reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

76 to dobry rocznik ;-)
co do suwaczka - to chyba pierwszy z kodów, które się wyświetlają po utworzeniu suwaczka, działa najlepiej, teraz Twój suwaczek jest jako link, dziwnie trochę...
 
reklama
:-)to sobie posłodziłyście dziwuszki...:-)

mialam wam napisać jak mi kinął tydzień w pracy ale już nie dam rady, cięzk weekend. wybaczcie, nadrobie:tak:
 
76 to dobry rocznik ;-)
co do suwaczka - to chyba pierwszy z kodów, które się wyświetlają po utworzeniu suwaczka, działa najlepiej, teraz Twój suwaczek jest jako link, dziwnie trochę...

przy próbie wklejenia kolejnego suwaka mam komunikat, że przekroczyłam limit
sprawdzałam właściwości waszych suwaków i są większe niż mój :baffled:
 
my juz w domku we Wloszech. podroz byla fatalna! dojechac na lotnisko juz bylo ciezko przy takich warunkach pogodowych. samolot tez byl opozniony o 2 godziny, ale na szczescie dolecialysmy szczesliwie. teraz trzeba doprowadzic mieszkanie do porzadku i poupychac gdzies te wszystkie rzezcy, ktore przywiezlismy.
M ma 2 zmiane, wiec siedzimy dzis same i troche smutnawo! wrocilysmy wlasnie ze spacerku, pogoda na szczescie ladna – dzis jest 8 st. ciepla. Karolinka teraz spi, a ja nadrabiam zaleglosci:))
 
alicja - to dobrze że jesteście całe i zdrowe, współczuję podróży. Faktycznie u Was ciepło :tak: a się zastanawiałam już czy śnieg macie ;-)
 
Witam wszytskie marcowe mamusie z pociechami- moj synek Max rowniez urodzil sie w tym miesiacu a dokladnie 10-tego.
Co prawda byl wczesniakiem z 28tyg ciazy ale wszystko nadrobil i rozija sie zgodnie z wiekiem urodzeniowym, dlatego jestesmy bardzo dumni i szczesliwi z tego powodu:tak:
Pozdrawiamy
 
reklama
Do góry