reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Czy Wasi mężczyźni tez tak wariuja ze szczęścia ze zostaną pierwszy raz (ponownie) ojcami? :-D mój to już kolejny weekend opija zdrowie Florka lub Zuzi i zapewnia ze będzie odpowiedzialnym ojcem i zawsze będzie nas kochał :D:p
Moj strasznie sie przejmuje po przejsciach cieszy sie ale widze jego stres czy bedzie dobrze
 
reklama
Dziewczyny jutro idę do szpitala trzymajcie kciuki
Trzymaj się mocno Kochana. Mocno tulę !!

Mój mąż tak jak i ja, pierw jest lekka radość,a zaraz po niej obojętność i nie przywiązywanie się do ciąży. Czasmi mi się zdarza złapać za brzuch jednak zaraz cofam rękę...po prostu strach.
 
Do góry