reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Melduje się jesiennie brrrr


Świętowanie urodzin Matika zakończone..młody stwierdził, że to był najlepszy weekend w jego życiu:-Dnie dość że urodziny, to jeszcze wczoraj strzelanka była:-D
a dziś jeszcze do przedszkola zaniósł cukierasy więc w sumie świętowania ciąg dalszy :p

aaa no i rocznicę mamy :cool2:

Nimitii jak tam na horyzoncie? :cool2:
Kania brawa dla męża :-) Trzymajcie się zdrowo i cieplutko
Żabka babcia silna bestia ;-)
wojny współczuję, ale nie dajcie się :)
buziak dla małego słodziaka, znów nacieszyłam oczy w galerii, super bryka :)
Zuzkon Trzymam kciuki żebyś znalazła w sobie odwagę, pomyśl na spokojnie...

pozdrawiam wszystkie ;)
 
Ostatnia edycja:
anka - jak czytam co Ty robisz w domu to wpadam w kompleksy :-D
ale co tam, może mnie jeszcze kiedys energia najdzie ;)
a Ty kiedy do pracy wracasz?? i jak tam budowa??

królowa - a co u Was?? jak Laura i jej alergia??
kiedy lecicie na wakacje?? :-)

żabka - dobrze, że babcia taka twarda sztuka ;)

nimitii - a ja własnie miałam zarzucić temat, która planuje kolejnego dzidziusia, a tu czytam wieści od Ciebie ;)
super, ze się staracie!!! i dobrze, że po poczatkowych schodach (pamietam Twoje posty) zdecydowałas się na rodzeństwo dla Alexa :tak:
dawaj znac co na froncie....
a co do kresek to nie pomogę, ale przy Jasku jak robiłam pare dni po TSM z wieczornego moczu (chyba 15go tego dnia, bo w kółko mi sie sikac chciało), to nawet cien cienia nie wyszedł... ale na drugi dzień z porannego już wielka grubaśna druga krecha wyskoczyła :-D

truskafcia - wszystkiego naj dla matika ;)
mój Adasiek tez zadowolony z urodzin ;) dziadek zabrał go do smyka i młody mógł sobie wybrac co chciał ;) więc radość była ogromna :-D

dzieki za rady co do pracy mojego męża, ale widac juz jest ktoś na jego miejsce, więc stąd to ogłoszenie... ono jest tylko pro forma, bo muszą dać, a osoba jest już wybrana... :confused2:
ale małżonek już się otrząsnął i zaczął wydzwaniac po znajomych, więc może cos sie znajdzie...
dzwonił tez do kolegi który niedawno myjechał do Anglii i on tez ma sie zorientować czy tam roboty by nie było....

a w temacie Jasiulkowym to juz coraz pewniej siedzi i zaczął stawac na czworakach i hustac się do przodu i do tyłu ;) cycuś juz praktycznie tylko w nocy, w dzień nie jest zainteresowany, więc karmię w nocy, a odsypiam rano....
uwielbia wszystkie Gerberkowe zupki - nawet ta z rybą... na razie pomału mu wprowadzam nowości i alergia na razie się nie pojawia....

aha - chciałam zapytac jak tam z Waszymi włosami?? uspokoiło się już?? ja miałam moment, ze leciały mi strasznie, ale teraz jest już lepiej... ale witamin nie biorę... może powinnam coś brać tak na jesień????
wy bierzecie??

pozdrawiam jesiennie ;)
A.
 
Bry.
Żabka
dobrze, że babcia z tego wyszła a czemu walka na noże? Kiedy się wyprowadzacie? Fajnie, że o rodzeństwie dla Arturka też myślicie.
Zuzkon do odważnych świat należy :-) Gratki dla Kuby nowych umiejętności. My łóżeczko już chwilę temu obniżyliśmy tak profilaktycznie :-) Zmień proszek na inny i zobaczysz co się będzie działo.
Anka jak ostatnio umyłam okna z dwójką w domu, to po tym przez 3 dni lało i na dzień dzisiejszy wyglądają jak przed myciem ;-)
Truskaffka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Matika i Waszej rocznicy.
Agula widzę, że pozycja do raczków i u Was :-) Co do włosów to u mnie nadal wypadają ale już nie w takich ilościach, brałam witaminy dla KK ale przestałam je brać, karmić już też nie karmię od tygodnia. Trzymam kciuki za to by mężowi udało się znaleźć pracę :-) A jak Twoje dzieciaczki w szkole?
Nimitii zrobiłaś betę? Czy drugi test z rana? Daj znać !!!

Gabi taka zasmarkana że spać jej to nie daje :-(
 
Dziewczyny ja tak na szybko, bo mała zaraz wstanie na pewno...Przepraszam, że jak po ogień ale czytam na bierząco;)

Nimitii kciuki zaciśnięte!!! ja się jeszcze nie decyduje na pewno, moje dziecko rozpieszczone do granic możliwości także nie dałabym rady nawet!!

Żabka super wieści!! Mieliście się wyprowadzać?? Wracasz do pracy??

Kania szybkiego powrotu do pełni sił!!!

