reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
z resztą teraz mam dużo czasu na zastanowienie się jaką metodę wybrać!! A do lekarza chodzicie prywatnie czy na nfz? Ja byłam właśnie państwowo bo moja gin na urlopie do końca sierpnia i kurcze wiem że jestem w ciąży i tyle :D Nawet karty ciąży nie dostałam, bo mam pierw zrobić badania. data porodu określona na 20 luty ( z wielkości płodu) a z miesiączki 1 marzec choć znając moje szczęscie przechodze jak dwie ostatnie jakieś 10-14 dni. sama obstawiam najwcześniej dzień kobiet.
 
z resztą teraz mam dużo czasu na zastanowienie się jaką metodę wybrać!! A do lekarza chodzicie prywatnie czy na nfz? Ja byłam właśnie państwowo bo moja gin na urlopie do końca sierpnia i kurcze wiem że jestem w ciąży i tyle :D Nawet karty ciąży nie dostałam, bo mam pierw zrobić badania. data porodu określona na 20 luty ( z wielkości płodu) a z miesiączki 1 marzec choć znając moje szczęscie przechodze jak dwie ostatnie jakieś 10-14 dni. sama obstawiam najwcześniej dzień kobiet.
Prywatnie
 
Ja poki co jestem jeszcze przed wizyta, bo dopiero ide w piatek. Ide do lekarza z luxmedu, bo mam pakiet z pracy w luxmedzie. Ten lekarz prowadzil tez moja pierwsza ciaze, wiec mozna powiedziec ze sprawdzony. Chociaz docelowo tym razem planuje chodzic prywatnie do innego lekarza, bo po przygodach w pierwszej ciazy zalezy mi na tym, zeby miec teraz lekarza ktory pracuje w szpitalu.
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
Hej ja też mam 32 i spodziewam się 3 dziecka.u mnie bardzo chciane i planowane.staraliśmy do prawie 2 lata.mam dwóch synów 12 lat i 9 lat[emoji4]zobaczysz będzie dobrze.powiem Ci ze ja mimo planów i chęci mam stracha[emoji21]z czasem tak samo nie będziesz mogła wyobrazić sobie życia bez tego maluszka[emoji4]
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
Witamy
Ja też mam córę 9 lat [emoji6] zobaczysz, jakoś się poukłada [emoji16]
 
reklama
Spotkały się kiedyś z linią na brzuchu na początku ciąży ? Ja dzisiaj zauważyłam właśnie linie od pępka do ekhm... Zastanawiam się czy już mogę testować czy poczekać do tej @? Niby ma być wtorek-sroda ...
 
Do góry