reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Kiniusia, smutno tak bez drugiej polowki:-( Poprzednia ciaze w wiekszosci spedzilam sama (pracowalam za granica, M dojezdzal) i wiem, jak trudno bylo wytrzymac. Na mnie to tak zle dzialalo, ze ciagle mialam skurcze, skracajaca sie szyjke i zagrozona ciaze:szok: Jak tylko mialam rodzinke przy sobie, duzo lepiej sie czulam. Dlatego zdecydowalam sie urodzic synka w PL, mimo duzo lepszych warunkow i benefitow finansowych gdzie indziej. Wsparcie jednak najwazniejsze:tak:

Noelka, oby pomogli &&&&&&&&&&&&&&&

Martuska, ja mam tak samo - jak kon po westernie, jak krasnoludek po imprezie:-D Ciagle mi zimno i mam zawroty glowy. Mam nadzieje, ze to minie i ze juz II trymestr przyniesie nieco energii, bo inaczej nie bede miala sil zeby sie zajac malenstwem
 
To jeszcze zanim podusię przytulę skrobnę coś.

betina mam nadzieje ze zrobia mi usg kazali mi wziasc zdjecia tego usg z pl z krwiakiem mam nadzieje ze porownaja z nowym skanem.

nie mam pojecia czym zajmuje sie early pregnacy unit u mnie jest to oddzielne cale pietro w szpitalu, wiec chyba maja swoje usg. mam nadzieje.

Noelka jak pisałam Ci wcześniej, zrobią usg i uspokoją troszkę. Obsługa jest miła i delikatna. Usg pewnie przezpochwowe jeszcze. Na zwolnienie bym nie liczyła ale niech się mylę;-)

Kociatka, to zwalasz jednak na wiek co? Kurde czy my już takie stare? Ja aż tak staro się nie czuję, ale faktycznie dolegliwości mi dokuczaja bardziej niż w poprzednich ciążach. Mnie tak zimno było przy Marysi. wracałam z pracy (jeszcze nie wiedziałam, że w ciąży jestem) i klekotałam zębami. Teraz staram się tego unikać ile mogę. Polecam rozgrzewające herbatki z dodatkiem imbiru, ostre przyprawy, rosół wołowy no i wygrzewanie się w słoneczku jak tylko jest. Energii nam potrzeba kochana:tak:
 
Ja zwalam na wiek Martuska, bo coz innego sie zmienilo w ciagu ostatnich 2 lat :-) Jestesmy mlode oczywiscie, ciagle mlode na cieszenie sie zyciem, ale dzieci to Qrcze bardzo wyczerpujace przedsiewziecie jak sie jest dobrze po 30tej wiosnie;-) Ciekawa jestem czy to takie "dziewczynkowe" objawy czy po prostu krazenie mi siada. Tez mam malego Aleksandra w domu

Niestety nie moge patrzec na rosol, po przyprawach mam zgage i mdlosci... Zostaje mi sloneczko
 
Dziewczyny czy Wam też tak zimno, co wieczór, kładę się w dresach pod koc i kołdre i trzęse z zimna..! w pracy tak samo...wszyscy na krótki rękaw, a ja w golfie i leginsy pod spodniami!
Kociatka mnie to znowu ciągnie do rosołu...
Noelka trzymam kciuki aby zrobili USG..
Gosiulek leż i odpoczywaj...
Natalka i jak dzisiaj? rozmawialiście? nie dobrze..takie stresy nie są Ci potrzebne w ciązy..ale życie, różni są faceci..mój były był bardzo nie odpowiedzialny...mam nadzieję że Twój przejrzy na oczy i dorośnie do roli.
Kiniusia współczuje rozłąki
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wtorkowo:-)

Gdzie się wszystkie podziałyście??? Taka tu cisza, że aż w uszach piszczy;-)

Noelka Martuśka ma rację, usg będziesz miała napewno,a cuda co do zwolnień się zdarzają, dziewczyna kolegi miała jakieś problemy, nie paamiętam czy krwiak czy cukrzyca ciążowa w każdym razie całą ciąże w domu spędziła, nawet położna do niej przychodziła. Choć bardziej niż zwolnienia życzę Ci by krwiak się wchłaniał, daj znać jak będziesz po badaniu.

Martuśka, Kociatka ja nie wiem jak z tym wiekiem, ja w sumie też tą ciąże gorzej znoszę ale mam znajomą, która pomiędzy dzieciaczkami 9lat i właśnie w pierwszej sensacje a druga praktycznie bezobjawowo minęła.

