reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
coś znów zrobiłam źle
moja tępota mnie zabije ;-)
nadal chodzi tylko jeden suwaczek niestety
klops
muszę dychnąć
 
Ostatnia edycja:
Tlen probuj napewno sie uda.....
Szukalam dla Ciebie wskazowek na forum jak sioe wkleja suwaczek ale nie znalazlam cos pozmieniali....albo ja slepa jestem:confused::sorry2:
Zrob tak jak pisza dziewczyny....zreszta dokladnie tak jak zrobilas z suwaczkiem zabkowym/.....
Justyna tak Tlen ja kojarze...pisala z nami potem znikla ...[potem znow pisala i znikla.... a teraz znow jest z nami:-)
Mam nadzieje ze juz nie zniknie....Tlen....prawda?:-)

Tlen wybacz ze pyatam ale czy 76 to Twoj rocznik\?
 
reklama
tak rocznik :tak:
niestety po urodzeniu Marceliny okazała się,że jest dzieckiem mało śpiącym
mieliśmy kolki alergie pokarmową problemy z karmieniem piersią (brak mleka:baffled:) sztucznego nie chciała i nie wiem co jeszcze !!!!
dodatkowo baby bluesa i dzikie awantury w stadle małżeńskim (do porodu mogłam śmiało pisać,że nie ma szczęśliwszej kobiety niż ja):no:
dodatkowo przed porodem rodzinka dalsza i bliższa deklarowała pomoc
po narodzinach Marcelinki gdzieś zniknęli :szok:
teraz też piszę z Małą na kolanach a w dzień spała tylko 2 h :baffled:
postaram się pisać i udzielać się na forum, bo wróciłam do pracy więc w pewnych godzinach jestem wolniejsza:-)
 
Do góry