reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja miałam 2cc ale odstęp po 5 lat i teraz tak samo 5 lat prawie, chciałabym naturalnie urodzić, może Tobie @serena22 tez się uda... Jest fajna grupa na fb " naturalnie po cesarce grupa wsparcia " są dziewczyny tam które mają krótki odstęp czasu od CC do drugiego porodu
 
Wlasnie to prawidłowy czas, a jak przeszlas cesarke? Bolalo cie mocno po?
Moje cesarki nie bolały jakoś mocno, ale po F mnie tak głowa bolała, że ruszać się nie mogłam [emoji33] do tego z N miałam problem z karmieniem, bo butle poczuła [emoji849] dlatego chciałabym spróbować naturalnie, kto wie, może się uda
 
Ja miałam 2cc ale odstęp po 5 lat i teraz tak samo 5 lat prawie, chciałabym naturalnie urodzić, może Tobie @serena22 tez się uda... Jest fajna grupa na fb " naturalnie po cesarce grupa wsparcia " są dziewczyny tam które mają krótki odstęp czasu od CC do drugiego porodu
Ja tez mialam cc, ale w tamtym roku rodzilam naturalnie tylko w 18 tyg, może nie czulam tego jak przechodzi dziecko, bo było małe,ale rodzilam 12 h w bólach wiec mam juz jakieś porównanie i żadne z rozwiązań nie jest przyjemne. Po cc tez ciężko znosilam dojście do siebie nie wiem od czego to zależy. Teraz nie wiem co będzie
 
Moje cesarki nie bolały jakoś mocno, ale po F mnie tak głowa bolała, że ruszać się nie mogłam [emoji33] do tego z N miałam problem z karmieniem, bo butle poczuła [emoji849] dlatego chciałabym spróbować naturalnie, kto wie, może się uda
Tez mialam taki problem niby mleka miałam duzo bo juz leciało mi przed cc, ale maly słabo przybieral, zaczelam dodatkowo podawać butle i ja wybral wtedy, bo latwiej leci wiadomo. Po cc caly tydzien stekalam nie prostowalam sie az słabo mi było, to miesiąca mialam problemy z podnoszeniem sie z lozka, pozniej zlecialo
 
@Adeline89 jednak chyba natura jest lepsza od cięcia [emoji6] może przyjemne nie jest, ale zgodne z naturą
No pewnie tak, chociaz sie urodzi to z glowy już i mozna chodzic kolo dziecka zrobić cos,a ja musialam czekac na maluszka zeby moc sie zajmować. Akurat wybór cc nie był moim przez wzgląd na poronienia ,krzywy kręgosłup i duże dziecko lekarze tak zdecydowali.
 
U mnie pierwszy poród był bez postępu, leżałam po odejściu wód 10h pod oksytocyna,N nie była wstawiona w kanał, więc musiałam leżeć... Gdybym była bardziej oczytana to drugi poród byłby naturalny, ale miałam pracę magisterską do napisania, obrona, zaliczenie semestru i pewnie to też zdecydowało o CC na zimno... A teraz nawet jakby CC miało być, to idę z rozkręcona akcja [emoji6] ale człowiek był młody i głupi i na wyżej wymieniona grupę trafiłam chyba rok temu
 
reklama
Do góry