reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

noelka nie zostaniesz sama. ja tu jestem i nigdzie sie nie wybieram! ;-)

marynka mam to samo, raz spie 12 h jak zabita, a pozniej pare nocy totalnie do chrzanu... ciagle siku i wiercenie sie z boku na bok

natalia za miesiac to juz bedziesz super wczuta w nowa role i pieknie sobie poradzic. poczatki zawsze trudne, 3mam kciuki za ciebie!

kania duzo zdrowka dla dziewczynek! mam nadzieje ze szybko przejdzie, a Ty troszke odetchniesz. pomaga Ci ktos?

aleksp nocki super! oby tak zostalo :-p

a mnie polozna wczoraj pocieszyla ze brzuch mam wysoko i jej sie wydaje ze przenosze tak jak pierwsza ciaze... :confused2: tu czekaja 10 dni na wywolanie wiec super...
 
reklama
Cześć dziewczynki:)

Herbata nic się nie martw, przyjdzie czas na nas:) ja chciałam dopomóc przeznaczeniu i powykorzystywać w tym celu męża przez weekend to się wczoraj kaleka wywróciła na lodzie jak z pracy wyszła... i poobijał się niemiłosiernie... także z czułości to pozostanie smarowanie go ketonalem chyba:p

Truskaffka jak urodzisz w imieniny amelii to na pewno przeznaczenie;)

Kania zdrówka dla księżniczek!!! na razie nie wiem jak poradzę sobie z jednym także wielki podziw dla wszystkich "podwójnych mam" w tym Ciebie, że w ogóle znajdujesz chwilkę żeby zajrzeć!!!

Natalka dzięujemy za relację i trzymamy kciuki za dotarcie:) Sz. z wami w domku??

Patula, królowa, noelka - kilka nas jest jeszcze w dwupaku :) szkielo, marynka, herbata, truskaffka, basiatoja, basieniak, makunia, ewelinka jak ktoś mi się przypomni to dopisze:p oo zuzkon

Betina wyspana mama, szczęsliwa mama a przez to szczęśliwy bobas:p

Aleksp ja się boję że to ja będę źródłem nauki wszelakiego "dziadostwa"...:| najgorsze, że zdaję sobie z tego sprawę...

W Krk biało, ślisko, jaja jak berety:p moje dziecko strajkuje i chyba na wiosnę czeka bo nawet śluzu nie ma, nawet pół skurczu...
 
Truskaffka to chyba rzeczywiście przeznaczenie z tymi imionami :) mój mały też nie należy do spokojnych maluszków w brzuszku, a wieczór to jego ulubiona pora na rozpychanie się!

Herbata to chyba dobrze, że się nie spieszą z wywołaniem, mam wrażenie, że w Polsce to uwielbiają tą oksytocynę, a co z naturą?

Trytytka to się miał kiedy ten Twój mąż awarii dorobić, ale jak najważniejszego nie poobijał to czemu by go nie wykorzystać :D
 
Nimitii gratulacje:-D

Tydzień obfity w nowych obywateli świata:-):-):-)


A u mnie w domu właśnie błoga cisza...dzieci śpią a ja się walnełam przed kompem i nadrabiam:D Pomalutku wprowadzam nowości do diety i póki co mała nie jest na nic uczulona...uffff:-) Tak więc dziś szalejemy i razem z Gabim robimy kremówkę:-D
 
trytytko u mnie to samo... czyli nic! Ale narazie to dobrze...;)
Herbatko to jak czekaja 10 dni to super, widzisz ja po 5 dniach mam wywoływane...
truskafffko jak zakupilam ostatnie rzeczy dla synusia też odczułam ulgę,wiem co to znaczy:) z tymi imionami to faktycznie przeznaczenie :D

Zaczęłam się dziś martwić,że coś mnie złapało na końcówkę bo czułam się z rana nie za dobrze, jakby coś na mnie szło. Wypiłam wodę z cytrynką i chyba wezmę w razie czego wieczorem APAP. Chciałam jutro jechać na msze za babcie, ale chyba nie pojdę:( ten Mój mnie napewno nie puści... a szkoda bardzo chciałam.

