reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez prywatnie na Godwin, ale on ma takie oblozenie ze czas z godzine tez ba czekac na wizyte.
To wynika tez z tego ze swojej pacjentce nie odmowi. Wypada monitoring cyklu w dany dzien, albo cos sie dzieje to nie ma zmiluj I musi sie w dany dzien znalezc miejsce.
U.mojego czasem czekalam 2,5 h teraz zemienilam lekarza zobaczymy jak u tego drugiego
 
Właśnie dlatego w tej ciąży chodzę glownie prywatnie mimo że byłam bardzo zadowolona z NFZ. U nas na nfz to nie ma na godziny tylko przychodzisz i czekasz. Brałam książkę i czekalm czasem nawet 3godz! Ale jak teraz mam dziecko to nie mogę sobie pozwolić na to żeby tyle czasu tracić w kolejkach.
Ja chodziłam prywatnie i 2,5
 
Jeej dziewczyny ale mam hardcore. Córce kilka zębów na raz idzie -.- krzyczy, placze.. juz nie wiem jak biednej ulzyc :(
Biedna niunia :(
Posmaruj jej Dentinoxem lub Tatnum Verde, bo zawierają lidokainę, która znieczula.
A przed snem lub w dzień jak mocno płacze, daj jej dawke Ibum, żeby sie nie męczyła.
Będzie dobrze :*
 
Dziewczyny któraś z Was w ostatnim czasie miała cesarkę a spodziewa się kolejnego dziecka? Jstem 5 miesięcy po cesarce i podejrzewam że mogę być w ciąży.Bardzo się boję,bo lekarz kazał odczekać minimum rok.
Ja, ja, ja!
Jestem prawie 11 miesiecy po cesarce i czeka mnie kolejna, 4.
Mam sie nie stresować, lekarz mówił ze wszystko zagojone na tip top.
Ty jesteś w trochę innej sytuacji, wiec najpierw odwiedź lekarza, zebyś sie nie stresowała niepotrzebnie, trzymam kciuki! :)
 
Dziewczyny któraś z Was w ostatnim czasie miała cesarkę a spodziewa się kolejnego dziecka? Jstem 5 miesięcy po cesarce i podejrzewam że mogę być w ciąży.Bardzo się boję,bo lekarz kazał odczekać minimum rok.
Ja, ja, ja!
Jestem prawie 11 miesiecy po cesarce i czeka mnie kolejna, 4.
Mam sie nie stresować, lekarz mówił ze wszystko zagojone na tip top.
Ty jesteś w trochę innej sytuacji, wiec najpierw odwiedź lekarza, zebyś sie nie stresowała niepotrzebnie, trzymam kciuki! :)
 
reklama
Tylko nie kumam tsh dziwne normy
Screenshot_20180716-164032.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180716-164032.jpg
    Screenshot_20180716-164032.jpg
    103,2 KB · Wyświetleń: 207
Do góry