reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

ania nowy avatar śliczny !:))))) Ethan waży zacnie :szok: ale nie jest to przecież jakaś anomalia :) nasze dzieci to śpioszki :)

asinka wiesz że ja też się nad tym zastanawiam czy ma sens przerywać. Ale żółtaczkę przerwę na 100% bo i tak czy siak jakby był dorosły a miał mieć operację to musiałby jeszcze raz się szczepić.
A z tymi włosami to ja wiem że to po tabletkach ( chociaż jak deizzi piszę również jest to związane po ciąży) ja zauważyłam dopiero teraz że gdy biorę tabletki tracę włosy. Wcześniej przed ciążą też tak miałam, ale nigdy nie kojarzyłam tego z tabletkami. Potem nie brałam ich 3 lata i nie miałam takich problemów jak teraz.

truskaffka ja wiem już na 100% że to przez tabletki

a my już po działce. Było super i udało się małego wsadzić do baseniku! :szok: szok! pokaże wam zdjęcie a resztę wrzucę do odpowiedniego wątku :) 20130727_131003.jpg jutro powtórka z rozrywki :)))
 

Załączniki

  • 20130727_131003.jpg
    20130727_131003.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 23
reklama
anka spóźnione życzenia imieninowo-urodzinowe!
agula chwila relaksu dla mamy w spa to super sprawa, mnie mężus tez tak urządził i licze na więcej ;) Fajnie ze wakacje udane!
Kania może to faktycznie ząbki tak jak pisza dziewczyny..
nimitii super zdjecie w baseniku!

u nas urlopik się powoli konczy ale jest bosko, ladna pogoda, dużo zieleni, młody jak zwykle aniołek wiec z takim dzieckiem to nawet na koniec swiata można jechać ;)

zainspirowalyscie mnie tymi ząbkami.. hmm. może młodemu tez już ida.. ma takie biale przeswitjace z góry z przodu.. :)
 
Melka zrobiła nam dziś niespodziankę i zaczęła się obracać z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecki:-)
śmialiśmy się z D że powera po marchewce dostała:-D bo dziś pierwszy raz pare łyżeczek zjadła:-D

Betina super że wypoczynek udany :) buziaki dla aniołka małego :*
Nimitii superaśna fotka, widać że Alexowi się podobało:tak:
Anka avatar pierwsza klasa :cool2::cool2: a Ethan kawał faceta
mój Matik jak miał pół roku ważył 9600, ciekawe czy Ethan Go przebije:-D

miłego wieczorku :)
 
Widzę że piszecie o włosach ...
mi też strasznie wypadają :( i też złożyło się to dokładnie w czasie kiedy zaczęłam brać tabletki (Atywia) w ulotce jest napisane że włosy mogą wypadać ale też że te tabletki mają działanie antyandrogennie czyli teoretycznie właśnie włosy i skóra powinna się poprawić.
Co ciekawe włosy zaczęły wypadać mi po tygodniu odkąd zaczęłam je stosować, trwało to 2 tyg później gdy był tydzień przerwy na okres, włosy się uspokoiły a gdy tylko zaczęłam kolejne opakowanie historia ta sama ... od wtorku mam znowu tydzień odstawienie i jestem ciekawa czy znowu włosy przestaną tak wypadać, jeśli tak to już chyba nie zacznę nowego opakowania ...
a co najgorsze to zauważyłam że jakby wyliniały mi, przerzedziły się okolice zakoli i linia grzywki :( masakra ... wiem że kilka moich koleżanek też tak miała, nie wygląda to fajnie :(

:wściekła/y:



ps zaraz przeleję coś Julkowi :)
 
Ostatnia edycja:
Bry.
U Nas weekend poza domem, sobota od rana działka u rodziców, wraz z nimi (tam teraz stacjonują bo robią generalny remont mieszkania) i brat z rodzinką.
Było wesoło, głośno i mokro bo non stop w basenie. Wczoraj byliśmy u teściów i nad rzeczką, która płynie nie daleko ich, popołudniu pojechaliśmy do mojej babci złożyć życzenia, miała urodziny 88.
Głównie wczoraj powoziłam ja
biggrin.gif
Nawet wieczorem na zakupy pojechałam, bo pustki w lodówce były ale na obiad sobie nic nie kupiłam :-/ Teściowa wczoraj tak dokarmiała Oliwię, głównie ogórkami małosolnymi z łupą
unhappy.gif
że wszystko Oliwia zwróciła wieczorem na łóżko jak spała... Odciągam po troszku mleka i Gabi daję już pół na pół z mm, zje flachę 120 ml i cyca i śpi czasami do 24-1, a czasem do 3. I już jej się poprzestawiało, jak rano lubiła pospać po cycu tak od soboty urzęduje i spania nie ma...