A mnie dziś od ranka hormony na mózg się rzuciły, puściłam radio i Kozidrak śpiewała "warszawę" i tak mi się zatęskniło za Polską i czasami w wawie, że łzy ciurkiem poleciały...
 
czesc wszystkim. Nawet was nadrobilam przez weekend ale myslalam ze jeszcze mnie czeka duzo czytania z dzis a tu cisza jakas. U mnie wczorajszy dzien byl koszmarny :( rano bylam na badaniach i niestety ominelam poranne sucharki i len zeby na czczo byc a jak wrocilam to zjadlam odrazu sniadanie bo bylam glodna no i pozniej caly dzien sie meczylam :( zjadlam na obiad zalewajke i mialam ochote na dokladke, nalozylam na talerz i juz nie zdazylam zjesc bo biegiem do lazienki lecialam :( no wczoraj to bylo okropnie :( caly dzien mi sie tak cofalo i nawet jak wrocilam z badan bedac na czczo to myslalam ze nie dolece z parkingu do mieszkania i po drodze napaskudze gdzies na chodnik :( dodatkowo jakies takie dziwne cos mialam w gardle ze mnie tak dziwnie palilo albo cos podobnego. nie wiem czy to byla zgaga czy co to bylo bo zgage to zazwyczaj inaczej odczuwam a to bylo cos pomiedzy lekka zgaga a bolem gardla :( mam nadzieje ze dzis bedzie juz lepiej i ze wkrotce skoncza sie te dolegliwosci i wreszcie bede mogla juz normalnie jesc bo szczerze mowiac to juz mnie meczy ten ciagly brak apetytu i odrzucanie od wszystkiego a przeciez jesc cos trzeba dla malenstwa.
Szczerbiotka ja tez mam kolejna wizyte 24 i juz sie nie moge doczekac az zobacze maluszka :) u mnie akurat bedzie juz poczatek 13 tyg wiec nie wiem jak dotrzymam do tego czasu z moja ciekawoscia jaki jest juz maluszek :)
 
witam:)
mi wpadla w rece ulotka z pizzerni i czytam i az mi slina cieknie...lepiej sie juz czuje wiec chyba zaczynaja sie zachcianki:eek: ooo szarlotke moj mi wczoraj przywiozl od mamy hehe zjem jogurt i zaraz ja wszamam :-)

szczebiotko wcale sie nie dziwie ze tesknisz.pracowalam kiedys za granica i tez tesknilam tylko pozniej sie okazalo ze nie bylo za kim tesknic bo moj byly maz sie wtedy dobrze bawil.korzystal do woli z zycia....
 
Hej


Wrocilam z zakupow - kupilam malemu zestaw przeciwdeszczowy (gumiaczki, spodnie nieprzemakalne i kurtke) i juz zadna pogoda nam nie straszna;-)

Iwonas, popatrz wyzej jak narzekamy ze nam zimno:tak:

Daga, ja tez sie mecze... Z reguly nie wymiotuje, ale czasem wolalabym:eek:

Szczebiotka, ciaze sa rzadko podobne. A ze sil mniej to i wiek i male dziecko w domu:tak:
 
reklama
ja juz po wizycie w early pregnacy. smiechu warty ten oddzial. na prawde ang sluzba zrowia jest do bani. jestem ciekawa ile takich kobiet co ja albo i w gorszym stanie przez niech poronilo. ehh zla jestem , dobra przechodze do rzeczy.
mialam tylko spotkanie z konsultant ktora zadawala ogolne pytania i zapisywala wszystko. po czym wychodzila i przedstawiala to gin. zadnych rad nie dostalam, juz myslalam ze nawet mnie na usg nie umowia bo jak widac dla nich kriwak wielkosci zarodka nie ma zagrozenia. na szczescie umowili mnie na usg na czwartek na 15. pewnie usg wykona tez jakas technik. tutaj nawet przy porodzie nie ma gin tylko sama polozna. no chyba ze cos sie zlego dzieje to mysle, ze wtedy interweniuja.
zawiedziona jestem myslalam, ze bardziej sie mna zajma zrobia scan od razu. w polsce nie kazali mi sie ruszac a teraz juz sama nie wiem co mam robic.
w piatek konczy mi sie zwolnienie, w szpiatlu nie wypisuja wiec jak w czwartek okarze sie cos nie tak to i tak musze isc do roboty.
doszly mi dzis bole takie jakby cos sie odklejalo mi na dole. ale to moze normalne. mam nadzieje.
zrobili mi tylko badanie moczu i wyszlo troche nieciekawe, wiec wysylaja do analizy, jesli okarze sie to infekcja to bede brac antybiotyk.
 
Do góry