reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Tych awantur nie będę komentować bo nie po to jest to forum :-p. Napiszę tylko tyle że ja jakoś ufam dziewczynom stąd :tak: i bardzo Was wszystkie lubię ;-). Zdaję sobie sprawę że każdy może Nas podczytywać ;-) i dlatego czasami piszę na zamkniętym;-).

Miałam dzisiaj okropną noc :sorry2: malutka ciągle się na brzuch przekręcała, kładłam się na 10/15 minut i wstawałam znowu do niej :confused:. Jadła o 23 i o 3 :szok: a już przecież całe noce przesypiała. Około 5 to już tak mnie nogi bolały jak stałam przy jej łóżeczku że szkoda mówić. :confused: Teraz moja Patusia śpi ;-) no i dobrze bo ją pewnie też ta noc zmęczyła, nie wiem czy to tylko sprawka tych obrotów, czy czasem nie zębów. Aaa i zrobiła mi kupkę o 3 :sorry2: a już tak nie chciało mi się jej przewijać :-D.
 
reklama
Fakt, niektóre informacje mogą być dla nas stresujące, np takie dotyczące wagi - jedne dzieci ładnie ważą, drugie mniej, jedne się obracają, drugie mniej itp. Ale myślę że do tego trzeba podchodzić z dystansem, bo każde dziecko jest inne i w różnym czasie robi te wszystkie rzeczy :tak:
 
A ja właśnie sobie usmażyłam i zjadła racuchy :tak: mniam mniam oj nie trzymam się mojej diety :-D. Zjadłam 6 i jestem najedzona :tak: a jeszcze prawie cała miska ciasta do usmażenia :-D może ma któraś ochotę? ;-)
 
EVE zgadzam się z Tobą, mnie czasami też stresuję jak piszecie że Wasze dzieciaczki coś robią a Pati jeszcze nie. Przykład jak pisałyście że Wasze dzieci taczają się po całym łóżeczku na wszystkie boki itd. a ja sobie pomyślałam że Patrycji zostało do wieku tych dzieci jeszcze jakieś 10 dni i myślałam że w ciągu tych 10 dni się tego nie nauczy, bo jak ją położyłam tak leżała. I za kilka dni już mi się obracała , leżała w poprzek łóżeczka itd. i nauczyła się tego z dnia na dzień :tak:. U takich małych dzieci nawet kilka dni robi bardzo dużą różnicę.
 
Moje dziecię ma np 2 zabki, ale za to nie chce sie przewracaż z brzuszka na plecy(kiedys to robił), ale moze ma taki czas:confused:
Ufam że każde dziecko ma sw~ój czas:-)
W końcu my też jednakowo nie wyglądamy, mamy inne charaktery itp..:-)
 
Kurde atmosfera napieta jak baranie j**a-sorki za wyrazenie ale tylko to mi przyszlo do glowy!!!!
Babo zastanow sie co piszezsz!! I co z tego ze znasz czyjegos meza??? Co bedziezsz teraz grozic moze " znam wymiary twojego dziecka, lezysz" ???? Mysle ze kazda z nas ma swiadomosc ze maja tu dostep wszyscy, zarowno nieznajomi, ale mozed sie zdarzyc ze i znajomi! Tyle ze my w odroznieniu od ciebie sie tego nie wstydzimy i piszemy otwarcie a nie skrywamy sie jak szczury!!!!! CO za tupet w ogole!!!!
A pozdrawiaj sobie swoje znajome a nie kobiety ktorym trujesz zycie.... po to mamy wlasnie watek zamkniety zeby tam takie osoby jak ty nie wpychaly sowjego kinola dlugiego! A jak o czyms piszemy publicznie tzn ze tak chcemy, tak ma byc wiec najlepiej na drugi raz sie nie odzywaj!!
madre slow!!!
Zgadzam sie z Toba:tak::tak::tak:

a w ogole to czsesc dziewczyny, mily poczatek dnia, nie ma co....
ech ide wypic herbatke- mam nadzieje ze nikt nie wykorzytsa w przyszlosci tej informacji przeciwko mnie:dry:
No poczatek dnia super!!!
A ktoz by mial ja wykorzystac;-):-p

Dziwne sytuacje tu się ostatnio dzieją, a to co napisała mafetka uważam, że jest WOGÓLE niepotrzebne, po co komu to wiedzieć, nawet jeśli to prawda....????
Madzik_ mam nadzieję, że Oliwierek dobrze zniesie dalsze ząbkowanie:tak:
Do później!!!
oj dziwne dziwne!!!!
Madzik ja tez mam taka nadzieje

hejka

ja mam dosc juz dziwnych osob i sytuacji...na lutowkach zostalo nas kilka osob, ale co do kazdej mamy pewnosc kto kim jest bo juz 2 spotkanka mialismy z naszymi rodzinkami ....
zauwazylyscie ze po tym zamieszaniu nagle pojawily sie mamuski, ktore pewnie podczytywaly tylko nas.... a teraz beda chcialy na zakmknietym byc.... nie jestem zlosliwa, ale spotkalam sie juz i z przypadkami kiedy ta sama osoba miala kilka nickow....poza tym sama moze nie pisze za czesto, ale jak mi czas pozwala to cos tam skrobne....ale nie mam przerw miesiecznych jak niektore...



.....
tez o tym dzis myslalam.
Dokladnie to o Nika81,ze za jakis czas moze zmienic nicka i pisac tutaj z nami!!!
Mam nadzieje ze ja wylapiemy;-)

Hmmm, witam, mam chwile, bo tadzio spi... ale sie tu dzialo, awantura!