Co do tabsów, to miałam przepisaną azalię ale nie wykupiłam.
Włosy mi wypadają garściami.

Co do zębów to chyba mamy jedną jedynkę dolną a druga na dniach się przebije.
Dzięki za przypomnienie o tej maści, wiedziałam że takowa jest, tylko nazwy nie pamiętałam (starość ;-))

Truskaffka gratki dla Amelki nowych umiejętności.
Agula, Betina79 korzystajcie z urlopu i pięknej pogody ile się da :-)
Nimitii widać że synio zadowolony z kąpieli :-)
Anka super avek :-) Fajnie, że urodzinowy wypad się udał a dzieci dały pospać :-)
Asinka ja cały czas chodzę w związanych włosach.
Madzia83 odpoczęłaś? Najlepszego dla taty.
 
Dziewczyny ja brałam cerazzete chwilę po porodzie i o dziwo żadnych skutków ubocznych nie było, włosy mi zaczęły wypadać jak je odstawiłam....

Anka moje dziecko to pewnie koło 6 kg waży (tak obstawiam bo dawno nie ważona była)...

Kania masz przeboje z córkami.. ale fajnie że mm Gabi zaczęła jeść:)

Pola spać od tego upału nie może, teraz leży nawet bez pampersa, już jedna mata mokra powędrowała do pralki, teraz podłożyłam jej ręcznik... super szczęśliwa odkąd golutka jest;)
 
Hejka!
Ja tylko na chwilkę, bo za chwilę do lekarza z Ninką na ważenie i z wynikami, a potem do teściowej. Czy któraś z Was daje dziecku mleko Hipp bio combiotik? Bo mam kupon rabatowy na 15% na to mleko w Rossmannie? Mogę wysłać :-)
Odwiedzę Was wieczorem :-) miłego dnia!!!
 
ellooo

czy tylko mi nie wypadaja???
Dziewczyny korzstajcie z pogody ile sie da. Ethan wczoraj spac nie mogl a dzis po 3h zabawy padl i spi juz ponad 2h. Spal do 10:-D a wczoraj polozylam go po 20:tak: kochany dzieciaczek
Laura gra sobie w Dore to ja mam chwiloke wytchnienia . Przed chwiloka skonczylam prasowac ale w sumie juuz powinnam byc w pralni bo ciuchy czekaja na pranie:happy:

Asinka daj znac jak po wazeniu
Trytytka w taki upal to albo golasek albo sam pampersik. Ja jak ubralam Ethanowi koszulke w sobote to wyciagnelam go z samochodu calego mokrego, na szczescie potem bylo w miare fajnie i smacznie spal w wozeczku:tak:
Kania to ci tesciowa dziecko zalatwila. Na noc w zyciu bym ogorkow nie dawala , sama bym sie ie objadala nimi a gdzie dziecku podac
Truskafffka mam nadzieje ze Ethan nie pobije wagowo Matiego bo kto go bedzie nosil:szok: Laura na roczek miala 10,5kg:szok::-D

Edit :
Dolaczam fotki z urodzinek
Niewiedzialam w ktory watek je wsadzic:nerd:
 

Załączniki

  • urodzinowo.jpg
    urodzinowo.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
reklama
aniu twoja figura nie świadczy o tym że jesteś mamą dwójki dzieci!!! fantastycznie wyglądasz!

asinka ja też czekam na wieści! :)

trytytka u nas podbnie, bez pampersa. Podobno dzieciaczki to uwielbiają :)

kaniu brawo dla Gabi że już daje radę z mm :) i biedna Oliwia współczuję jej :(

my po tych upałach padamy. Mały wczoraj zasnął bez butelki wieczornej :szok: i o dziwo spał do 6:00!
Ja mam mały problem z Alusiem. Nie wiem co sie dzieje, ale ostatnio strasznie się spina i wydaje takie odgłosy jakby cisł kupę ale jej nie robi. Robi tak często przez cały dzień. Najczęściej kiedy je mleczko lub pokarm stały. Nie wiem czemu to robi, ale brzuszek go nie boli bo go nie spina. Nie wiem co to znaczy :/
 
Do góry