reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Tak więc...beta rośnie, pęcherzyk rośnie, ma ok10mm ale zarodka nie ma...doktor stwierdził po długim badaniu, że coś się pojawia chwilami i może to być tworzący się zarodek. Afkors kolejna wizyta w sobotę.
Jejuuu, nie mam już żył i pieniędzy:(
Dostałam recepty na Lutkę i kolejne zwolnienie na 2tygodnie.
 
Corazon nie zazdroszczę Ci tych wizyt, bo to stresujące na maxa, odpoczywaj i pozytywnie myśl do soboty, teraz musi być tylko dobrze.
Dafodill86 witaj :-)
Dodzwoniłam się do swojego gina, kazał zbijać gorączkę, pić i się wypocić.
Więc nic innego mi nie pozostało jak dostarczyć zwolnienie przez 7 dni się obijać a po powrocie stanąć twarzą w twarz z pracodawcą :szok:
 
Masakra jakaś...po prostu nie wiem co myśleć...pociesz mnie to, że coś tam jednak się pojawiało...
I to co znalazłam w necie:
ODPOWIEDŹ EKSPERTA Lekarz Maja Sidor

Witam serdecznie,
w badaniu USG Echo zarodka powinno się pojawić do 7 tygodnia ciąży.



 
Corazon do 7 tygodnia a Ty jesteś dopiero w 6 tygodniu prawda??? U mnie też długo nie było widać zarodka, potem pojawiła się maciupka zanikająca kropeczka a tydzień później serduszko - trwało to jakieś 3 tygodnie, najgorsze i najbardziej stresujące jak dla mnie. Każdy organizm jest inny, i teoria teorią a natura naturą.
 
Kania no właśnie u mnie u dołu pęcherzyka coś zaczyna się pojawiać...zobaczymy w sobotę...Ojjj ten mój Kropek...
 
Corazon myśl pozytywnie, wiara czyni cuda a nadzieja umiera ostatnia :-)
Ja wierzę, że Kropek się u Ciebie pojawi, teraz bawi się z Wami z "kuku" ;-)
 
Corazon, w zeszłą środę mój pęcherzyk miał 10 mm wg OM 5t5d ciąży, bez śladu zarodka. Wczoraj po niewielkim plamieniu byłam znów na USG i już było widać 5 mm zarodek w pęcherzyku 20 x 30 mm i pulsowało serduszko:D a minęło tylko 6 dni. Wszystko będzie dobrze!! beta rośnie ładnie to i fasolka na pewno też!!!:tak:
 
reklama
daffodil86 witaj:biggrin2:
CorazonPartio dziewczyny mają racje. Myślę, że kwestia dni i Twój kropek będzie widoczny, wiele dziewczyn tak miało. Tylko najgorsze, że się człowiek w takich sytuacjach stresuje.
Dobrze, ze wspomniałyście o smarowaniu brzucha oliwką. W pierwszej ciąży smarowałam gdzieś od początku, a teraz w ogóle o tym zapomniałam.
 
Do góry