A ja Wam powiem, ze troche Nike rozumiem... nie to, ze mi przeszkadza, ze sie pisze o roznych szczegolach.. Ale fakt, ze niekiedy troche sie zatracamy na tych forach, nie?;-)nie na wszystkich to dziala dobrze. Powiem wam, ze jak czytam o obrotach waszych dzieci i ich umiejetnosciach, to niekiedy wpadam w panike, ze z Tadziem "cos nie tak", bo on jeszcze nic z tych rzeczy nie potrafi...na szczescie potrafie sobie jakos z tym poradzic. A opisy rzeczy, ktore kupujemy traktuje jako dużą pomoc w wyborze, co mam sama kupic. To bardzo bardzo pomocne!!
Mysle, ze Nika nie miala na poczatku zlych intencji, po prsotu nie jest tak wylewna w pewnych tematach i juz. A potem sie wszystko rozkrecilo i emocje puscily...

Ehhh, babki nie dajmy sie zwariowac, kazdy jest inny i kazdy ma swoj sposob na zycie.

:shocked2:
nie bron Niki bo tu tez o cos innego chodzilo,a dokladnie o to ze jedna z moderatorek napisala posta na priva do niej aby podala dane bo dziewczyny chcialy liste uzupelnic a ta zamiast odpisac na priva to tu zamieszania narobila.
Chyba czekala na najlepszy moment!!!!

Kazde dziecko rozwija sie swoim tempem,ja tez kiedys myslalam ze jesli Julitka Sary juz sie obraca z pleckow na brzuszek a moj Szym jeszcze nie to cos jest nie tak?/Ale za pare dni moj maluch zaczal to robic a potem doszly obroty z brzucha na plecy-wlasnie teraz to cwiczy na podloce i ciagnie sie do siadania!!!

A ja właśnie sobie usmażyłam i zjadła racuchy :tak: mniam mniam oj nie trzymam się mojej diety :-D. Zjadłam 6 i jestem najedzona :tak: a jeszcze prawie cała miska ciasta do usmażenia :-D może ma któraś ochotę? ;-)
ja mam ochote;-)

jak ciotka czerwonym mercedesem odjedzie(@) to pieke rogaliki z dzemem i z jagodami!!!!

Eve <agusia nie ma co sie stersowac tylko czekac na postepy waszych malenstw,moj wlasnie chce otworzyc polke.
Wczoraj jak wyjelam ubrania od niego z polki i wlozylam do reklamowki a ten sie doczolgal,reklamowke przewrocil i wyjal 2paty body jakies spodnie i bluzki-artysta.
Ooooo uderzyl sie glowa w szafkle ale nie placze dalej cwiczy otwieranie:szok:
 
A ja własnie zjadłam tosta z pieczakami, serem i szynką-pycha. Dominik usnął bez płaczu przy kołysankach z netu, może to dobry pomysł na usypianie?

Ewelcia ale Twój Szymuś rozrabiak-lubię czytać jak o nim piszesz:tak:
MR- całkowicie się z tym zgadzam, co napisałaś o rozwoju dzieci. Każde dziecko jest inne. Nawet dorośli różnią się między sobą. Np. Jedna dziewczyna potrafi zrobić szpagat, a inna nie (ja nie potrafię:-D).
Agusia współczuję nocki. Póki mała będzie spała, ty też się zdrzemnij. Będziesz potem lepiej funkcjonować:tak:.
A tak w ogóle to Dominik też nie obraca się za często, ale on po prostu tego nie lubi. Za to ciągnie się do siadania:tak::tak::tak:
 
yyyyyyyyy.....a ja nie do końca wiem o co awantura...:confused: Uznaję, że większość z nas to dość świadome i inteligentne kobiety... Skoro piszemy o naszych bliskich to znaczy, że po pierwsze się ich nie wstydzimy, a po drugie - raczej mamy świadomość spotkania "znajomego". Modroklejka ma rację. Internet jest wielki i zarazem malutki.:tak: nie rozumiem, jaki cel ma pisanie, ze się zna czyjegoś męża. Jaki był w tym cel? Rozumiem, że to tylko mioał być przykład na "małość" internetu ale z drugiej strony. Jeżeli znasz np mojego męża jak piszesz "dość osobiście" to jaki jest w tym cel? Czy mam się zacząć zastanawiać co to znaczy? Czy znaliście się zanim byłam jego żoną czy dziewczyną? CZy zdarzyło się coś między wami? czy mam teraz przestać ufać albo ograniczyć zaufanie? O to chodziło? Bo nie widzę innej przyczyny. :sorry2:

Co do porównanń - fakt sąniebezpieczne. Ja nie wiem, czemu najcześciej też patrzę na Julitkę. a ona jest prawie 2 miesiace starsza od Zuzi więc same rozumieie bezsensowność takiego porównania. jak czytam, że np Martznka Maniulki na piersi waz tak adnie to mnie sylag trafia. albo Syzmon Atsoni chwzta yabawki zanim Zu jeszcze wiedziaa co to zabawki... a jest modszy... ale przestalam si tzm przejmowac. po prostu ciesze sie z osiagniec waszych maluchow i czekam kiedz Zu osiagnie kolejnz etap. z resyta gdyby nie wy nie wiedzialabym o tych nocnych przyewrotach....

kurcze popitolilo mi kompa.... nie mam polskich zynakow a z zyamienilo mi sie z y:confused:
 
reklama
Do góry