reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
ja znów...witam ...po przerwie:-p
ciężko was nadgonić, ale jak mam chwile to podczytuję i jestem z wami ;-)

pozdrawiam i proszę pogłaskać brzuszki :D
a ja...lece poczytać co u was ;p
 
betina - męsko bo chłopaków łatwiej wcześniej rozpoznać (choć i o pomyłkach w tą stronę słyszałam...)
kociatka a no aniołeczek:) a kolki też mieliśmy ale może z tydzień - jak przestałam jeść cokolwiek co zawiera laktozę to przeszło momentalnie...
szczebiotka może i coś w tym jest, że spokojne dzieci się powoli rozkręcają... Wiki np. ciągle nie chce chodzić - znaczy pewnie trzyma się i porusza przy meblach ale nie ma ochoty się puścić;)
 
cześć laseczki ;)
ja dzisiaj byłam na pierwszym szkolnym zebraniu i trwało prawie 2,5 godziny!!!! wybory trójki klasowej, jakieś inne cuda - no szok... a ja nic do picia nie wzięłam nawet, dobrze, że zjadłam przed wyjściem....

kociatka - bardzo sie cieszę, że wizyta udana!!!!! no i wstępnie gratuluje synka, ale pewnie na połówkowym się okaże na pewno, nie?? czy będziesz mieć jeszcze jakieś USG wczesniej??

Szczebiotka - no ciekawe czy trafi Ci sie aniołeczek ;) ja mam wg. Tracy Hogg wrażliwca i zywczyka ;) niby moja koleżanka mówi, ze jej marcowa córeczka spokojna, to i moje będzie spokojne - chyba będzie zodiakalna Rybka ;)

betina - super, że bakterii niet!!!!!

co do bakterii w moczu to moja pani dr ma teorię, że w ciąży tych leukocytów jest więcej - często dlatego, że jest więcej wydzieliny i że się źle pobierze próbkę... powiedziała mi, że jak chcę poprawnie pobrać, to mam najpierw się podmyć, potem włożyc tampon, znowu się podmyć i pobrac dopiero środkowa próbkę moczu.... popatrzyłam na nią dziwnie, bo wtedy jak pobierałam to było drugie albo trzecie nocne wstawanie, godzina 5 rano, a ja mam takie cuda wyprawiać :szok:
wtedy mi wyszło jakieś 20-30 leukocytów, teraz postaram sie lepiej pobrac i zobaczymy co wyjdzie....

basieniak, Królowa - ja jestem jakaś szalona - przecież ja mam 12go zebranie w szkole na 18stą!!!!!!!!!!!!! a oprócz tego to moje synka urodzinki ;) proponuję zatem kolejny wtorek - oby już wszystkim pasował :-)

gratuluje wszystkich udanych wizyt - super, że juz same dobre wieści na marcówkach :tak:
 
cześć laseczki ;)

co do bakterii w moczu to moja pani dr ma teorię, że w ciąży tych leukocytów jest więcej - często dlatego, że jest więcej wydzieliny i że się źle pobierze próbkę... powiedziała mi, że jak chcę poprawnie pobrać, to mam najpierw się podmyć, potem włożyc tampon, znowu się podmyć i pobrac dopiero środkowa próbkę moczu....

Ja tak pobieram, ale bez tampona, dowiedziałam się o tym w pierwszej ciąży jak mi też zbyt dużo leukocytów wyszło. Najgorzej jak mam oddać mocz do badania wstaje rano chce mi się tak bardzo siusiu odkręcam wodę, żeby się podmyć iiii ten szum wody, mało się nie posikam :-p:-p:-p:-p

Ja dziś poszłam sobie spacerkiem na cmentarz do córeczki, a mam kawałek od rodziców z domu, szłam godzinę, potem powrót, nogi mi do tyłka wchodzą, bo jeszcze później spacer z psem zaliczyć musiałam. Mam nadzieję, że dzięki temu prześpię całą noc ;)
 
co do tego pobierania moczu (heh super temat) to mi jeszcze gin mowil zeby sobie najpierw siknąc a dopiero potem juz do pojemniczka. bo ten na samym poczatku moze dac wlasnie zakłamany wynik ;)
 
Bry :)

Z decydowanie lepszym nastroju niż wczoraj, mimo kiepsko przespanej nocy (zaczął mnie pobolewać ząb...:angry:), zabrałam się od rana za surówkę z ogórem małosolnym do śniadania :-D.

Wczorajsza wizyta zakończyła się pięknymi fotkami, choć dzidzia nie chciała za bardzo pozować i uciekała. Ale wszystko w porządku( nadal nie wiemy, czy to ona czy on...może ONA :-p). Więcej we własciwym wątku.

A dziś nastawiłam się na rozmowę z szefem. Trzymajcie kciuki!!!

Super, że Wasze wizyty okazały się pozytywne i takie owocne w nową wiedzę. Kociatka, gratuluję synusia:-)
 
Dzien dobry

Agula, chyba pomylka malo prawdopodobna, choc nie mialabym nic przeciwko;-) Mojego synka podgladnieto w 13 tyg i kazde kolejne USG to tylko potwierdzalo - zatem nastawiam sie na chlopca
 
reklama
Melduję się, że żyję ale od wczoraj w kiepskiej kondycji fizycznej (wirus żołądkowy) rozmowy z muszlą plus gorączka. Dostała mi się nowa robótka, więc w pracy za bardzo nie mam czasu na bb ale podczytuję Was
biggrin.gif
Buziaki dla Was i Waszych Skarbów hurtem i dla każdej z osoba.
 
Do góry