Agula - ja wracam do pracy - właśnie wczoraj zakończyłam dodatkowy urlop macierzyński i od dziś jestem 3 tyg na urlopie wypoczynkowym.... mam mieszane uczucia w związku z tym, natomiast więcej za było, żebym do pracy wróciła, jeszcze nie wiem jak to wszystko ogarnę:p mąż na pewno coś znajdzie szybko! na układy nie ma rady...

Zuzkon zabieraj tyłek w troki i na terapie!!! nie dla siebie ale też dla Kuby!!! szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!!!

Makunia, Liluuu gdzie Wy???

Byliśmy z Polą pierwszy raz na basenie, zbieramy się od kiedy mała 3 miechy skończyła ale w końcu się udało:) Polecam każdemu!! Ja mam ostatnio szał zakupowy - mama wraca do pracy - w nic z przed ciąży się nie mieści to kupuje nowe:)

Właśnie krzyk małej zmusza mnie by kończyć!!!
 
hejka

z kawą i tortem zasiadam by się pobyczyć nieco:-p
mała śpi, wczoraj kumpela dostarczyła wór ciuchów haha takie cudeńka że głowa pęka, tylko teraz dumam gdzie ja to zmieszczę, szafa nowa potrzebna:-D

i mała bestyjka coraz ładniej i więcej raczkuje;-)

Agula dziękuję, to Adaśko też miał super, Wszystkiego NAJ dla Niego :D
Mati ma jeszcze obiecaną wycieczkę-do sklepu zabawkowego- z chrzestnym :p
Brawa dla Jasia, chwile się pobuja i ruszy w świat :D i jak super mu apetyt dopisuje :)
co do włosów, zauważyłam że u mnie lepiej. Była tragedia, serio garściami wychodziły. Teraz ok, a nawet zauważyłam że nowe mi rosną-od grzywki :p
ja nic nie brałam, a teraz tran zaczęłam..
trzymam kciuki za męża, stresu trochę jest, ale stara się i szybko coś znajdzie :)
Kania dziękuję :)
biedna Gabi :( a dajesz na noc do wody gorącej oil bas? czy coś w tym stylu?
no i koniecznie spanie po skosie, trzymajcie się
i buziak dla małej..7 miechów za wami WoooW...
Trytyka fotki z basenu macie? jak tak to do galerii proszę ;)
Królowa buziak dla królewny :* weszła w grono półroczniaków :)
 
hejka.
trytytko do pracy nie wracam i z przeprowadzki nici:sad:juz nawet niechce mi sie o tym myslec. zastanawiamy sie nad wykonczeniem domu pod tarnowem. choc z drugiej strony dobrze nam w krakowie.dom jest ladny 156m2 duza dzialka. sami juz nie wiemy :-(
 
Zuzkon to zmien bo nie wierze ze to sloiki skoro non stop macie wysypke to napewno proszek
Truskafffka fajnie ze Mati taki szczesliwy i jak dlugo swietujecie woow Podrzuc torta:-D
Agula ja mam 2 lata wolnego wiec jeszcze sie dlugo pobycze:-D A budowa : mamy gotowe ogrodzenie. najlepsze jest to ze teraz sie sasiad obudzil ze chcialby altanke zburzyc:-Da niestety przez jego dzialke sie nie da wjechac a my nie mamy zamiaru rozbierac ogrodzenia bo jest dopiero nowiutkie:-D Za dwa tygodnie maja przyjechac szwagier z bratem meza i beda jechac z koksem. Juz nie moge sie doczekac
Zabka musicie dobrze przemyslec sprawe, trzymym kciuki:tak:
Trytytka nie ma jak szal zakupow, uwielbiam to!!!
 
Bry...
Trytytka
a jak samopoczucie przed powrotem? Fajnie, że udało się Wam w końcu na ten basen wybrać :-)
Truskaffka rozpieszczasz się :-) Sama piekłaś tort urodzinowy? Gabrysia po skosie właśnie spać nie chce, na brzuchu najlepiej ale tak się tłukła dziś w nocy że zajęła pół łóżka a ja wylądowałam na podłodze...A czas leci nieubłagalnie, nim się obejrzymy a już roczek będą miały Nasze Pociechy.
Żabka to co się podziało, że się nie przeprowadzacie?
Anka kiedy planujecie przeprowadzkę? 2 lata wolnego od pracy?
 
reklama
Bryyy
Kania czy ja wiem kiedy? jak powstanie dom:-D. A jeszcze wykonczenia fiuuu fiuuu Nie chcemy brac kredytu i wszytsko robimy za gotowke to tez zalezy na ile pozwola nam finanse. Planujemy w tym roku postawic dom pod sam dach z oknami a jak to bedzie wygladalo to sie okarze. Co do wonego to moglam wziasc 3 lata:tak:Takie sa tu przepisy i przez ten okres pracodawca nie ma prawa cie wyrzucic.

Laura w szkole, mezulek w pracy a ja biore sie za sprzatanie i za Skalpel
Musze sie wziasc za siebie bo mnie plecy tak bola ze szok. Mysle cwiczyc 5 razy w tygodniu no ale zobaczymy na ile mi czas pozwoli:tak:
o 10 mam kolezanke na kawce wiec musze sie zmiescic w czasie:rofl2:
 
Do góry