reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kiniusia, jak wolisz - w sumie genetyczne takie dosc techniczne jest, zwykle tez faceta ucieszy. Moj M idzie ze mna jutro, bo musi mnie ktos zawiezc i wytagac jakos po schodach:sorry: Wiec zobaczy najmlodsze... Fajnie, ze ta Furagina taka dobra, moze mnie tez pomoze. &&&&&&&&&&&&& za spokojna noc!

Tere fere, fajna reakcja rodziny:-) Najlepszy byl tata - im chyba zawsze bedzie sie wydawalo, ze jestesmy malymi dziewczynkami:-D

Kania, babskie spotkania jak miod na serce;-)

Basieniak, to masz Kochana malego anioleczka... Moj synek to nie dosc, ze nie spal, to jeszcze non stop mial kolki... Plakal godzinami, a ja wariowalam po prostu ze zmeczenia i bezsilnosci. Mial klopoty ze ssaniem. Bylam nastawiona na "bedzie ciezko", ale to i tak przeszlo moje oczekiwania. Mysle sobie, ze po takiej szkole nic mi juz w kosc nie da, a drugie chyba MUSI byc spokojniejsze:-)
 
reklama
Kiniusia, jak wolisz - w sumie genetyczne takie dosc techniczne jest, zwykle tez faceta ucieszy.

Wiem, wiem, ale chyba jakoś sentyment mi się włączył..przy Zuzi pierwszy raz wzięłam M. żeby zobaczył dzidzię właśnie na genetyczne..wył jak bóbr..ehh.
Teraz chyba też z tym zaczekam na niego :tak:
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ;)
 
Witajcie wtorkowo!

Jakoś pusto tu dzisiaj... A ja siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na wizytę o 17.15. I staram się głęboko oddychać ;-)
Poranek miałam dziś wyjątkowo ciężki (ból głowy, ogólne osłabienie, nudności), ale mała kawka i prince polo po śniadanku pomogły :tak:
 
hej ja po wizycie wczorajszej ok, dzidzia duża i lekarz mówi że wszystko w porządku. Dziś ide prywatnie to sie dowiem więcej bo ten trochę odwalił maniane, nawet nie zmierzył dziecka ...tylko na oko jak go spytałam powiedział że ma ok 10cm. Widziałam też jak sie rusza jak macha łapkami i buzie otwiera, najsłodszy widok jaki widziałam :) Dziś ide na wizyte z moim i dziś w nocy nie mógł spac tak sie nie mógł doczekać żeby małego zobaczeć. A wizyte mamy o 19 15 :)
 
madzia fajnei ze wszystko ok ale z tym "mierzeniem' to lek chyba faktycznie troche przesadził, bo dzidziol w 13 tyg nie ma raczej jeszcze 10 cm ;)
Daj znac jak po prywatnej wizycie
makunia na Twoja relacje tez czekamy wieczorem :)

Ja juz po badaniach, zobaczymy wieczorem co tam sie zmienilo w tsh i moczu przede wszystkim..
Tyle do zrbienia do konca tyg, trza sie wziac wkoncu do pracy..
 
Hej ;)
Ja pognałam z rana na male szybkie zakupki, kupiłam sweterek, buty i torebkę ;) Chciałam się Wam pochwalić w odpowiednim wątku co upolowałam, ale zdjęcia robiłam telefonem, a kabel od tel żeby podłączyć pod USB mam u siebie w domu. Wściekłam się, że go nie zabrałam ze sobą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No, ale za chwilę wpadłam na genialny pomysł, że mogę je przez neta w telefonie dodać ;-) i męczyłam się chyba z 20 min i cały czas jakieś błędy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i się nie pochwalę znowu :crazy:
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ;-)
 
kociatko zdrowka zycze... jak bylam w aptece to widzialam w PL cos takiego jak prenatal urocare do stosowania u kobiet w ciazy w przypadku zakazen drog moczowych...

kiniusia ojj na pewno i z genetycznego usg maz sie ucieszy, niech zobaczy swoj skarb :tak:

madzia udanej dzisiejszej wizyty dzisiaj na pewno wiecej sie dowiesz:-) niz miara na oko
 
Czesc Kobietki

Wizyta o 16:30, caly czas mysle, jak ja sie wytargam po schodach do gabietu. M mowi, ze zaniesie, ale ja sie boje, ze oboje spadniemy z tych schodow:dry:

Martika, caly czas biore ten preparat... WIdac to malo jednak, bo bakcyl sie przyplatal. W poprzedniej ciazy pilam sok zurawinowy i bylo czysciutko.

Makunia, trzymamy kciuki!

Madziaaa, hmmmm, rzeczywiscie pomiar byl mocno przyblizony:sorry:

Kiniusia, fajnie, zakupy super rzecz na poprawe humoru! Jak noc minela?
 
Madziaaa, gratuluję wczorajszej wizyty i trzymam kciuki za dzisiejszą :-) Na pewno dowiesz się znacznie więcej, faktycznie jakiś dziwny lekarz wczoraj Cię badał..

Kociatka, dacie radę! Jakoś M będzie Cię musiał wtargać, innego wyjścia nie ma - i niech on się głowi, jak to zrobić :tak:

A ja właśnie odebrałam telefon od mojego gina. Patrzę... myślę sobie, że pewnie dzwoni, żeby odwołać wizytę :crazy: A tu się okazało, że oddzwania..bo miał nieodebrane połączenie sprzed tygodnia (faktycznie, dzwoniłam) i chciał zapytać, czy się coś stało, bo dopiero z urlopu wrócił (o czym nie wiedziałam :zawstydzona/y:)... Zaskoczona byłam, ale zrobiło mi się miło ;-)
 
reklama
Nocka bez koszmarów się nie obyło...ale chociaż bez budzenia się z płaczem. Po przebudzeniu o 2 w nocy oglądnęłam Sherlocka Holmesa, potem już padłam jak kawka. ;) więc ta noc nie zalicza się do najgorszych. ;-)
 
Do góry