zalożyć. . :(
Ja w tej ciąży póki co niemam żadnych objawów. Z córka jak chodziłam to pierwsze co to pojawily sie nabrzmiale i ciężkie jak kamienie piersi. Bałam sie ruszyć, wstać z łóżka bo bolało jak diabli. I sutki byly bardzo wrażliwe. Mój mąż miał wtedy zakaz dotykania
 
Ja w tej ciąży póki co niemam żadnych objawów. Z córka jak chodziłam to pierwsze co to pojawily sie nabrzmiale i ciężkie jak kamienie piersi. Bałam sie ruszyć, wstać z łóżka bo bolało jak diabli. I sutki byly bardzo wrażliwe. Mój mąż miał wtedy zakaz dotykania
Mam dokładnie teraz tak samo ..
 
Ja też miałam cc. Było podejście do porodu wywoływanego, ale przy pełnym rozwarciu i skurczach partych młodemu tętno drastycznie spadało, więc była szybko podpisywana decyzja o cc i biegli ze mną na sale.
Ja tam wybieram następnym razem znowu cesarkę i mam w nosie co myślą o tym inni.
o 16 miałam cc, a o 21 szłam sama do toalety. Pewnie, że boli i ciągnie ale bez demonizowania od wyjścia ze szpitala nic przeciwbólowego nie brałam.
U nas pokoje dwuosobowe i po cc od razu dziecko jest z Tobą w pokoju, najczęściej podane do łóżka. W ciągu pierwszej doby przychodzą pielęgniarki na zawołanie przebrać dziecko, przełożyć lub karmienie, chociaż tak na prawdę same przychodziły co 2h zobaczyć czy coś potrzebne. Od następnej doby już samemu człowiek sobie radził.
 
Zauwazylam u siebie tylko, ze sutki sa bardziej wyczulone.
I tego pewnie bym nie wiedziala, gdybym nie karmila piersia.

A objawow niemal nie mam. Tylko ta bezsennosc nieszczesna, nagle dopadajace zmeczenie i czasem delikatne klucie w jajnikach.
 
Ja te już miałam dwie cesarki i teraz to już na pewno będę miała cc
Ja tez nie mam żadnych objawów co mnie zaczęło martwić bo w każdej ciąży od początku mnie mdłości męczyły.
 
reklama
Do góry