reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
[emoji173][emoji173]
Ja już po - lekarz powiedział, że będzie dziewczynka - sam z siebie, więc był chyba pewnien, chociaż to 12 tydz 3 dzień.

CTL 59,5 mm a NT 1,47 mm, poza tym rowniez wszystko jest w porzadku, więc jestem uspokojona.
Pięknie było widać malucha na monitorze, aż byłam w szoku!

Mam nadzieję, że u Was dziewczyny też wszystko dobrze? :-)
Suuper [emoji16]

Mi jeszcze na prenatalnych lekarz kazał poleżecmć na prawym boku bo dzidzioł właśnie też nie tak leżał i ciężko było zobaczyć pęcherz moczowy. Poleżałam, lekarz w tym czasie do komputera wszystkie dane wpisywał i okazało się, że dzidzioł idealnie się odwrócił.
 
Hej, z tego co piszecie to już kawał dzidzi macie ja w 11 t 4 d miałam dzidzie tylko 4,3 cm wiec bardzo malutkie ja a swój wiek :) zobaczymy jak rośnie ja prenatalne w czwartek i nie mogę się doczekać a Wam dziewczęta powodzenia , poznania płci i miłego dnia życzę :))))


Piszecie o spaniu ja prze ostatni rok o 5 pobudka bo na 6 do pracy teraz na zwolnieniu drugi tydzien i organizm tak przyzwyczajony ze spie max do 8 i to i tak dobrze jest :) wczoraj poczułam się jakbym gdzies zaspała bo spałam do 9.30 aż byłam w szoku :)
 
reklama
To zależy mój był wkurzony że dziecko się ruszalo.. ale jak chcesz rozruszać idź na spacer przed wizytą i wypij sok pomarańczowy cappi:) u mnie przez to bardzo ruchliwe było
U mnie nawet po batoniku nic :-) dajemy odpoczac dzidzi I o 13 ostatnia proba. Sam lekarz mega sympatyczy I teraz mi powiedzial zebym nie brala tego na pewno, ale dla niego na 90% chlopak.
 
Do góry