reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Właśnie to też dobra kwestia 7 sierpnia mam kupiony bilet do Irlandii do rodziny .To będzie 8 tydzień i jestem w kropce . 24 lipca będę na pierwszej wizycie u lekarza to się spytam a jak wasze doświadczenia ?
Ja w sumie nie lecę ale chciałam jechać w sierpniu nad morze to tez sporo km spytam gina tak samo czy moge,ale mysle,ze chyba nie bedzie problemu,raczej zalecaja powstrzymywać sie od podrozy w stanie zaawansowanym
 
reklama
Co tam dziewczynki?
Mnie od samego rana mdli. Jeszcze nic nie jadłam. Czekam ma drzemkę mojego poltoraroczniaka żeby też odpocząć :errr:
Dziś wieczorem mam pierwsza wizytę, jeszcze kupa czasu ale już zaczynam myśleć co to będzie.
Trzymamy kciuki. Ja jadlam sniadanie teraz jem orzeszki pistacjowe
 
Cześć dziewczyny, już prawie południe [emoji847]. Mam zaległości tyle stron już napisalyscie. [emoji51]. Moja kochana mama zrobiła dziś rosół i to praktycznie na śniadanie hihi [emoji3] już podjadlam, teraz jadę na pocztę, jakieś zakupy i mam w planach skorzystać dziś z basenu, jest tak gorąco. My również myślimy nad imionami, nasze typy imion dla chłopca to Igor oraz Piotr[emoji173] a dla dziewczynki jest jedno jedyne: Zuzia [emoji173]. A wiecie co...wczoraj w nocy o 23 mąż do mnie mówi: jadłas loda? A ja mówię, że nie bo zapomniałam o nim i tak mi smaku narobił że musiał po te lody pójść hehe. I o 23 w łóżku jedliśmy lody [emoji23][emoji173]
 
Cześć dziewczyny, już prawie południe [emoji847]. Mam zaległości tyle stron już napisalyscie. [emoji51]. Moja kochana mama zrobiła dziś rosół i to praktycznie na śniadanie hihi [emoji3] już podjadlam, teraz jadę na pocztę, jakieś zakupy i mam w planach skorzystać dziś z basenu, jest tak gorąco. My również myślimy nad imionami, nasze typy imion dla chłopca to Igor oraz Piotr[emoji173] a dla dziewczynki jest jedno jedyne: Zuzia [emoji173]. A wiecie co...wczoraj w nocy o 23 mąż do mnie mówi: jadłas loda? A ja mówię, że nie bo zapomniałam o nim i tak mi smaku narobił że musiał po te lody pójść hehe. I o 23 w łóżku jedliśmy lody [emoji23][emoji173]
Gdzie ty mieszkasz,ze gorącą? U nas od rana lało teraz przestało. Ja lody jem codziennie
 
reklama
Ja tez pewnie bede miala, bo poprzednia ciaza urodzilam synka w 18 tygodniu mial wade i serduszko przestało bic, robilam badania genetyczne plody amniopunkcje tylko ze wzglad zeby mozna bylo go ratowac w razie czego jak sie urodzi, również proponowali mi usuniecie ,ale sie nie zgodziłam, nie mniej jednak to sprawa indywidualna zadnej ze stron nie zazdroszczę ani tym kobieta co usuwają ani tym co opiekuja sie chorymi dziecmi to musi byc osobista decyzja i czlowiek musi wiedzieć czy bedzie dal rady i mial sile podjac jakąkolwiek. A tak szczerze to teraz bym się chyba nie zdecydowala na amnio, bo to byl duzy stres
Ja z wiadomością o wadzie letalnej dzidzi chodziłam 13 tygodni,póki sam nie zdecydował, że koniec...także po 30 tygodniu się rozstaliśmy...na amniopunkcje się napewno nie zdecyduje,tylko testy z krwii i usg. Jeśli będzie coś nie tak to dalej dzidziołka będę nosić pod serduchem. Jednak musi być dobrze!
 
Do góry