reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

niedlugo to ja chyba sama zostane na tym forum:( wszystkie powoli sie wysypuja, a u mnie zadnych oznak zblizajacego sie porodu, zadnych skurczow, zadnych boli, jakby nie zmeczenie i brzuch to wciaz nie czulabym, ze to juz tuz tuz:)
obawiam sie, ze przenosze i bede miec wywolywany, a bardzo bym tego nie chciala:(
 
reklama
noelka84 nie zostaniesz sama, ja też tu ciągle jestem i u mnie tak samo jak u Ciebie ;-) zero oznak. Ponad pół ciąży lekarz straszył krótką szyjką, a teraz wygląda na to, że w marcu to raczej nie urodzę ;-) tak więc jest nas więcej. ale podobnie jak i Ty, też chciałabym uniknąć wywoływania...
 
hej dziewczynki
Wrocilysmy przedwczoraj do domu i juz sie pomaly zaaklimatyzowalysmy wiec jest czas na bb.
Strasznie duzo sie tu dzialo:)
GRATULUJE wszystkim rodzacym w ost tyg) BRAWO DZIEWCZYNY, jestesmy Wielkie:):)
Mała Kornelia bardzo grzeczna, spi po 2-3 h, potem sie rozbudza, zjada mleczko mamusine:))strzeli ze 2 kupy, czeka na uslugi SPA , rozglada sie, mimikuje i idzie spac...
W nocy 1-2 przebudzenie i cisza........kurde zeby tak bylo zawsze.
Tatus na poczatku na łapki i noszenie, ciocia tez wiec szybko otrzymali informacje zwrotna:)) zeby nie nauczyc dziadostwa
NO i przemeblowan, ustawien ciagle kupa, probujemy zorganizowac stanowiska ergonomicznie
A ja nadrabiam zaleglosci na bb i fb
 
wszystkim nowym mamom gratuluje!

dzisiaj po raz pierwszy zrobilam mlodemu dluzsza przerwe jedzeniowa nocna, i od razu bardziej wyspana jestem :)
 
Dzień dobry :)

Asinko85 doczekałaś się, super! Gratuluję i zazdroszczę, że pomimo Ninki "giganta" bez większego szwanku. Znieczulenia nie brałaś żadnego?

nimitii gratulacje, cieszę się, że się udało!

Betina79 i fajnie, że sobie pospałaś :) trzeba znaleźć złoty środek

szkieło, noelka ja też jeszcze jestem i na razie bez większych objawów...
 
Gratuluję wszystkim nowym mamuśką :D

Asinka - kawał kobiety z tej Twojej Ninki :D

My w domu od środy - pierwsza noc była bardzo ciężka, dzisiaj troszkę lepiej, ale to chyba kwestia dogrania się. O moim porodzie w odpowiednim wątku :D Postaram się ponadrabiać troszkę
 
noelka84 wlasnie mialam pytac o CIebie :happy: nic sie nie martw, Maluszek wie najlepiej kiedy juz czas na ewakuacje. Ja jestem juz nastawiona na kwiecien, bo termin to 31 marca, a oznak porodu brak. Mezulo mi mowi, ze brzuch nie opada, a i zgaga od czasu do czasu jest... Tak wiec podtuczam jeszcze mojego Skrabka i grzecznie czekam :tak:
Aleksp nie uczyc dziadostwa, haha dobrze powiedziane... :happy:

dziwne te moje nocki ostatnio, raz przespie 12 godzin, a raz zalicze kilka wycieczek nocnych na siku i wierce sie i stekam niemilosiernie :rofl2: dobrze ze humor odpowiedni i nastawienie bardzo pozytywne :laugh2: jak slodko zyc w niewiedzy i odpedzac czarne mysli - polecam :-D
 
Zabka, Asinka, Nimitii ogroomnie gratuluję

Trzymam kciuki za Arturka, niech szybko wraca do zdrowia.

Banankowa za Was też, żeby zoltaczka poszla w niepamięć i byście wróciły szybko do domu.

Natalia super że już w domu jesteście a każdy dzień i noc będzie lepiej.

Betina super że się w końcu wyspalas a przerwy z tego co wiem max w nocy u noworodka powinny trwać max 6 h.

Deizzi slodkiego masz synia, śpi jak aniolek.

Herbata cieszę się, że Niunia nie zmieniła pozycji.

Ciekawa jestem co u Szczebiotki, Kociatki, Kiniusi. Aguli, Martuski.

Dziewczyny to że rzadko tu ostatnio zaglądam nie znaczy że nie myślę o Was.
Trzymam kciuki za każda z Was, za szczęśliwe i szybkie rozwiązania.
Pozdrawiam Was gorąco.

U Nas różnie, czasu niestety brakuje mi by siąść przed kompem i odpisać każdej z osobna. Czytam na bieżąco w telefonie, z którego też teraz pisze więc wybaczcie za błędy i literowke. Obie nadal zakatarzone, Gabrysi powoli przechodzi pomaga woda morska i frida a Oliwie dodatkowo kaszle więc inhalujemy i w domu siedzimy. Sniego nas totalnie zasypał więc od środy widzę świat od strony 4 ścian i już mi odbija....
 
Ostatnia edycja:
reklama
zień dobry :)

przyszła dziś paczka ze smoczkami, buteleczkami...
i od kumpeli kupiłam trochę ciuszków letnich, też przyszła paka
także od rana w dobrym nastroju jestem:-)
już chyba wszystko mamy ufff.. teraz czekamy na małą księżniczkę :)

aaa wiecie jaki numer? Mati jak się urodził to okazało się że w tym dniu imieniny obchodzi... Mateusz:-D
i wczoraj w klinice rzucił mi się w oczy kalendarz z imieninami...30go marca-w terminie porodu - imieniny obchodzi... Amelia:eek::-D przeznaczenie czy co:-D:-p

no i mała szaleje w brzuchu że hohohoho..także jeśli dzieciaki przed porodem się wyciszają..to u nas na poród się nie zapowiada:-D

lece wreszcie poczytać co u was ;)
 
Do góry