reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

nie wiem co sie dzieje ostatnio ale od kilku dni sama dobrowolnie budze sie kolo 7 i juz nie zasne. chyba bede musiala nadrobic drzemką w ciągu dnia bo do wieczora daleko :)
no nic, biore książke i pomysle co tu na obiad zjesc, choc do sklepu nie chce mi sie wychodzic strasznie..

milej niedzieli!
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem jak u Was ale u mnie buro, szaro, deszczowo:( a taką miałam ochotę na spacer, w tygodniu nigdy nie ma czasu:( Betina do sklepu też mi się nie chce iść, a jak bym miała myśleć co ugotować to już zupełnie nie dzisiaj, także obiad dzisiaj "na mieście":)

Miłego niedzielnego leniuchowania
 
kociatka no ja jakoś wątpię, zeby to miało związek z płcią... Jeżeli o mnie chodzi to ja mam bardzo gęste włosy, i jak się trochę poprawią to za bardzo nie zaważę... A po ciąży to też po wyglądzie włosów nie widziałam różnicy tylko po ich masakrycznej ilości na szczotce, rękach i generalnie wszędzie.
Królowa a leki na włosy po ciąży chyba za dużo nie daą przynajlmniej z tego co mi fryzjerka powiedziała. Tłumaczyła, że włosy generalnie są w 3 fazach - wzrostu, stabilizacji i wypadania (mogą się troszkę inaczej nazywać) i w ciąży te co już są w fazie wypadania to w końcu wypadną, ale te co są we wcześniejszych fazach nie przechodzą do tej ostatniej... Za to po porodzie i te co teraz powinny do fazy wypadania przejść do niej przechodzą i te co w ciąży nie przeszły i stąd to masakryczne wypadanie... Mogę Cię tylko pocieszyć tym, że jak u mnie przestały po pół roku wypadać to były lepsze niż przed ciążą kiedy to już nie byłó najlepiej z wypadaniem.
 
Hej u mnie też szaro, buro i nijako, no, ale ja się nie wywinę od spaceru ze względu na psinę, jeden już zaliczony jeszcze dwa przede mną. :tak:
Zaraz ma do rodziców przyjechać jakaś ciotka i wujek, których ostatni raz wdziałam jak miałam chyba z 5 lat bleee :eek: Pecha mam, że akurat teraz im się zabrało na wizytę jak ja jestem u rodziców, nie lubię takich wizyt, to takie sztuczne..nic jakoś przetrwam :-p
 
Dziewczyny mi włosy zrobiły się bardzoo gęste, mimo, że zawsze były gęste widzę różnice, ale nie będę doszukiwała się związku z płucią. Jutro mam wizytę na NFZ jak nie zrobią mi USG to pójdę w tygodniu prywatnie bo to już 13 tydzień, a ja nie mogę się doczekać aby podejrzeć co się dzieje w środku.
U mnie za oknem też szaro, zaprawiam maliny, ale za dużo energii nie mam. S w pracy więc do wieczora sama. Trzeba leniuchować bo cały tydzień w pracy.
Też zaczynam się szybciej budzić, wysypiać, jeszcze niedawno mogłam spać na okrągło...
No i męczą mnie zwdęcia, niestrawność, zjem troszeczkę i czuje się przejedzona i brzuch się robi okrągły, a rano z powrotem płaski...Królowa skorzystam z Twoich rad o mięcie może pomoże, bo bóle mnie też męczą.

Kiniusia też nie przepadam za takimi wizytami, ale dasz radę :)
Jotka21 również tak łatwo się wzruszam, oglądając dzieci, normalnie się nie poznaje..
Kiniusia, Betina, Królowa współczuje rozłąk, ja bym się zatęskniła..ale czasem nie ma innej możliwości..
Martuska jak przeczytałam Twój post o magnezie, zaraz pobiegłam po tabletkę :)
Szczebiotka ciesze się z udanej wizyty i zazdroszczę widoczków :) 6 cm to już długaśna dzidzia, odrazu pomyślałam sobie, że moje też już może takie być i jeszcze pare tyg i może uda się poczuć ruchy..
Nomi, Kania też nie znoszę powolności, spóźnialstwa, robię wszystko szybko,a jak druga osoba się grzebie to się irytuje... nie znoszę się spóźniać i być niezorganizowaną...
Królowa też mnie dopadają takie myśli, że jestem przeszczęsliwa, boje się że to nie będzie trwało wiecznie, że moje szczęscie pęknie jak bańka mydlana, że może dzidzia się przestanie rozwijać, albo wyobrażam sobie jakby moich rodziców miało nie być, nie przeżyłabym chyba tego..choć takie kruche życie..:/


udanej niedzieli dziewczyny :)
 
