reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ulkan wyrazy współczucia z calego serca :-(
Kociatka masz rację w 100%, nie odebrałam tego jako moralizowanis bo doskonale wiem co czujesz i co chciałaś przez to powiedzieć.
Mną chyba trzeba porządnie potrząsnąć...
 
reklama
Ulkan ściskam z całego serca...

Kociatka, Kania i mnie się chyba przyda trochę "moralizowania" bo biegam jak wariatka a to chyba czas już przystopować i zamiast myśleć jak tu podwoić siły i rozciągnąć dobę żeby skończyć projekt to chyba muszę pomyśleć jak go przekazać komuś.
 
nie ma ludzi niezastąpionych i bez nas firma się nie zawali. teraz najwazniejsze są nasze bąble i ten spok
 
Hej ;)
Ja jakieś dzisiaj zawroty głowy mam więc ugotowałam obiad, ale pucowanie mieszkania zostawię na jutro..
Jakaś przemęczona jestem..tylko czym? Przecież przez weekend tylko spacerki, nawet obiadów nie robiłam..nie wiem.
A co do brzuszków to według mnie też tylko zabobon ja miałam brzuszek jak piłeczka, a była dziewczynka ;)
Ulkan z całego serca Ci współczuję, bardzo mi przykro..:-(
 
kociatka - hahaha jesteśmy w tym samym tyg i dniu i mój też dziś poszalał! Czuje takie łaskotanie w dole brzucha i nie da sie z niczym innym pomylić. Pogłaskałam go później po brzuchu troche i jak tylko przestałam znowu zaczął sie kręcić :-) Ciekawa jestem tylko czy dlatego że sie spodobało myzianie czy może że nie zbyt :-p Cudowne uczucie nie ma co :-D

Ulkan- bardzo mi przykro z powodu straty taty .
 
Witam poniedziałkowo ;)

ja dziś w pracy...w spodniach ciążowych, ale stwierdziłam, że jak mam siedzieć przy biurku z rozpiętym guzikiem...to wolę w ciążowe się wbić, wygodnie jest:-p

W kształt brzucha średnio wierzę :p to kwestia budowy ciała, predyspozycji..wiem, czasem się sprawdza ..ale mam wrażenie że to jak z kalendarzem chińskim ..fifty fifty sprawdzalności:-D

Iwona ale zazdroszczę filmiku :) Super pamiątka :D
Kociatka jak noga?
Kiniusia ja też mam genetyczne 19 września :)
odpoczywaj dzisiaj, widać ciałko potrzebuje..czasem są takie słabsze dni ;)
Patula &&&& za dzisiejszą wizytę i czekamy na wieści ;)
Ulkan przykro mi z powodu taty
[*]


Kociatka Madzia WOW
już kopniaki...no szał, aż mi się ryczeć chce:tak:;-):-D:-) cudownie, gratuluję, niech kosmici dają o sobie znać jak najczęściej:-)
 
Truskaffka, kopniakow nie czuje jeszcze, ale to byl chyba fikolek:-) noga juz praktycznie nie boli, dziekuje. Jest natomiast cala sina:cool: Jutro rano ide do szpitala i zobaczymy... Ja w spodniach ciazowych juz od 2 miesiecy:-D

Kiniusia, jak masz zawroty glowy, to sobie odpusc. Uwazaj Kochana, zebys gdzies nie upadla...
Iza marina, w I ciazy troche pozniej sie czuje wiec nie martw sie;-)
 
reklama
Kociatka, Madziaa21 gratuluję pierwszych Fasolkowych ruchów :-)
Truskaffka ja chyba też zacznę już ciążowe zakładać...
Kiniusia wrzuć na luz....
Iza nie martw się, też tego doświadczysz :-)
 
Do góry