reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć dziewczyny :) małym kroczkiem chciała bym się dołączyć mam nadzieję że już tu zostanę :) w dniu spodziewanej miesiączki 3 testy pozytywne chociaż słabiutka druga kreska wczoraj zrobiłam betę to był 30 dc wyszła 21,8 jutro powtórzę trzymajcie kciuki za przyrost :*
Jeśli chodzi o mnie to moja druga ciąża mam już synka Kacperka 4 lata skończył :) no i bardzo chciałby mieć braciszka lub siostrzyczkę , braciszka najbardziej do zabawy . Ja bym się skłaniała z mężem na córeczkę do pary :) Ale czy synuś czy córcia niema znaczenia byle zdrowe no i w ogóle byle by beta rosła jak trzeba. Z moich obliczeń termin wychodzi na 20 marzec :) Witam was dziewczyny i trzymam za was kciuki jak możecie to trzymajcie też za mnie :)
Mój synek ma 4 latka i też ma na imię Kacperek :)) i te by chciał brata siostry to nie bo się bawić nie da :D trzymam za ciebie kciuki :)
 
A może napiszcie początkowe objawy na synka bądź córeczkę jakie miałyście ?:)
Ja już widzę że ta ciąża zupełnie inna na synka byla tylko senność na początku nic więcej wszystko książkowe a teraz mdłości non stop nie zjem źle zjem też źle senność też pogorszyła mi się cera no i rozciąganie brzucha a no i siusiam ciagle :)
 
Ojoj łaski ile naskrobalyscie hehe ponad 20 stron lektury z rana :D ale fajno
Witam nowe dziewczyny mamuśki i życzę powodzenia,
Badającym się trzymam kciukasy za bete. Ja odpuściłam jednak nie robię... Wczoraj miałam naprawdę trudny dzień i byłam negatywnie nastawiona ale mam nadzieję że to hormony. Bete odstawiamy na przyszły tydzień bo wyjeżdżamy na weekend i nie chce nam psuć wyjazdu :p
a propos latania. W poprzedniej ciąży (na samym początku może 2 /3 tydzień) leciałam z mężem a w 7 poronilam... Ale myślę że niezależnie od lotu... Nawet nie wiedziałam że ciąża jest.
 
Umówiłam się na prenatalne to co dostałam skierowanie wczoraj i do genetyka od razu. Jednak da nam to chociaź obraz sytuacji bo jeśli będzie coś nie tak to ciążu i tak nie usuniemy...
 
reklama
Właśnie to też dobra kwestia 7 sierpnia mam kupiony bilet do Irlandii do rodziny .To będzie 8 tydzień i jestem w kropce . 24 lipca będę na pierwszej wizycie u lekarza to się spytam a jak wasze doświadczenia ?
 
Do góry