reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Pierwsza ciąża pozamaciczna w 2015 teraz druga... która przestała się rozwijać
Kurcze to w ogóle sie nie łączy ,bo jednak tamta przez przypadek powedrowala gdzie indziej , chyba,ze ta tez jest pozamaciczna i przestała się rozwijać. Kochana przykro mi wiem co czujesz przeszlam to cztery razy i boje sie zeby teraz znow nie było powtorki,ale zawsze trzeba miec nadzieję do konca i sie nie poddawac
 
reklama
Kurcze to w ogóle sie nie łączy ,bo jednak tamta przez przypadek powedrowala gdzie indziej , chyba,ze ta tez jest pozamaciczna i przestała się rozwijać. Kochana przykro mi wiem co czujesz przeszlam to cztery razy i boje sie zeby teraz znow nie było powtorki,ale zawsze trzeba miec nadzieję do konca i sie nie poddawac

Ciąża była w macicy i 3 lekarzy to potwierdzało , mam dwa zdjęcia z usg .
 
To nie jest niska beta . Ważny przyrost . Bez sensu ze robiłaś w pon i nie powtorzylas po 48h
No jak na poprzednie przyrosty to nisko... Ale porównał do bety 10dni wcześniej... I zaplanowałam że zrobię teraz w pon i śr... Ale dzisiaj się nie odwazylam. Boję się że nie będzie rosła tak jak chce. No nic w przyszłym tyg może się złapie na usg... A jak nie to dotrwam do 23lipca. Bety postaram się nie robić chyba że nie wytrzymam w przyszłym tyg
 
reklama
Rozumiem ,właśnie syn mojej szwagierki ma już 18 lat u niego autyzm wykryto kolo 2 roku zycia ,tez rozumie,ale jako takiej rozmowy z nim nie przeprowadzi sie, bywal agresywny teraz nie wiem czy lekow mu nie podawaja,ale jakos zyja i nigdy by go nie zamienili nawet na zdrowe bo go kochaja nad zycie. Mam nadzieje,ze odnajdziecie z lekarzami przyczyne trzymam kciuki
Ja też bym mojego synka nikomu nie oddała bo kocham go nad zycie i zrobie wszystko żeby mu zapewnić jak najlepszy rozwój i zycie. Poprostu wychowywanie takiego dziecka to bardzo ciężka praca, poświęcenia i wyzeczenia, gorzej się w związku też dzieje bo czasu na nic nie ma. dlatego nie wyobrazam sobie zycia z dwojka chorych dzieci. Znam taką dziewczynę która swoją pierwszą córkę urodziła z zespołem Downa a droga córeczka podczas porodu została przyduszona i teraz ma czterokonczyńowe porazenie mozgowe :( coś strasznego. Nawet sobie nie potrafię tego wyobraźcie.
 
Do góry