reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Halszka_00 a powiedz mi czy miałaś jakieś przeczucie , że będą bliźniaki albo jakieś wyniki na to wpływały? Np progesteron albo beta hcg czy dopiero na usg się dowiedzialas?
 
reklama
@Halszka_00 a powiedz mi czy miałaś jakieś przeczucie , że będą bliźniaki albo jakieś wyniki na to wpływały? Np progesteron albo beta hcg czy dopiero na usg się dowiedzialas?

Przeczuć w sumie żadnych nie miałam :-) :) Bo bliźnięta w rodzinie wystąpiły, ale lata temu i jest to w bocznej linii.
Szczerze? To zrobiłam bete i rzeczywiście, wynik wydawał się wysoki, ale jakoś się nad tym szczerze i głęboko nie zastanowiłam.
 
Przeczuć w sumie żadnych nie miałam :-) :) Bo bliźnięta w rodzinie wystąpiły, ale lata temu i jest to w bocznej linii.
Szczerze? To zrobiłam bete i rzeczywiście, wynik wydawał się wysoki, ale jakoś się nad tym szczerze i głęboko nie zastanowiłam.
U mojego tez w rodzinie bliźniaki były i tez się właśnie zastanawiam czy czasami nam się nie trafią, miałam bardzo duży przyrost bety , a do tego bardzo wysoki progesteron, a podobno przy ciąży bliźniaczej właśnie tak jest :-) :)
 
Ja w poprzedniej ciąży schudłam przez pierwsze miesiące 5 kg ale odrzucalo mnie od jedzenia, nie mogłam jeść nic co miało jakikolwiek zapach. Także głównie jogurt naturalny jadłam. Ale potem zaczęłam przybierać i w sumie ok. 12 kg. Minus 5 które schudłam to tak jakbym 7 przytyła.
Ja na koniec ciazy wazylam 95 schudłam do 68kg zostalo mi 8 kg ,ale co jak latami tylam i przytylam do 80kg dopiero w tym roku zgubilam 22 kg
 
Ja w pierwszej ciąży chudlm na początku potem waga stał w miejscu ostatecznie było tylko plus 5kg i okropna anemia żelazo dożylnie ale wszystko dobrze się skończyło syn rowne 3 kg i 56 cm .
Mój sen dziś był okropny śniło mi się że poszłam do lekarza i w środku pusto nic nie bylo wrr
Tez mam ciągle durne sny o ciąży
 
reklama
Cześć dziewczyny;) chciałabym do was dołączyć:) Testów ciążowych nie robiłam, ale beta potwierdzila ciążę. W środę ponad 800, wczoraj ponad 1700. Termin porodu wg kalkulatorow internetowych na podstawie OM wypada mi na 17 marca. U lekarza jeszcze nie bylam, chyba w piatek pójdę.

To jest moja druga ciąża, z pierwszej mam dwuletnią córkę.
 
Do góry