reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Dzien dobry ;)
Zastanawiam sie, jak długo potrwa etap problemow z zasypianiem dzieciecia mojego, widzac ewidentnie kiedy jest spiacy, kazda proba usypiania niestety konczy sie z jego strony płaczem i nerwami, na rekach nie, na brzuszku nie... itd.
Wiem tez ze swedza go dziasła, bo ociera łapkami o gorne.
I mam problem bo on uzaleznił sie od nurofenu, zauwazylam to kiedy na noc mu podawałam, 2 dni tak dostał przed snem, i usypiał momentalnie, a wczorajszej nocy nie dostał i była walka, nie chce go lekami faszerowac ale nie mam pomyslu jak go usypiac. Nie da sie nawet zabrac go do pokoju gdzie tv by sie pomeczył, pobawił... W dzien to samo jest... dzis płakał 1,5 godziny... gdzie wczesniej zasypiał w 10 minut, czasami nawet nie...
:no:
Nie dobrze...
Czekam az wyleza te zeby...

Lenia mam dzis strasznego, ale mam postanowienie ze jak maly usnie nie usiade przed komputerem tylko wezme sobie kapiel i zrobie wieczor dla ciała :rofl2: tylko wszyskto zalezy od tego o ktorej usnie, nie widzi mi sie pluskac w wannie o 23 :-)
Małzon pewnie bedzie mnie terroryzował o uprawianie miłosci..
a ja jestem przed okresem i czuje sie jak wieloryb...

A wlasnie powiedzice mi kobietki jak z waszymi brzuchami? Wciagneły sie juz całkowicie i sa płaskie? Czy oponka dalej jest? Robicie/robiłyscie cos by sie jej pozbyc? Ja mam oponke chociaz waga jest wporzadu, tylko ona mnie złosci...
Zaznaczam ze robienie brzuszkow odpada... Maz moj mi karze robic cwiczenia, ale mi sie cholernie nie chce... pozatym nie lubie robic brzuszków:no::wściekła/y:

Ogolnie to nawet i do wagi moglabym sie doczepic, milo by bylo pozbyc sie 3-4 kg.
Macie jakies sposoby? Tylko nie jakies znowu drastyczne diety... ogolnie przegladałam sporo diet.. ale tam sa takie rzewczy ktorych ja na codzien nie jem..i oo...
 
reklama
U nas też dziś ciepło było - słoneczko, fajnie, grabiliśmy liście pod domem :-p
 
Ostatnia edycja:
Smarkuś u nas tez z usypianiem coraz gorzej jak była młodsza pod tym względem była łatwiejsza w obsłudze
A co do brzucha to jestem płaska jak deska, i mam odwrotny problem co robić zeby nie chudnąć???, a brzuszka bym chciała choć trochę, bo znów mam zamiar pochodzić na taniec brzucha, a do tego radzaju tańca fajnie mieć choć troszkę brzuszka
 
Iwona ale masz nocnego marka:szok::szok::szok: a o ktorej wstala rano???
A spi Ci chociaz w dzien??

U nas nie ma problemow z zasypianiem....chociaz czasami sie buntuje ale bardzo zadko

Ivaz zazrdoszcze plaskiego brzuszka
 
I u nas dzisiaj cieplutko:-)jak wracaliśmy z miasta około 19 było 14 stopni:szok:nad samym morzem bo zjeżdżaliśmy z promu.
Z zasypianiem nie mamy problemów jak nie uśnie przy cycu to karuzelka ja uśpi na 100% ale tez wybudza mi się w nocy niby na jedzenie ale później nie chce spać,oczy jak pięć złotych i cała szczęśliwa masakra:crazy:
Iwona strasznie późno chodzi ci Marysia spać ja sama o tej porze już lulam więc nie dała bym rady a może staraj się ją kłaść zawsze o tej samej porze to się w końcu przyzwyczai nie wyciągaj jej z łóżeczka nie zabawiaj,nie zagaduj tylko pora spania i już jak będzie płakać wyjmij pogłaszcz utul i odłóż az do skutku
 
Ivaz - to witaj w klubie, u mnie brzuch tez plaski. Niestety skóra już nie ta:no:

Dziewczyny, a to usypianie, to moze brzuszki bolą? Tadzio byl marudny przez jakis czas, zawsze popouldniami. Myslalam, ze zmeczony po calym dniu, to marudny.A okazalo sie, ze wystarczylo odstawic Sinlac i problemy przeszły:confused2: A zawsze dostawal go o tej samej proze, wiec brzuszek tez bolał o tej samej porze...

A pamietacie o jakich ja porach w ciązy na forum siedzialam? Zawsze w nocy, bo bezsennosci mnie męczyla. I kurde, wróciła:crazy: Tadzio spi, a ja nie moge!!! Wczoraj o 2 dopiero zasnęłam, od 22 probowalam usnąć. A w dzien nie spie w ogóle i wstaje o 7 rano:-( Jak tu sobie z tym poradzic, ja chce spac!!!:-(W ciazy nie jestem, wlasnie mi sie okres konczy... Moze to jeszcze hormowny szaleją po zakonczeniu karmienia?:eek:

Sara - Julitka teraz przystopuje, zobaczysz. nasz sąsiad jest pol roku starszy i przez te pol roku to wlasciwie bardzo niewiele sie zmienil. Od 10 mcy dzieci hamuja, tylko proporcje sie zmieniają:tak:
 
yyyyyyyyyyyy nam zasypianie dzisiaj poszło elegancko - jak dawniej. Powiem wam, że chyba pomyliłam lęk separacyjny z kupą w pieluszce.:confused2: mówiłam, jk było wczoraj ale dzisiaj rano odkryłam kupe w pieluszce..........:szok: nie słyszałam, żeby robiła, wąchałam dupcię - wydawało mi się że nic nie ma, a tu dzisiaj taki klops. nie wiem kiedy zrobiła, ale jak wczoraj a ja próbowałam ją uśpić za wszelką cenę???? co ze mnie za matka co dziecku do pieluchy nie zagląda tylko obwą****e? nie chciałam jej rozbudzić....:sorry: pupa nie jest odparzona więc mam nadzieję, że kupa nie leżała jednak cała noc. a w dzień jak wychodzę z pokoju to ryczy... ale gadam do niej i w miarę szybko się uspokaja. zawsze znajdziej jakiś kabel, czy inne ustrojstwo i wcina. z resztą teraz już strasznie cięzko zostawić ją samą. jak jest cicho to wiem, że cos broi:-D


Zasmarkanamamo - u mnie brzuch się bardziej wzdyma bym powiedziała, szczególnie po całym dniu i jak jestem podmęczona. ja mam lekki wałek nad blizną ale ogólnie jest ok. a jak się pozbyć brzucha bez diety i ćwiczń tego nie wiem...:-p:-p ogólnie ze swojego brzucha jestem zadowolona.
 
reklama
Justyna - chciałam napisać to samo - u mnie wczoraj i przedwczoraj w nocy mały budził się z płaczem, nie chciał zasnąć i raz słyszałam ze robi kupę więc przebrałam, a wczoraj coś mi zalatywało ale wącham - nieeee, a za jakieś pół h jak on beczał to jednak zajrzałam do pieluchy - kupa!! dla mnie to szok bo on kupy w nocy nie robił z 5 miesięcy!! :-)
 
Do góry