reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
WIZYTY

27.08.- @doolusia
27.08.- @mamitkaagitka prenatalne
27.08.- @Nieistotna
27.08.- @Pauliyne prenatalne
27.08.- 8:00 @tikatukatam prenatalne
27.08.- 10:30 @judytka777
27.08.- 11:15 @jagoda87
27.08.- 14:00 @KAROLA_223
27.08.- 15:50 @Stokrotenka23 prenatalne

Czekamy na wieści !!!
@Nieistotna dzisiaj też będziesz miała usg?

Dzień dobry w ogóle [emoji6] ten nocny strach co się dzieje między nogami mnie wykończy...wstaję w nocy nie tylko na siusiu tylko żeby podetrzeć się papierem i sprawdzić,że jest ok...
Mam to samo. Co jestem w wc a jestem non stop to sprawdzam -.-
Ja jestem w trakcie badania :-)
Tzn. wiekszosc sprawdzona, przeplywy, serduszko, pecherz must czowy, nerki, moz normalnie wszystko mi pokazal I wszystko jak najbardziej w normie. A potem dzidzia poszla spac...
Dalismy jej chwile bo za chiny nie chciala sie odwrocic I zaraz wchodze ponownie. Zostala kosc nosowa do sprawdzenia I przeziernosc karkowa. W sumie juz ja zmierzyl I byla 1,2 tylko dziecko w niewlasciwej pozycji do tego badania, wiec mowi a bysmy zrobili tak jak powinno byc ale to I tak bedzie roznica ok 0,2 bedzie, wiec u mnie juz duzy kamien z serca.
Super :)
Dzień dobry człowieczku <3
Super ktory dokładnie tydz, mam nadzieje,ze moj tez 3 d zrobi, chce pokazać rodzicom
12+3 widac na zdjeciu ;-)
Też się denerwuje już przed tymi prenetalnymi.. Oby wszystko było dobrze

Powodzenia dziewczyny na swoich wizytach :biggrin2:

Jest jakiś sposób żeby rozruszac dziecko przed badaniem? Bo z tego do piszecie to lepiej jak się rusza tak? :biggrin2:
Bedzie dobrze ! Bardzo rozruszac tez nie dobrze bo ciezko pomierzyc ;-) najlepiej po prostu isc i jak cos improwizowac ;-) wez ze sobą cos slodkiego albo po prostu bedziesz robic przysiady i pajacyki jak ja w pierwszej ciazy xD
 
Z drugiej strony jeśli chodzi o "samotne matki", dlaczego uważasz że robią źle, każdy sobie radzi jak może a skoro państwo oszukuje nas to dlaczego "samotne matki" mają nie oszukiwać państwa? 500+ jest z naszych wypłat więc się należy. Więc moim zdaniem takie oszustwo to nie oszustwo tylko branie tego co się należy:)


Do "samotnych matek" nie mam pretensji, ale do kobiet, które żyją w związku, a pobierają świadczenia . Powinni dokładniej to sprawdzać
 
Ja jestem w trakcie badania :-)
Tzn. wiekszosc sprawdzona, przeplywy, serduszko, pecherz must czowy, nerki, moz normalnie wszystko mi pokazal I wszystko jak najbardziej w normie. A potem dzidzia poszla spac...
Dalismy jej chwile bo za chiny nie chciala sie odwrocic I zaraz wchodze ponownie. Zostala kosc nosowa do sprawdzenia I przeziernosc karkowa. W sumie juz ja zmierzyl I byla 1,2 tylko dziecko w niewlasciwej pozycji do tego badania, wiec mowi a bysmy zrobili tak jak powinno byc ale to I tak bedzie roznica ok 0,2 bedzie, wiec u mnie juz duzy kamien z serca.
Świetne wieści z rana, gratuluję :)
 
Ja już po - lekarz powiedział, że będzie dziewczynka - sam z siebie, więc był chyba pewnien, chociaż to 12 tydz 3 dzień.

CTL 59,5 mm a NT 1,47 mm, poza tym rowniez wszystko jest w porzadku, więc jestem uspokojona.
Pięknie było widać malucha na monitorze, aż byłam w szoku!

Mam nadzieję, że u Was dziewczyny też wszystko dobrze? :-)
 
reklama
Cześć.
Udanych wizyt dziewczyny!!

U nas dziś tak sobie. Młoda z kaszlem i zatkany nosem i fochem bo nie mam siły się nad nią rozczulac-Chociaż muszę przyznać że i tak dzielna jest...
A mi dalej mega niedobrze i slabo niestety... mąż dalej całymi dniami w pracy więc kolejny ciężki tydzień się zapowiada....

Czytam was na bieżąco Ale brak weny do pisania niestety.
Miłego dnia.
 
Do góry