reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Przecież to 3tygodnie...a to nie możliwe.

Pospałam:))) Masakryczna pogoda jest, duszno niesamowicie, miała być burza i nie ma.
Byliśmy małej tort zamówić, kilometr samochodem i brzuch boli.... :( Kładę się znowu:)

Corazon ja owulację mam między 21-23 dniem cyklu więc chyba możliwe.... A może nie umiem liczyć?

Złapałam półpaśca :szok: normalnie jak nie urok to s.....a
 
reklama
blanx & Corazon.. o co toczycie spór ??:)

Blanx gdzie złapałas tego półpaśca...mój wujek miał półpaśca nie wyleczył go do końća i teraz męczy się z nowotworem krwi... zanikajamu czerwone krwinki...
 
Hej
Ulkan wspaniały człowiek.Oby więcej takich

Corazon a Ty kiedy masz teraz wizytę?
Ja jade w środę...Zobaczymy co będzie.

Aniulkas
dobrze ze się rozerwałaś.

Dziewczyny pijecie kawe?

Miłego dnia
 
Nie mam pojęcia gdzie :no: lekarz powiedział, że organizm osłabiony i uaktywnił się uśpiony wirus ospy wietrznej:cool:

Corazon skoro @ miałam 10 czerwca a seks był 3lipca to minęło 23dni prawda? 14 test był pozytywny kreska słabiuteńka, ale była. Tydzień później krechy grubiutkie.
Nie wiem co dla ciebie jest nie jasne nie każda z nas ma owu w 14dniu cyklu.

Gosiulek ja kawy nie piję...
 
Ostatnia edycja:
blanx & Corazon.. o co toczycie spór ??:)

Blanx gdzie złapałas tego półpaśca...mój wujek miał półpaśca nie wyleczył go do końća i teraz męczy się z nowotworem krwi... zanikajamu czerwone krwinki...
Nie toczymy sporu, próbujemy rozwikłać zagadkę istnienia:)))

Hej
Ulkan wspaniały człowiek.Oby więcej takich

Corazon a Ty kiedy masz teraz wizytę?
Ja jade w środę...Zobaczymy co będzie.

Aniulkas
dobrze ze się rozerwałaś.

Dziewczyny pijecie kawe?

Miłego dnia
Ja też w środę:) Rano pobranie krwi, do 12.30 będą wyniki a na 15.45 mam wizytę:)

Ja kawki nie piję bo nie mogę, nie wchodzi mi:(
 
dziewczyny nadal mi jednak nie dobrze zastanawiam sie czy nie pojsc do jakiegos innego lekarza wczesniej po zwolnienie lekarkie :/ bo wizyte mam za tydzien w piatek...czy wytrzymam?
czy do innego moge isc po zwolnienie a u innego prowadzic ciażę?
 
reklama
Blanx spokojnie. Ja też owu miałam późno 28.06 a @ jak Ty 10.06.
Chodzi mi o to, że nie ma między nami różnicy 3 tygodni.
Nie wiem co zrozumiałaś ale ja nie miałam nic złego na myśli.
Widzisz, u mnie na dodatek bardzo późno doszło do zapłodnienia dlatego mówiłam o różnicy 9dni...między OM a USG a Ty powiedziałaś o 3 tygodniach...jeżeli to masz na myśli to różnica będzie ok tygodnia a nie trzech:)
Źle się zrozumiałyśmy...znaczy się ja Ciebie zrozumiałam:)
 
Do góry