reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też bym mojego synka nikomu nie oddała bo kocham go nad zycie i zrobie wszystko żeby mu zapewnić jak najlepszy rozwój i zycie. Poprostu wychowywanie takiego dziecka to bardzo ciężka praca, poświęcenia i wyzeczenia, gorzej się w związku też dzieje bo czasu na nic nie ma. dlatego nie wyobrazam sobie zycia z dwojka chorych dzieci. Znam taką dziewczynę która swoją pierwszą córkę urodziła z zespołem Downa a droga córeczka podczas porodu została przyduszona i teraz ma czterokonczyńowe porazenie mozgowe :( coś strasznego. Nawet sobie nie potrafię tego wyobraźcie.
To nawet nie mysl tak, bedzie dobrze
 
reklama
@Martagaw ja leciałam w 1 ciąży ale trochę pozniej, bo około 10 tygodnia. Wszystko było ok :)
@Mysza9 witaj:) ja tez mam termin na 9 :)
@Aneczka85_01 przytulam Cie bardzo mocno.
Ja generalnie nie robię bety. Zrobiłam tylko raz dla potwierdzebia ciąży i tyle. Mój gin uważa to za zbędny stres dlabie, ważne to co w usg chyba że w usg coś by mu nie pasowało wtedy każe robic betę.
@adgam1986 nie myśl o tym :) będzie wszystko dobrze :)
 
@Martagaw ja leciałam w 1 ciąży ale trochę pozniej, bo około 10 tygodnia. Wszystko było ok :)
@Mysza9 witaj:) ja tez mam termin na 9 :)
@Aneczka85_01 przytulam Cie bardzo mocno.
Ja generalnie nie robię bety. Zrobiłam tylko raz dla potwierdzebia ciąży i tyle. Mój gin uważa to za zbędny stres dlabie, ważne to co w usg chyba że w usg coś by mu nie pasowało wtedy każe robic betę.
@adgam1986 nie myśl o tym :) będzie wszystko dobrze :)

Tez bym nie robiła ale moja gin w piątek mówiła ze zarodek chyba za mały jest i dlatego ta beta
 
Dziewczyny uspokojcie sie.. tyle spokoj nas uratuje. Sama przezylam strate i wiem co czujecie ale nie wszystko jest przesądzone. Poczekajcie do wizyt, dodatkowe zamartwianie i stres nic nie da a moze dodatkowo zaszkodzic.

Nie chce zabrzmiec brutalnie, ale mozecie na mnie naskoczyc ale jezeli na tym etapie ciazy cos sie dzieje to jest to tzw selekcja naturalna. Natura wie co robi. Przykre ale prawdziwe. Mi takie myslenie po stracie bardzo pomoglo bo przestalam siebie obwiniac.
 
reklama
Do góry