Witajcie Kobietki

U mnie wczoraj tak intensywny dzień,że na kompa już sił zabrakło, zwłaszcza że wieczorem taki ból głowy mnie dopadł, że się praktycznie ruszyć nie mogłam. Dobrze że mąż w domu to miał się kto Synkiem zająć bo ja po prostu nie dałabym rady.
Dziś wszyscy pospasliśmy sobie więc zupełnie inaczej:-)
Co do włosów to ja mam normalnie bardzo gęste i mało wypadające w poprzedniej ciąży faktycznie jeszcze więcej się ich zrobiło ale potem nie wypadały jakoś bardziej, teraz póki co to mogłabym powiedzieć, że szybciej rosną, niestety nie tylko te na głowie:/ czy Wy też tak macie? normalnie goliłam się co 2dni a teraz musiałabym właściwie po 1
 
Cześć :)
Ostatnio mam takiego lenia, nic mi się nie chce tylko spać. Na okrągło mogłabym jeść pomidora z kwaszonym ogórkiem, mmm... pycha :) Nie mam weny do niczego, nawet nie chce mi się mieszkania sprzątnąć :( Piotruś właśnie zasnął i chyba trochę posprzątam. Potem pojadę na małe zakupy :)
Mi też włosy szybko rosną, a denerwują mnie włosy na nogach bo mam ciemne i muszę codziennie je golić :/
Miłej niedzieli dziewczyny :)
 
basieniak - mi tez ta kawiarnia w Tesco przyszła do głowy ;) fajne miejsce, wszystkie sie widze w tamtych okolicach poruszamy ;) a co do czasowości - to Królowa tylko pracuje - więc niech ona wybierze godzinę jak już będzie po pracy... MM do domku wraca po piątej, więc mogę sie spotkać o 18stej np...

Szczebiotka - fajny taki wspólny weekend, co?? :-)
dobrze, że mogłaś troche odpocząć i że dzisiaj pospaliście spokojnie ;)
współczuję bólu głowy, mnie też czasem dopada w tej ciąży... nie jest az tak bardzo uciążliwy na szczęście, wiec na wszelki wypadek nic nie biorę ;)

Martuśka - dzięki za wyczerpującą odpowiedź :tak:
te 800 funtów troche mnie zdziwiło, niezła kwota... my tutaj za bardzo nie mamy rodziny, więc az tak bardzo nas wszystko nie trzyma.... ale na razie rozważamy różne opcje....

Patrycja - ja wczoraj byłam na grillu u znajomych i wyjadłam wszystkie kwaszone ogórki jakie były na stołach :-D
a mi włosy az tak szybko nie rosna, ale znacznie mnie ich wypada i mają większą objętość....

u nas dzisiaj pochmurno i deszczowo trochę, więc na działkę sie nie wybraliśmy... dzieciaki latały trochę po kałużach w kaloszach a teraz coś oglądają... ja zrobiłam rosołek dla siebie, a pomidorówkę dla reszty ;) może później do Ikei skoczymy, dzieciaki się pobawią na kulkach, a my sobie coś dobrego wszamiemy ;)
 
Jestem po wizycie u ginekologa prywatnie i tak raczej przy tych wizytach zostane bo moj niby powiekszony jajnik to jakis wymysl lelkarza z nfz. Okazalo sie ze mam miesniaka wielkosci mojego dziecka ok 3cm. Dlatego mialam te bole brzucha ciagle i brzuszek tez byl spuchniety ale niestety w ciazy nie leczy sie miesniakow wiec cczekanie po porodzie a teraz kontrola zeby sie nie powiekszal. Super po prostu:-(
 
reklama
witam.
katicz ja tez mam miesniaka na macicy nie uszypulkowany jest 2 cm ma.za 4 lata urosl tylko 2-3mm.

co do wlosow to ja zawsze mialam slabe i dalej takie sa.
sciskalam dzis kibelek ale raz na kilka dni to mozna wytrzymac ;-)
 
Do góry