reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Myślałyście juz nad imionami? Wiem ze to duzo czasu ale jak bedzie dziewczyna to nie mam pomyslu -.-
Dla dziewczyny kiedyś chcialam Jagoda,ale nie wiem czy dalej bede tak chciala gdyby byla dziewczynka, ja zreszta staram sie nie nastawiac ,bo pozniej sie zawodzilam jak cos z ciaza bylo nie tak
 
reklama
Hej. Powodzenia na wizytach . Ja mam nieregularny cykl więc miesiączki mogłam się spodziewać od piątku do dziś. Też mam wdety brzuch a do tego zaparcia i czasem tak mnie boli aż. W poprzedniej ciąży byłam mega śpiąca, potrafiłam spać na okrągło i odrzuciło mnie od kawy. Ta wygląda że będzie całkiem inna, bo wręcz przeciwnie nie mogę spać. A pierwsza wizytę umowa dopiero na 17 lipca chyba że.bedzie coś się działo to pójdę do innego lekarza wcześniej. Termin mi wychodzi z om a 18 marca. Może jest któraś z Katowic lub okolic Chorzowa i ma sprawdzonego lekarza n a NFZ.
Polecam w Katowicach lekarza Michał Graniczka.
 
Ja wlasnie jem sniadanko, ogórek musi być [emoji23]
IMG_20180711_094600.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180711_094600.jpg
    IMG_20180711_094600.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 209
Cześć dziewczyny :) małym kroczkiem chciała bym się dołączyć mam nadzieję że już tu zostanę :) w dniu spodziewanej miesiączki 3 testy pozytywne chociaż słabiutka druga kreska wczoraj zrobiłam betę to był 30 dc wyszła 21,8 jutro powtórzę trzymajcie kciuki za przyrost :*
Jeśli chodzi o mnie to moja druga ciąża mam już synka Kacperka 4 lata skończył :) no i bardzo chciałby mieć braciszka lub siostrzyczkę , braciszka najbardziej do zabawy . Ja bym się skłaniała z mężem na córeczkę do pary :) Ale czy synuś czy córcia niema znaczenia byle zdrowe no i w ogóle byle by beta rosła jak trzeba. Z moich obliczeń termin wychodzi na 20 marzec :) Witam was dziewczyny i trzymam za was kciuki jak możecie to trzymajcie też za mnie :)
 
Cześć dziewczyny :) małym kroczkiem chciała bym się dołączyć mam nadzieję że już tu zostanę :) w dniu spodziewanej miesiączki 3 testy pozytywne chociaż słabiutka druga kreska wczoraj zrobiłam betę to był 30 dc wyszła 21,8 jutro powtórzę trzymajcie kciuki za przyrost :*
Jeśli chodzi o mnie to moja druga ciąża mam już synka Kacperka 4 lata skończył :) no i bardzo chciałby mieć braciszka lub siostrzyczkę , braciszka najbardziej do zabawy . Ja bym się skłaniała z mężem na córeczkę do pary :) Ale czy synuś czy córcia niema znaczenia byle zdrowe no i w ogóle byle by beta rosła jak trzeba. Z moich obliczeń termin wychodzi na 20 marzec :) Witam was dziewczyny i trzymam za was kciuki jak możecie to trzymajcie też za mnie :)
Witaj [emoji846] mój synek ma 7 lat tez marzy o bracie [emoji846] ale na siostrę sie nie pogniewa,oby tylko dobrze bylo. Kiedy mialas ostatnia miesiaczke?
 
Witaj [emoji846] mój synek ma 7 lat tez marzy o bracie [emoji846] ale na siostrę sie nie pogniewa,oby tylko dobrze bylo. Kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

Ostatnia miesiączka 11 czerwiec i był to pierwszy cykl starań a przy synku zeszło nam się dwa lata także jest to nie małe zaskoczenie dla nas :)
 
Ostatnia miesiączka 11 czerwiec i był to pierwszy cykl starań a przy synku zeszło nam się dwa lata także jest to nie małe zaskoczenie dla nas :)
O widze jestesmy juz trzy po 1cs mnie tez sie udalo az bylam w szoku,bylam pewna,ze dluzej zejdzie a tu zaskoczenie,az człowiek jak nastolatek poczuł sie jakby spadło to jak grom z jasnego nieba [emoji23]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) małym kroczkiem chciała bym się dołączyć mam nadzieję że już tu zostanę :) w dniu spodziewanej miesiączki 3 testy pozytywne chociaż słabiutka druga kreska wczoraj zrobiłam betę to był 30 dc wyszła 21,8 jutro powtórzę trzymajcie kciuki za przyrost :*
Jeśli chodzi o mnie to moja druga ciąża mam już synka Kacperka 4 lata skończył :) no i bardzo chciałby mieć braciszka lub siostrzyczkę , braciszka najbardziej do zabawy . Ja bym się skłaniała z mężem na córeczkę do pary :) Ale czy synuś czy córcia niema znaczenia byle zdrowe no i w ogóle byle by beta rosła jak trzeba. Z moich obliczeń termin wychodzi na 20 marzec :) Witam was dziewczyny i trzymam za was kciuki jak możecie to trzymajcie też za mnie :)
Witaj. Trzymam kciuki.
 
Do góry