reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Ulkan moje kodolencje:-(

Kociata witamy w gronie buszujących maluszków:))

A dziś chyba za bardzo dałam czadu i tak mnie boli spojenie łonowe, że hej...ale siedź człowieku w domu jak taka śliczna pogoda za oknem:-)
 
Kurcze też już bym chciała czuć jak maleństwo figluje w brzuszku a nie tylko ból i kucie.
W pierwszej ciąży poczułam coś koło 18 tyg ale to było tak dawno:-)
Zazdroszczę i czekam z niecierpliwością.
 
Wróciłam ze szpitala, fiknęłam w końcu w domu :/ Gin mnie chciał zostawić do jutra (na szczęście był na dyżurze), ale wszystko z dzieciem oki, z moimi wynikami też więc wypuścił, część wyników ma być jutro więc ma do mnie dzwonić gdyby coś było z nimi nie tak. Ciśnienie mam strasznie niskie.. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent. Ale w razie wu mąż wziął wolne na jutro. Ale myślę, że to przez to niskie ciśnienie, a po za tym za szybko wstałam idąc do łazienki, to swoje dołożyło..:sorry:
 
Kania,Kiniusia uważajcie na siebie.
Kociatka muszę poobserwować ten brzuch, dziś na usg prenatalnym lekarz też stwierdził,że bardziej wygląda mu na chłopca, ale to było takie gdybanie, więc jeszcze udaję że nie wiem co jest, najważniejsze, że zdrowe.
Ulkan szczere kondolencje.
Królowo Dramatu trzymam kciuki,ja dziś to przeżywałam, zobaczysz jutro spanie kamień z serca,życzę Ci tego.
 
Ulkan - bardzo wspólczuję z powodu taty....
ale też uwazam, że czasem ta kolejna chemia już tylko gorsze rzeczy przynosi, zamiast poprawę.....
a do swojego zdania masz prawo kochana :tak:

kiniusia - to pewnie przez to ciśnienie.... może kawkę sobie wypij?? ja tez niskociśnieniowiec, o ile w 1 trymestrze nie piłam to teraz pijam czasem jak właśnie czuje, że za bardzo spada....
dobrze, że się uspokoiłas, że z dzieciem wszystko ok!!!! i odpoczywaj ile możesz ;)

Królowa - zaciskam kciuki za jutro - nastaw się, ze może byc opóźnienie!!!! i czekamy na wieści po &&&&&&&&

kociatka - ja ci powiem, ze moja szefowa od razu jak sie dowiedziala o ciąży to powiedziała, że mam iść na zwolnienie i myśleć o dziecku... w mojej pracy trzeba dawac z siebie 100% cały czas okow oko z klientem, więc i stres i odpowiedzialność....
powiedziała, że praca poczeka, więc cieszę sie wolnościa i ciażą ;)

no i przynajmniej jak znowu dzisiaj Maja obudziła się ze stanem podgorączkowym to mogłam spokojnie zostawić ją w domu....
taki mój wrazliwiec i tak bardzo tą szkołę przeżywa, chociaż tam naprawdę jest bardzo ok.....

dziewuszki ja tez mam wrazenie, że ten mój skarb niezłe mi fikołki fika - już dzisiaj wyraźnie czułam kilka razy :tak:
cuuuuuuudne uczucie ;)

spokojnej nocki kochane :-D
 
Hej ;)
Dzwonił mój gin przed chwilą, w wynikach krwi wyszła mi lekka anemia :/Anemia w połączeniu z niskim ciśnieniem (wczoraj w szpitalu 80/45) i mamy omdlenie. Zaraz mój M. jedzie do gina po receptę na żelazo. Oby to był tylko jednorazowy incydent. :dry:
Dzisiaj też czeka mnie leżenie do góry tyłkiem..i nie miałabym nawet nic przeciwko temu gdyby nie to, że miałam dziś iść na jogę, no ale nic jak mus to mus, dzieć najważniejszy ;)
 
reklama
kiniusia jak trzeba to odpoczywaj kochana
agula ja tez zachecona przez szefa na zwolnieniu. dzieki temu dzisiaj na pierwszy ciazowy fitness jade :)

inka i nadrabianie papierkowych zaleglosci
 
Do góry