reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Moje cesarki nie bolały jakoś mocno, ale po F mnie tak głowa bolała, że ruszać się nie mogłam [emoji33] do tego z N miałam problem z karmieniem, bo butle poczuła [emoji849] dlatego chciałabym spróbować naturalnie, kto wie, może się uda
Moze podnosilas glowe zanim zeszlo znieczulenie? Dlatego bol
 
reklama
U mnie pierwszy poród był bez postępu, leżałam po odejściu wód 10h pod oksytocyna,N nie była wstawiona w kanał, więc musiałam leżeć... Gdybym była bardziej oczytana to drugi poród byłby naturalny, ale miałam pracę magisterską do napisania, obrona, zaliczenie semestru i pewnie to też zdecydowało o CC na zimno... A teraz nawet jakby CC miało być, to idę z rozkręcona akcja [emoji6] ale człowiek był młody i głupi i na wyżej wymieniona grupę trafiłam chyba rok temu
Sn to natura jednak dziecko nie doznaje takiego szoku mimo tego,ze przeciska sie przez kanał rodny, przy cc nie jest dziecko gotowe do wyjscia na świat, stad dzieci z cc maja czesto problem z normalnym odychaniem po urodzeniu. Pozyjemy zobaczymy co to będzie
 
Akurat CC nie miało na to wpływu [emoji6] u N była jakaś akcja, a F wyjęli ot tak, wtedy kiedy miał drzemkę [emoji33] dlatego teraz mówię nie
 
Ja bezproblemowo. O 9:20 mialam planowane cc a kolo 18 juz bylam pod prysznicem. Nastepnego dnia lecialam na przecuwbolowych i troche bolalo ale do zniesienia ;-) ogolnie milo wspominam
Fajnie, a ja powiem,ze bylam bez przeciw bolowych może dla tego,ze karmiła synka caly czas, bo mialam pokarm
 
Nie wiem... Ale ogólnie ja mam problemy z migrena, więc te osoby bardziej dotyka ten problem... Pożyjemy zobaczymy jak to będzie tym razem
Ja mam czasem tak od kregoslupa od kregow szyjnych dokładnie, zesztywnieje mi kark i ból nieziemski glowe rozsadza nic nie pomaga, mialam tak kiedys rok, myślałam juz ,ze mam guza w mózgu
 
reklama
Do góry