reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Corazon, super wiadomość! Wg mnie urosła książkowo. Idziesz jutro do lekarza?

Aniulkas, gratuluję! krwiakiem się nie martw, na pewno się wchłonie. Super, że widziałaś serduszko :))))
 
Dziewczęta gratuluję udanych wizyt i pomyslnych wieści :) Ja czekam jeszcze tydzień... Jestem od dzisiaj do niedzieli u rodziców, bo sobie pojechali nad morze a ja muszę się babcią zająć. Ale taaak mi się nic nie chce, że ciągle bym tylko spała... Wymiotów ani mdłości nadal nie mam.. Heh mam nadzieję, że kiedyś jeszcze pożałuję tych słów i tego, że tak ich chcę :)

Corazon
dobrze obliczyłam, że beta wzrosla o 60%? No to by było idealnie.! Wszystko jest okej, pewnie później doszlo do zapłodnienia i dlatego lekarze malo widzą jeszcze. Ja tam ciągle wierzę, że będziesz z nami do samego marca :)
 
Spokojniejsza po wizycie wpadam na chwilę, powiedzieć Corazon że wszystko u Ciebie też będzie dobrze :-) Zmykam do łóżka, jutro Was poczytam.
 
Corazon cieszę się bardzo z dobrych wieści u Ciebie. Beta książkowa! Jak to niektórzy lekarz potrafia nastraszyc..

My po wizycie.. Latam ze szczęścia - usłyszeliśmy piękne bicie serduszka, i mamy zdjęcia profilowe (wygląda mi na męski profil ;) ) Nieesamowite uczucie... Taki namacalny dowód że nasze szczęscie istnieje i ma się dobrze..
No i lek trafił idealnie z obliczeniami z usg - 8t4d (dokładnie tak jak wychodzi biorąc pod uwage dzień owulacji)
 
Kaso82 zebys wiedziala jakie tutaj sa ceny to bys na zawal padla :)
Powiem Ci na przykladzie ubran dla ludzi doroslych. Spodnie, ktore u nas kupisz za 100zl w sklepie a 60zl na targu, tutaj za takie same musisz zaplacic 500zl. Masakra..... ;( dlatego sila rzeczy....zakupy bede robic teraz.
W sumie....jakie zakupy? Lozeczko, wanienke, przewijak, ubranka dostane od siostry. Sama musze kupic wozek, karuzele do lozeczka, butelki, kocyki, pieluszki i jeszcze jakies drobiazgi :)
Tak wiec.....szalu zakupowego raczej nie bedzie :)

Powiedzcie mi......orientujecie sie, ktora firma ma lepsze wozki: JEDO czy TAKO?

Z tych dwóch dla mnie zdecydowanie wygrywa jedo, tylko koniecznie 4 kołowe:)
 
reklama
Do góry