reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie pamiętam ile płaciłam hmmm około 300 zł,nie pamiętam. Kwas foliowy na recepte w dawce 5 mg. Pierw musiałam kilka miesięcy go brać żeby organizm porządnie przyswoił.
O raju to niezle drogie badanie, moim zdaniem po poronieniach wszystkie badania powinny byc bezplatne. Ja bralam kwas foliowy miesiac przed, a z synem dopiero w ciąży
 
O raju to niezle drogie badanie, moim zdaniem po poronieniach wszystkie badania powinny byc bezplatne. Ja bralam kwas foliowy miesiac przed, a z synem dopiero w ciąży
He he a to tylko jedno badanie a miałam jeszcze inne. Tylko ja ja miałam czekać na nfz zanim się dostanę to podziękowałam bo dziecka to nie wiem kiedy bym się doczekała...wydało się kasy ale w dupie to mam. Póki co mamy co jeść i gdzie mieszkać
 
He he a to tylko jedno badanie a miałam jeszcze inne. Tylko ja ja miałam czekać na nfz zanim się dostanę to podziękowałam bo dziecka to nie wiem kiedy bym się doczekała...wydało się kasy ale w dupie to mam. Póki co mamy co jeść i gdzie mieszkać
Ale tez nie wszystkie sa darmowe pewnie. Akurat ja nie moge sobie pozwalac na takie wydatki ,a jak piszesz czekac mozna do smierci na nfz. U mnie twierdza ,ze to przypadki skoro urodzilam zdrowe dziecko. Zobaczymy co mi w przyszlym tygodniu ten nowy gin powie. Tak ogólnie pisalam do kolezanki ze leki przeciwzakrzepowe podaje przed 6 tygodniem to mnie wystraszyla ze lekarz jej podawał i przy cc malo sie na stole nie wykrwawila nie wiem czy dostała to samo czy co ,ale teraz mętlik mam w głowie
 
Ale tez nie wszystkie sa darmowe pewnie. Akurat ja nie moge sobie pozwalac na takie wydatki ,a jak piszesz czekac mozna do smierci na nfz. U mnie twierdza ,ze to przypadki skoro urodzilam zdrowe dziecko. Zobaczymy co mi w przyszlym tygodniu ten nowy gin powie. Tak ogólnie pisalam do kolezanki ze leki przeciwzakrzepowe podaje przed 6 tygodniem to mnie wystraszyla ze lekarz jej podawał i przy cc malo sie na stole nie wykrwawila nie wiem czy dostała to samo czy co ,ale teraz mętlik mam w głowie
Ja przeciwzakezepowe brałam od pozytyqnego testu jednak jak straciłam ciąże to tylko mi zrobiły kłopotu...
 
reklama
Do góry