reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ale ruch się zrobił!!!:-D:-D:-Djak w ulu:-D:-D:-Djuż dawno tak nie było:-D
Swoją drogą to NIKA przyczyniła się do tego że więcej kobietek sie odezwało:-D:-D:-D-z bulwersacji:szok::szok::-D:-D

buhaahhaaa:-D chyba nie tego oczekiwała:-D:-D:-D

Przeczytałam wszystko ale odpisze jutro bo dziś juz padam... od lekarza wróciłam ale o tym tu nie bede pisac lepiej..Lecę spac...:tak:aaaaa okres mi przyszedł juz pierwszy(cały czas piersią karmię)-na razie bóli brak..:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:i oby nie było..

kololowych snófffff:-)
 
jak to nikogo nie obrazilas a ten post!!!!



No to bedziemy skladac zyczonka;-):tak:

Nika a ty nas z ukrycia podczytywalas ale obciach heheheh.
Napisalas co wiedzialas chcialas zobaczyc jak sie sytuacja rozkreci!!!!!!
Dobra jestes!!!!
Chyba musisz zmienic lekarza bo ten Cie oszukuje;-)
ja pindole...!!! trochę mnie tu nie było nadrabiam posty i widzę ze awantura za bardzo do tej pory nie wiem o co ale to moze ze względu na późną porę
ewelcia masz wybitny talent do rozśmieszanai aludzi swoimi tekstami:-D
 
To z nerwów, przepraszam Agusia... zapomniałam też napisać o Wojtku Myfy, Alanku, i Nadii. Nie wiem o kimś jeszcze na pewno
Jeszcze o moim Dominiku:tak:

Ale postów dzisiaj napisałyście :szok::tak::tak::tak:Ledwo udało mi się wszystko przeczytać.
Nieźle Nika rozkręciła forum:-D

Oliwerkowi gratuluję drugiego ząbka.:tak::tak:

Miałam w planach napisać jakiegoś dłuższego posta, ale mnie wena twórcza opuściła, spać mi się chcę, więc jutro napiszę coś więcej. A teraz miłej nocki życzę.
 
Tak o Dominiku też...;-)
ja własnie obejrzałam 4 odc 1 serii housa - ten z noworodkami. w czasie trwania 10 razy poszłam do Zuzi zobaczyć czy wszystko. Dobrze, że nie widziałam w ciąży tego odcinka bo bym chyba ze strachu umarła............

a mój m był dzis w ikea i przywiózł małej..... karnego jeżyka :-D:-D:-D mów, że już czas:cool2:
 
witam mamusie:-)
kurde ale mi dawid w nocy robi cyrk jak chce jesc,masakra,wczesniej tego nie bylo:szok:
wiecie co ja wam cos powiem,przykro mi jest ze nika takiego posta napisala,z tego wzgledu ze ja jestem na forum bb od czasu polowy ciazy i bardzo mi forum pomoglo i napewno bedzie pomagac dalej, bo bez tego jak bez reki jestem,mam problem to szukam na forum i mam i zawsze problem rozwiazany,i to ze jest osobny watek na wage i wzrost dziecka to dla mnie fajna sprawa zawsze sie moze przydac chociazby zeby porownac.moze dla niej to bez sensu bylo taki osobny watek ale dla wielu dziwczyn to cenne.
dobra lece zorbic sniadanko,potem obiadek i na spacerek:-)
 
miałam dziś odpisać a juz nie pamietam co wczoraj wieczorem pisałyście:-D
M*R wszystkiego naj dla Twojej księżniczki:-) super ze sesja sie udala:tak:

A teraz juz lecę bo Oliwier ma dalszy czas ząbkowania:-(
 
reklama
hmm....ten świat jest mały.

Od jakiegoś czasu czytam wypowiedzi tutaj na różnych forach, ze względu - że nie mam za wiele czasu - nie wypowiadam się. Interesuje mnie tylko czy inni mają jakieś problemy z Maleństwami w tym samym wieku co mój Największy Skarb i jak sobie radzą, co polecają, co odradzają :)

Ale jednej z Was znałam męża osobiście, w sumie dosyć osobiście.. . Ot życie, kilka zbiegów okoliczności.. nazw, miejsc, samochodów wymienionych potem imion i zapaliła się lampka w głowie :)

Więc wypada troszkę się zastanowić nad tym całym internetem... wcześniej mało mnie to interesowało, ale ze względu na "kłótnie" która tutaj miała miejsce.. pisze o tym.

Pozdrawiam Ciepło :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry