reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam:-)
Martynia drzemie a ja sie nudzę sprzątać nie mogę bo zostało mi tylko odkurzanie a nie chce jej obudzić więc czekam.Mąż urwał się na chwilę z pracy i poszedł pokazać małemu gdzie szkoła i ogólnie pogadać z dyrektorem(tutaj rektorem).
ewelcia86 ja tez mam nadzieje ze bedzie dobrze i nie będę się musiała zwijać spowrotem do Pl,mój mąż się śmieje że dobrze że tu rozpoczęcie roku szkolnego wcześniej jak coś to do 1 września zdążymy wrócić do domu,zabawny :wściekła/y:
EVE81 może ten ból głowy i kiepskie samopoczucie to od tego że myślisz juz o tym żłobku i przeżywasz
madzik_ zdrówka dla Oliwiera
Caro81 jezu takie upały fajnie:-)u mnie dzisiaj tylko 13 stopni
Kitki moja tez taka maruda może zęby dalej idą,sama nie wie czego chce ciagle jej coś nie pasi
Miroslava1979 no fajnie siatkówka ale bym pograła:-)
 
zAUWAŻYŁYŚCIE, ŻE OSTATNIO WSZYSTKI (NO PRAWIE) o sorry za caps - tylko się meldujemy? Dobrze, że chocieaż czasami udaje nam się pogadać:-D
Miotlica - jeszcze raz gratulacje. Kurcze, szacun za pierwsze podejście. czekamy na relację:tak:
Eve - u mnie z bólem wczoraj identyczna sytuacja. obudzilam się z bólem jeszcze rano....:baffled: aż zrobiłam sobie kawy bo tak mnie szarpało. ale kawa pomogła.

Maniulka - ja tak pytam, bo podziwiam dziewczyny które sie decydują wyjechać. mnie ciężko do Warszawy się wyprowadzić a co dopiero za granicę... Na pewno sobie poradzicie, nie mam żadnych wątpliwości



aaaaaaaaaaaaaaaaa MR - przypomniałam sobie dzis że miałam ci napisać. Jak pisałaś że rowerek Venessy stal w jej pokoju w nocy. Ja jak dostałam wymarzone buty od dziadka to z nimi spałam 3 dni:-p
 
Jeku Miotlica wlasie mialam pisac ze mam nadzieje ze ci dobrze poszlo a tu taka wiadomosc!!!
GRATULACJE!!!!!
Maniulka ja tak po cichutku ci zazdroszcze- zawsze chcialam zamiezkac w Norewgii, moze jeszcze mi sie uda...Trzymam kciuki zeby Wam tam bylo dobrze:tak:
Eve- nie przejmuj sie az tak tym zlobkeim, bedzie dobrze zobaczysz!! Jeszcze te parenascie dni macie tylko dla siebie, a potem jakos pojdzie:-)
Caro- ja tez mam dosc upalow, cale sczescie dzis u mnie juz chlodniej
Kitki- moze Nadince ida zabki co?? Ona raczej nie byla marudna przeciez?
madzik- Oli chlop jak dab szybko wyzdrowieje na pewno:tak:
Miroslava- ja tez bym pograla w siate, ostatni raz gralam bedac w liceum 4lata temu:zawstydzona/y: a bardzo lubie czekam az Majka bedzie duza bo mam y dla niej plan zeby byla siatkarka- warunki pewnie bedzie miec, ja mam 173, maz 189 wiec sie zobaczy:-p oczywiscie zartuje z tym planem, bedzie robic w zyciu co sie jej spodoba a nie nam:-)
No dobra jak zywkle skrobnelam dwa zdania i spadam na spacerro.
Pa pa
 
Miotlica ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):tak::-):tak::-):tak::-):tak::-)
A tak sie martwilas a tu prosze za pierwszym razem!!!

Maniulka u nas tez zimno dzis znow pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzis jade do tej prawniczki!!!
 
Gosia ja też mam takie plany co do Patrycji :-D ale nie związane z siatkówką, zamierzam ją zapisać na jakieś kursy tańca od małego lub gry na jakimś instrumencie ;-) oczywiście jak nie będzie chciała to jej nie będę do żadnych kursów zmuszać :-D.
Miotlica gratulacje ;-)
Ja oglądam właśnie z nudów big brother'a 4 :-D bo malutka śpi. He he ostatnio na weselu tańczyłam z Marco :-D z tego programu.
 
reklama
Do góry