reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A z jakiego zakresu? Prawo rodzinne?
Kupilam auto i okazało się,ze ma usunięty dpf ,co ponoć jest nie legalne gościu twierdził,ze kopci, bo trzeba dopalic,a okazalo sie ,ze pudelko jest puste usuniety z stamtąd program, bez tego nie mozna jezdzic ,a druga sprawa auto po niecalym miesiącu zaczęło sie przez to dlawic i psuć. Nie wiemy co mamy zrobić, czy brac adwokata i walczyć,czy nie ma sensu.
 
reklama
Kupilam auto i okazało się,ze ma usunięty dpf ,co ponoć jest nie legalne gościu twierdził,ze kopci, bo trzeba dopalic,a okazalo sie ,ze pudelko jest puste usuniety z stamtąd program, bez tego nie mozna jezdzic ,a druga sprawa auto po niecalym miesiącu zaczęło sie przez to dlawic i psuć. Nie wiemy co mamy zrobić, czy brac adwokata i walczyć,czy nie ma sensu.
Sprzedawca to osoba prywatna czy firma?
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
No jasne. Ciesz sie cudem lepiej mniec niz nie ,dacie sobie radę [emoji846][emoji106] gratulacje
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
A nie myślałas o wkladce wewnątrz macicznej 300zl i na 5 lat spokój masz ,ja bylam zadowolona, bo i seks bez ograniczen
 
witam się! Czy można jeszcze dołączyć do grupy??
o Ciąży dowiedziałam 27 czerwca kiedy zrobiłam test, niestety to moja 3 ciąża, niechciana ( przepraszam te mamy które się starają i mają problemy) i na pewno nie planowana ale mąż mówi że damy rade, ważne by sie wspierać i będzie dobrze. Mam super syna 9 lat( też był nieplanowany) ale kocham ponad wszystko i mała córeczkę 2.5 roku- ona akurat planowana była. Na tym chcieliśmy zakończyć, nawet zaczeliśmy rozmawiać o wazektomii tzn ja przekonywałam męża że to tak naprawdę jedyny 100% sposób a tu proszę...
Mam 32 lata, nie pracuję, miałam teraz wrócić do pracy bo od września młoda idzie do przedszkola ale jednak nie wróce. Pokićkało się mi to życie. Nie tak miało być.
Witaj:) napewno teraz to dla was szok ale na pewno za jakis czas oswoicie sie z tą myślą a jak juz maleństwo przyjdzie na swiat to powiecie ze tak jednak musialo być ;) zobaczysz na pewno wszystko się ułoży dajcie sobie trochę czasu :)
 
reklama
Do góry