Dziewczyny wyskoczył mi na środku brzucha rozstęp!! ;/ Tyle czasu było tak fajnie gładko, tak się cieszyłam a tu na koniec taka szrama! No ale trudno juz wyszła, bedę z nią walczyć jak urodzę, kupię coś w aptece i będę smarować :) chyba że macie jakis sposób żeby stosować już teraz? a swędzi mnie brzuch w tym miejscu i obok,mam nadzieję,że nie wyskoczy więcej:szok:
 
Noelka spoko loko będę Ci towarzyszyć z brzuszkiem...sama nie zostaniesz ;)
oo Szkiełko u mnie podobnie, szyjka straszyła straszyła, a teraz trzyma się długa zamknieta :-p
Aleksp No proszę jaki aniołek z Kornelki :D niech jej tak zostanie :D
jeszcze raz gratuluję i cieszę się że u was tak dobrze :D
Betina i bardzo dobrze :tak: wiadomo jakby były jakieś problemy z przybieraniem na wadze to trzeba malucha budzić, ale jak rośnie zdrowo, to i ty i maluch zadowolony że wstawać nie trzeba;-)
Natalia dogracie się :tak: stresu i pracy sporo przy takim maluchu, ale radości duuużooo więcej :tak:
Maryńka hehe ciekawe która ostatnia wyrzuci z siebie "marcowego" malucha ;)
Deizzi ale słodziak sobie smacznie śpi :-)
Kania zdrówka w dalszym ciągu dla dziewczyn
a ty po prostu super że z nami jesteś i czas znajdujesz na czytanie, dawaj znać co u was :)
Herbata ups..zobaczymy jak to się skończy, kiedy malutka wyjdzie, trzymam kciuki :)
Trytyka oo matko biedak poobijany, mój z kolei nagminnie kroi sobie palce:eek::-p
zobaczymy jak to będzie z tym...przeznaczeniem:eek:
Patula aaa niech szaleją te nasze maluchy w brzuchach...ich dni są policzone hahaha
ala super że dzieciaki śpią w tej samej porze:tak::-)
Basia a to franca z tego rozstępu, dziewczyny coś pewnie poradzą
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja oczywiście też z Wami czekam, i choćbym bardzo chciała to jak na razie nic się nie dzieje, tak więc poczekamy sobie trochę razem :tak:.
Jutro mam wizytę u gin, ciekawe, jak tam moja szyjka..ostatnio była jeszcze dość długa niestety... Mam nadzieję, że te ostatnie skurcze trochę na nią podziałały.

Nimitii, gratulacje!!! Nareszcie się doczekałaś Maluszka! Super :-).
 
makunia, Herbata, trytytka kochane jeszcze żadna z Was nie przenosiła, więc spokojnie czekajcie do terminów, potem można się dopiero stresować ;) hah teraz to mądrala jestem...
truskaffka to jak się wstrzelicie w 30 marca to bidulka będzie mieco połowę mniej prezentów ;)
ala masz jakis specjalny sposób na wprodazanie tych pokarmów? ja szczerze mówiąc jem wszystko ( w granicach rozsądku) i nic sie na razie nie dzieje.. Ale moze faktycznie jakaś większa systematyka by się tu przydała..
basiatoja jeden rozstęp to jeszcze nie tak źle

młody śpi a ja się delektuje świeżutkim ciastem drożdżowym (tym razem nie w moim wykonaniu ;) )
a mój synek uparcie obsikuje mnie przy niemal każdym przewijaniu - tak sie na widok mamy cieszy ;) (moja nadinterpretacja ;) )
 
Kaniu - powiedz mi, Ty karmisz tylko piersią czy dokarmiasz butelką? Niech maluszki szybko wracają do zdrowia:*

Truskaffka - mnie czekanie dobijało, wiec gratuluje cierpliwości:)

Herbata - wiem, wiem, ale musimy wpaść w "rytm". Jestem pod wrażeniem, bo Sz. wstaje w nocy bez marudzenia i pomaga:)

Trytytka - właśnie z nami w domu jest i powiem szczerze, że nie wiem co bym bez niego zrobiła:) a co do rozpuszczania dziecka - my naszego synka rozpuszczamy, nosimy i bujamy - trudno :) będziemy cierpieć potem:)

Mam dołka, bo pokarmu mi nie starcza i muszę małego dokarmiać butelką:( Jak tak dalej będzie, to pewnie za miesiąc w ogóle przestanę karmić piersią:( nie wiem co mam robić:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
natalia nie poddawaj sie! dopiero laktacja sie rozkreca. nie podawaj modyfikowanego, tylko dawaj czesciej cyca. a jak faktycznie nic nie masz to w trakcie jak bedzie pil mm to sciagaj cokolwiek laktatorem. to bardzo pobudza laktacje, pij tez herbaty na pobudzenie. bawarka dobra! prawda jest taka ze maly ssak sciaga tyle ile potrzebuje i to on powinien Ci wszystko unormowac. dopiero sie rozkreca, wiec przystawiaj jak najczesciej, bo inaczej faktycznie zostaniesz butelkowa mama
 
Do góry